PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ویرایش بازی Devil May Cry 4 (درآمدزا)

M-Gamer
26-09-2013, 22:40
عرض سلام.
امیدوارم دوستان این تاپیک را تبلیغاتی در نظر نگیرند و به عنوان یک کار خیر بهش فکر کنن.
DMC 4 یکی از عنوان های موفق از این سری بوده و شرکت های زیادی تمایل به دوبله و سانسور این بازی (جهت دریافت مجوز) دارند.
من امروز قصد پیدا کردم با جذب افراد گیمر و مودیست در ویرایش این بازی همکاری کنم. شرکت توزیغ کننده برای بازی پول خوبی می دهد و پول زیادی نیز به مودیستی که این بازی را سانسور می کند می رسد و پیش پرداخت نیز داده می شود.
حال از دوستان عزیزی که تمایل به این کار را دارند تقاضا می شود با ما همکاری کنند و کمک کنند کخ این عنوان دوست داشتنی را به زبان شیرینی فارسی دوبله کنیم.

هر سوالی هست مطرح کنید.

متن نوشته شده توسط ehsan_wwe
برا اینکه تبلیغاتی نشه ایمیلو ایناتو پاک میکنم
تو همین فرم فعالیت کن داداش

وقتی شما ایمیلو .. میزاری - یعنی مثل یه بیلبرد تبلیغاتی یک تاپیک یک پست ساختی

M-Gamer
28-09-2013, 00:15
عزیزانی که علاقمند هستنتد لطفا اعلام کنند تا اسمشونو تو پست اول لیست کنم و وظایفی رو محول کنم به هر یک.

A.M.D.D.E.V.I.L
28-09-2013, 00:27
سلام ، خارجی ها خیلی سخت تونستن بازی 4 رو ویرایش کنن ، شما چطور میخوای ویرایش کنی?
نسخه ی 5 از بازی خیلی راحت تر مود میشه

M-Gamer
28-09-2013, 13:20
خبری از این نسخه ندارم! این بازی هم غیر مجاز اعلام شده؟ شما می تونید روش کار کنید؟
ضمنا من فقط منظورم این بود که مودهای بازی رو ویرایش کنیم.

soroosh_cz
28-09-2013, 16:26
من عاشق نسخه ی 4 بودم، فکر کنم 5 بار سر سختی های مختلف تمومش کردم... چجور مدش میکنین؟

M-Gamer
28-09-2013, 20:34
والا مودهای بازی رو فرد مودکار باید فرمتاشو بخونه و با برنامه های مختلف ویرایشش کنه.