PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : با تجربه ها کمک کنند

vafich
27-09-2013, 17:06
بچه ها من یه گوشی میخوام تا 900 تومن (بیش تر از این نمیتونم بدم تهشو گفتم) حتما اندروید باشه با مشخصات زیر:
1.وبگردی اصلا باهاش نمیکنم!!!!!!!
2. دوربینش فرقی نمیکنه چه جوری باشه
3.قدرت باطری مهم نیست
4.اندازه ی صفحه نمایش مهم نیست ولی کیفیتش خوب باشه
5. باهاش بازی زیاد میکنم و میخوام که تمام بازی های سنگین رو راحت اجرا کنه مثال آسفالت 8
موقع بازی هنگ نکنه و بازی هارو بدون لگ اجرا کنه

دستتونم درد نکنه

clau
27-09-2013, 19:53
xperia sp گوشی خوبیه فقط قیمتش در سایت 930 تومان زده

اینم مشخصاتش :
پردازنده:Qualcomm Snapdragon Pro Chipset - Dual-Core Krait CPU 1.7GHz

صفحه نمایش:صفحه نمایش رنگی لمسی خازنی از نوع TFT - اندازه 4.6 اینچ - 1280 × 720
حافظه:حافظه داخلی 8192 مگابایت - حافظه رم 1024 مگابایت - قابلیت نصب کارت حافظه از نوع Micro SD
شبکه های ارتباطی:3G - 4G - GPRS - قابلیت اتصال به اینترنت از طریق وای فای - GPS - NFC - بلوتوث
دوربین:8.0 مگاپیکسل - دوربین مکالمه ویدئویی - فوکوس اتوماتیک - فلاش
صدا:فیش 3.5 میلیمتری هدفون

امکانات نرم افزاری:سیستم عامل Android نسخه v4.1 JellyBean

xperia tهم همینطور که قیمتش 880 تومانه

vafich
27-09-2013, 21:10
اکسپریا پی بازی آسفالت 8 رو اجرا میکنه

خودم نظرم رو s3 mini بود یه سوالی دارم s3 mini بازی آسفالت 8 رو اجرا میکنه

clau
27-09-2013, 21:14
اکسپریا پی بازی آسفالت 8 رو اجرا میکنه

خودم نظرم رو s3 mini بود یه سوالی دارم s3 mini بازی آسفالت 8 رو اجرا میکنه

xperia p ؟اگه منظورتون xperia spهستش هم این گوشی هم xperia t با سی پی یو قوی که روی گوشی هستش مشکلی بابت اجرای بازی ندارن

s3 miniهم گوشی خوبیه دیگه میل خودتونه:n01:

bttt0
28-09-2013, 01:22
سلام دوست من فک کنم بدون گارانتی sp حدود 900 باشه که بهترین گزینه هستش و نسبت به s3mini گزینه خیلی بهتریه

vafich
28-09-2013, 13:43
دوستان من یه گوشی میخوام که سخت افزارش قوی ترین تو رنج خودش باشه در ضمن حافظه ی داخلی هم برام خیلی مهمه چون من باید برای sp رم بخرم و روتش کنم که من کلا با روت کردن مخالفم و من گوشی میخوام که اگر بازی های سنگین رو توش ریختم سرعتش پایین نیاد این دقیقا مشکل گوشی قبلیم بود!!!!!!!

vafich
28-09-2013, 14:57
دوستان یه سوالی داشتم گوشی S3 MINI با حافظه ی داخلی 16 گیگ پیدا میشه

clau
28-09-2013, 15:08
دوستان یه سوالی داشتم گوشی S3 MINI با حافظه ی داخلی 16 گیگ پیدا میشه

نه عزیز حافظه داخلی s3 mini
8گیگه-خوب اگه تمابل به خرید این گوشی دارین این گوشی قیمتش تو دیجی کالا با گارانتیش 715تومانه یک رم 16گیگ بهش اضافه کنین حالش ببرین:n05:

vafich
28-09-2013, 15:34
داداشم تو چند روز آینده s3 mini رو میگیرم میشه یه توضیحاتی در مورد موقع خرید بهم بدید چون من خیلی تجربه ندارم میترسم سرم کلاه بره

clau
28-09-2013, 22:52
داداشم تو چند روز آینده s3 mini رو میگیرم میشه یه توضیحاتی در مورد موقع خرید بهم بدید چون من خیلی تجربه ندارم میترسم سرم کلاه بره

موقع خرید گوشی دقت کن گوشی پلمپ باشه خط و خشی روی صفحه نمایشش نداشته باشه

در صورت لزوم یک برچسپ ضد خش برای صفحه نمایش گوشی بخر- بلوتوث - بلندگو گوشی اینا چک کن تا از صحتشون مطمئن باشی

اگه فروشنده خواست پول اضافی بابت نصب برنامه این چیزا ازت خواست زیر باز نرو هر برنامه ای بخوای تو اینترنت راحت میتونی دانلود کنی رو گوشیت نصب کنی الکی پول اضافه نده:n01:

1376MAXIMUM
28-09-2013, 23:01
موقع خرید گوشی دقت کن گوشی پلمپ باشه خط و خشی روی صفحه نمایشش نداشته باشه

در صورت لزوم یک برچسپ ضد خش برای صفحه نمایش گوشی بخر- بلوتوث - بلندگو گوشی اینا چک کن تا از صحتشون مطمئن باشی

