PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد دیپلم و پیش دانشگاهی ... (سال چهارم)

microsof
24-09-2013, 18:23
با سلام خدمت دوستان .
یه چند تا سوال دارم لطفا راهنمایی کنید .
بنده دیپلم فنی دارم و میخوام امسال کنکور انسانی بدم . دیپلمم رو قبل از این که برم خدمت تطبیق دادم به انسانی اما رفتم خدمت تا همین مدتی پیش که رفتم و اسمم رو نوشتم تا دیپلم انسانی رو هم بگیرم .
برای شهریور میخواستم امتحان بدم گفتن 8 واحد بیشتر ارایه نمیدیم برای پاس کردن ... من هم 3 تا درس برداشتم که شد 8 واحد ... قرار شد بقیش هم هر چی شد بهم بدن تا دی ماه پاس کنم اما دیروز که رفتم برای ثبت نام گفت میزنه بالای 20 واحد و نمیتونی دیپلم رو تا دی ماه بگیری ...
الان سوال من اینجاست : من دوست دارم دیپلم انسانی رو هم داشته باشم آیا راهی هست بشه تا دی ماه مدرک دیپلم انسانی رو کامل گرفت ؟ 8 واحد پاس کردم مونده حدود 21 واحد ... یا اینکه واقعا راهی وجود نداره که بشه بیشتر از 20 واحد غیر حضوری برداشت ؟
و مسئله دیگه اینکه با دیپلم فنی بخوام پیش دانشگاهی انسانی ثبت نام کنم میشه یا نه ؟ و اینکه در صورت دریافت مدرک پیش دانشگاهی مجاز هستم کنکور 93 اسم بنویسم ؟ یا خیر ؟
خیلی ممنون میشم اگر راهنمایی کنید . ( به خصوص در رابطه با اخذ دیپلم تا دی ماه)

Alireza SM
24-09-2013, 20:59
راه دور بري در شرايط عادي تا 20 واحد و در صورت فارغ التحصيلي 23 واحد ميتوني برداري. احتمالا مدرسه بزرگسالان معمولي ثبت نام كردي بايد بري راه دور اونها بيشتر واحد ميدن