PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بين sony acro s,ion,T,SL و LG Nexus 4 كدوم ؟

omid81
24-09-2013, 10:33
سلام
اينا مده نظرمه :

Sony xperia Acro S
Sony xperia ion
Sony xperia T
Sony xperia SL
LG Nexus 4

بين اينا نكسوس كه يه چيزه ديگس
ولي معايبي داره: يكي از دوستان مي گف -فقط ميكرو سيم ميخوره آره ؟ -درگاه حافظه جانبي نداره -هندفري نداره!!‌ هزينه ها ميره بالا خب ! :n02: -ميگن وسايل جانبيش سخت گير مياد!‌(ما بچه شهرستانيم) -شيشه پشت گوشي ميشكنه! (آقا چه قد بدي داشته ؟! :n13:)

ولي واقعن قدرتمند و شيككه :n16:

اگه نكسوس رو بزاريم كنار كدوم اولويت داره از بقيه؟

كلا تا سقف يك و دويس سيصد اگه بازم پيشنهادي هس بگيد...

مر29+1

afsoongar
24-09-2013, 13:18
با این پول Xperia SP بخری بهتره چون همه جدیدتر اومده هم چندتا آپدیت واسش میاد کانفیگش بالاتره و البته زیباتر الان 920 تومن ایناس

clau
24-09-2013, 14:27
xperia sp تو گوشی های بالا که از سونی هستن با قیمتی که داره بهترین انتخابه برای خرید

سیمکارت میکرو که مشکلی نداره همون جایی که میخوای گوشی بخری سیمکارت میدی به صاحب مغازه برات میکروش میکنن اگه اینجوری باشه که باید بی خیال خرید گوشی بشین xperia t-xperia tx- slسیمکارت میکرو میخورن:n01:

nexus4 هم اگه میتونی با دوربینش که چندان قوی نیست- کارت حافظه هم که بهش نمیخوره-و مسایل دیگش کنار بیای گوشی خوبیه

1376MAXIMUM
24-09-2013, 14:42
نکسوس4 از همه بهتره من که دارم از دستمم افتاده هیج مشکلی براش پیش نیومده اره میکرو میخوره وقتی میخری همون جا فروشنده یا دفتر خدماتی ها برات پانچ میکنن سیمکارت رو میشه میکرو سیمکارت حافظه هم کافیه به نظر من مگه قراره چی روش بریزید وسایل جانبی هم از تو سایت ها یی مثل دیجیکالا میشه گیر اورد شیشه هم خوب میشکنه ولی جنس این طوریه که خیلی راحت نمیشکنه اگه ضربه بد بخوره به پشتش مشکنه شما یه گارد بخر براش که به پشتش هم ضربه نخوره

Iloveu-ALL
24-09-2013, 18:14
اگه با حافظه 16 گیگ و کارت حافظه نخوردن مشکل نداری LG Nexus 4 ... سخت افزار بسیار خوب در کنار ساپورت عالی

omid81
25-09-2013, 07:47
اگه با حافظه 16 گیگ و کارت حافظه نخوردن مشکل نداری LG Nexus 4 ... سخت افزار بسیار خوب در کنار ساپورت عالی

نكسوس واقعن قدرتمنده ولي فقط از كمبود حافظه ش مي ترسم :n03: موندم چيكا كنم

روون بودن گوشي خيلي برام مهممه. اينكه گوشي تو سرعت و پردازش كم نياره .. sp جواب ميده ؟

نظرتون راجه به Sony Xperia acro S ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] cro+S) چيه ؟

rohamt
25-09-2013, 09:15
lg optimus g بخر

omid81
25-09-2013, 10:11
lg optimus g بخر

اونقد نميخوام هزينه كنم . تازشم اگه بخام اونقد پول بدم ميرم اااs ميگيرم ديگه

-واسه sp آپه 4.2 نمياد ؟

Iloveu-ALL
25-09-2013, 11:13
نكسوس واقعن قدرتمنده ولي فقط از كمبود حافظه ش مي ترسم :n03: موندم چيكا كنم

روون بودن گوشي خيلي برام مهممه. اينكه گوشي تو سرعت و پردازش كم نياره .. sp جواب ميده ؟

نظرتون راجه به Sony Xperia acro S ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] cro+S) چيه ؟

