PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل صفحه آبی + ریستارت شدن ناگهانی

PSYCHO_MAN
27-09-2013, 00:10
اساتید من به 2تا مشکل خوردم که رفته رو اعصاب :
یکی اینکه یه مدتیه وقتی از تورنت دانلود میکنم سیستم بعد از چند دقیقه میره رو صفحه آبی و همونطور میمونه تا دستی ریستارتش کنم . و همیشه وقتی با برنامه bluescreen view چک میکنم میگه این ایراد از اینجا هست :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و مورد دیگه اینکه الان 2 روزه سیستم بعد از 2 3 ساعت چند ثانیه قفل میکنه وهیچی کار نمیکنه و یدفعه اتوماتیک ریستارت میشه ولی مثل مورد بالایی صفحه آبی نیست دیگه . تقریبا همیشه موقع وبگردی و آنلاین بودن سیستم این اتفاق میفته یعنی وقتی مرورگرم بازه .
اینم که با بلو اسکرین چک میکنم این پیغام رو میده همیشه :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ایراد الان از چیاست ؟لطفاً کمک کنید
ممکنه از ویروس باشه ؟؟ ویندوزمم 64bit- 7 هست. انتی ویروس هم avira internet security 2013 که همیشه آپدیته + برنامه super antis pyware

PSYCHO_MAN
27-09-2013, 17:01
آقا کسی نیست مشکل ما رو بدونه ؟؟

m-530
27-09-2013, 18:39
سلام

داداش منم همین مشکل رو داشتم مشکل صفحه ابی فقط با یک کلیک و با نرم افزار زیر حل میشه

RegZooka

سرچ کنید تو گوگل لینک دانلود رو پیدا میکنید .

هر وقت دچار صفحه ابی شدید این نرم افزار رو اجرا کنید و بر روی اپتیمایز کلیک کنین .

PSYCHO_MAN
27-09-2013, 20:57
یعنی واقعاً مشکل رو حل میکنه این برنامه؟ دیگه دچار صفحه آبی نشدید؟
من برنامه هایی مثل TuneUp Utilities و Registry Mechanic هم دارم رو سیستم ولی تاثیری ندارن رو این مشکل

pa13
27-09-2013, 21:29
این مشخصات که گفتید میتونه از ویروس هم باشه...یه آنتی دیگه نصب کنید ببینید درست میشه؟؟؟(برای مثال Norton 2013یا Kaspersky 2013)آپدیتشون کنید و ویروسیابی...اگه ویروسی در کار نبود ممکنه از سخت افزار سیستم یا گرم شدن بیش از اندازه سیستم بشه ...

kourosh_sos
28-09-2013, 12:59
به فایل hal.dll اشاره میکنه که مربوط میشه به درایورهای پیش فرض ویندوز بهتره نسخه ای دیگهاز ویندوز رو نصب کنید که با سخت افزار فعلیتون هماهنگ باشه و با Driver Pack Soulotion درایورهاتون رو نصب کنید.

PSYCHO_MAN
28-09-2013, 23:38
این مشکل فایل hal.dll ممکنه از درایور VGA باشه ? چون دقیقاً از وقتی آخرین ورژن درایور گرافیک انویدیا رو نصب و آپدیت کردم این مشکل ریستارت شدن پیش اومد
حتی قبل اینکه ریستارت بشه همه برنامه ها چند لحظه قفل میکنه یکی دو ثانیه مانیتور خاموش میشه وبعد بدون اینکه مانیتور روشن بشه اتوماتیک ریستارت میشه . همیشه هم به همین شکل ریستارت میشه .

راستی تو مشکل صفحه آبی این NETIO.SYS مربوط به چیه ؟