اگه فروشنده خواست پول اضافی بابت نصب برنامه این چیزا ازت خواست زیر باز نرو هر برنامه ای بخوای تو اینترنت راحت میتونی دانلود کنی رو گوشیت نصب کنی الکی پول اضافه نده:n01:
یه چیزی رو جا انداختند فقط انسان های اگه بخواهیم معودبانشو بگیم نادون حرف های فروشنده رو گوش میکنند حرف باید حرف شما باشه اگه حتی کوچکترین تردیدی تو حرفتون باشه سرتون کلاه میزارن که میتونید اضافه کلاه رو بیارید پایین به عنوان کروات هم استفاده کنید از فروشنده هیچی در مورد عملکرد و کارکرد گوشی نپرسید نپرسید که چه گوشی دیگه ای تو این رنج قیمت هست که بهتر باشه هر چی هم خواستید خودتون میگید بیارن براتون اگه گفت کیف بدم نمیدونم چی بدم چی بدم گفتید اره باز دوباره سرتون کلاه میره فروشنده میاد پیله میکنه و بلا خره یه چیزی که نیاز ندارید رو هم تو پاچتون میکنه تمومش رو تجربه ثابت کرده
موفق باشید

vafich
29-09-2013, 15:16
پلمپ باشه یعنی چی یعنی جعبش پلمپپ داشته باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یه کدی رو تو یه سایتی خوندم که یه کدی بود که باهاش میشد گوشی رو تست کرد توش 43 فکرکنم داشت اون کد برای این گوشی هم جواب میده در ضمن اگه میشه کد کاملو بهم بگو

vafich
29-09-2013, 15:53
دوستان شما تضمین میکنید که xperia sp تمام بازی هارو اجرا کنه و اگر که یکم سنگینش کردم و بازی های سنگین توش ریختم مثلا 5 گیگشو پر کردم هنگ نکنه

clau
29-09-2013, 16:34
دوستان شما تضمین میکنید که xperia sp تمام بازی هارو اجرا کنه و اگر که یکم سنگینش کردم و بازی های سنگین توش ریختم مثلا 5 گیگشو پر کردم هنگ نکنه

دوست عزیز این گوشی xperia sp که شما میگی سی پی یو Dual-Core Krait CPU 1.7GHz
روشه از نظر اجرای بازی به مشکلی برنمیخوری گوشی xperia t هم بخوای بخری همینطور از این نظر مشکلی ندارن- گوشی کاملین از هر هر جهت
xperia t حافظه داخلی 16 گیگ داره دوربین قویتری نسبت به spداره- سی پی یو Dual-Core Krait 1.5GHz

vafich
29-09-2013, 19:44
پس اگر که اینجوری باشه دویست تومن بیشتر میدم sp میگیرم در مورد اون کد که باهاش میشه گوشیو تست کرد یه توضیحی میدی

1376MAXIMUM
29-09-2013, 20:19
پس اگر که اینجوری باشه دویست تومن بیشتر میدم sp میگیرم در مورد اون کد که باهاش میشه گوشیو تست کرد یه توضیحی میدی
]چندتا برچسب هست روی جعبه گوشی ها که روی در جعبه ها هست اگه اونا پاره شده باشه یعنی بازسده اگه بسته باشه یعنی سالمه مثل اینا که گذاشتم راستی جعبه هم باید سالم باشه
این پلمپ هاست جفتش هم بازه یعنی قبلا باز شده در جعبه بقیه گوشی ها هم یه چیزی تو همین مایه هاست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vafich
03-10-2013, 11:55
بچه ها درسته که Sp دارای قابلیت فرستنده ی fm هستش( مثلا میتونید با اون یه کانال رادیویی درست کنید و آهنگ دلخواهتون رو بارادیوی ماشین یا هر رادیوی دیگه گوش کنید)
توی این لینک خوندم تو قسمت نقاط قوت

​[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3aman021
05-10-2013, 16:31
یه نگاه به xperia v هم بنداز.گوشی خوبیه,ضد آب هم هست.

vafich
05-10-2013, 19:53
یه نگاه به xperia v هم بنداز.گوشی خوبیه,ضد آب هم هست.

این گوشی تو اجرای بازی مشکلی نداره دیگه چون مهمترین مشخصه ی گوشی من سخت افزار قوی بود بازی آسفالت 8 که خیلی دوسش دارم رو اجرا میکنه

clau
07-10-2013, 15:27
دوست عزیز چیه چرا اینقد ناراحتی مگه شما انتخابت نکردی فکر کردم گوشی خریدی تا الان:n02:

xperia v که دوستمون گفت تفاوت چندانی از لحاظ سخت افزاری با xperia t نداره حافظه داخلیش 8 گیگه- ضد آبه
گوشی کاملی هم هستش فقط باید یک رم 16 گیگ بندازی روش حالش ببری چون 8گیگ حافظه داخلیش برای نصب بازی برنامه خیلی کمه

مشکلی هم بابت اجرای بازی نداره خیالت راحت:n06:تفاوت قیمتش هم با xperia t ده هزار تومانه
xperia t 890 xperia v 900 البته این قیمت سایته شاید بیرون بگردی ارزونتر هم برات در بیاد

در ضمن xperia sp اگه مد نظرت هست برای خرید قبلش خوب تحقیق کن یکی از دوستام گرفت گوشیش مشکل تاچ داره دوربینش هم نسبت یه xperia t ضعیفتره

Ali_softcenter
09-10-2013, 21:38
دوست عزیز!

بهترین گزینه ای که داری :

htc ONE xl

یعنی به غیر از این هر چی بگیری بدتره!

حرف منو گوش کن پسر!