اونقد نميخوام هزينه كنم . تازشم اگه بخام اونقد پول بدم ميرم اااs ميگيرم ديگه

-واسه sp آپه 4.2 نمياد ؟

Acro S بد نیست ولی گزینه های بهتری هم هست. (Xperia V تقریبا مثله Acro S ـه تو بعضی چیز ها یه کم بهتره - باتری Acro S یه کم بهتره) البته گزینه های بهتری هم هستند Xperia T - Xperia TX و Xperia SP که SP از همه این ها سخت افزار بهتری داره + ساپورتش هم بسیار خوبه و اندروید 4.3 هم براش تایید شده! (ولی دوربینش نسبت به 3-4 تای دیگه دوربین ضعیف تره)

omid81
26-09-2013, 07:57
آقا نظرتون راجه به Samsung Galaxy S III چيه ؟ (با گارانتي يا بدون گارانتي بگيرم؟)

hamed malekpour
26-09-2013, 09:59
به نظر من بهترین انتخاب می تونه باشه ودر خریدش شک نکن چون پرفروشه وقطعاتش هم به راحتی گیر میاد وسامسونگه.

omid81
26-09-2013, 10:15
به نظر من بهترین انتخاب می تونه باشه ودر خریدش شک نکن چون پرفروشه وقطعاتش هم به راحتی گیر میاد وسامسونگه.

ولي انرويدش 4 هه !!‌:( و اينكه توليد سال 2011 ئه. و !‌ رابط گرافيكيش سادس تقريبا. مثلا يه چيز تو مايه هاي نكسوس بود خللي باهاش مي شد( اندرويد خام خام !) يا حتي سري xperia هاي جديد سوني

موندم واللا ...

daniel2013
26-09-2013, 11:10
گوشی خوبیه ولی تو همون رنج htc one x هم هست که اونم خیلی گوشی خوبیه.پردازنده ش 0.1 گیگاهرتز از اس 3 قویتره و می گن اس 3 داغ می کنه(چون پردازنده ش اکزینوس 4412 هستش) و وان ایکس از کوالکام و اسنپدراگونه.

1376MAXIMUM
26-09-2013, 12:36
گوشی خوبیه ولی تو همون رنج htc one x هم هست که اونم خیلی گوشی خوبیه.پردازنده ش 0.1 گیگاهرتز از اس 3 قویتره و می گن اس 3 داغ می کنه(چون پردازنده ش اکزینوس 4412 هستش) و وان ایکس از کوالکام و اسنپدراگونه.
وان ایکس چیپش انویدیا تگرا 3 هست اونوقت چه ربطی داره به کوالکام و بعد یه سوال خیلی تخصصی اونوقت کی گفته وان ایکس بهتر از اس3 هست و یه سوال خیلی تخصصی تر دیگه کدوم 4 هسته ای داغ نمیشه؟:n13:

1376MAXIMUM
26-09-2013, 12:37
آقا نظرتون راجه به Samsung Galaxy S III چيه ؟ (با گارانتي يا بدون گارانتي بگيرم؟)
نکسوس بهتره نکسوس رو بگیرید به نظر من البته نظر منه

omid81
26-09-2013, 13:40
نکسوس بهتره نکسوس رو بگیرید به نظر من البته نظر منه

فقط حافظشو چيكار كنم؟ 16 كم نيس واسه يه همچي گوشي اي ؟

NOR-1
26-09-2013, 13:53
الان نکسوس تقریباً با S3 هم قیمت شده
از نظر ارزش خرید :
۱: s3
۲: NEXUS 4
۳: XPERIA SP

daniel2013
26-09-2013, 17:58
ببخشید.حواسم نبود پردازن ده اش تگرا 3 هست.فکر کردم شاید کوالکام و اسنپ باشه و اونا کم تر داغ می کنن.لا اقل اچ تی سی وان ایکس بدنش الومینیومه و داغ شدن پردازنه(بعید می دونم)به قاب پشتی اسیب نمی زنده.پردازنده هم هرچی که باشه گفتی تگرا 3 که بهتر از چیپ های کوالکام و سا مسونگه(با مدل های اسنپ 600 و 800 و اکسینوس 5 مقایسه نکنیدچون جدید ترن).سرعتش هم 0.1 گیگاهرتز بیشتره.خودمم از طرفدار های سامی هستم اما با واقعیت که نمی شه جنگید؟

1376MAXIMUM
26-09-2013, 19:09
فقط حافظشو چيكار كنم؟ 16 كم نيس واسه يه همچي گوشي اي ؟
من که نمیدونم شما چی میریزی رو گوشی و نمیدونم که چیزایی که میریزی مثل من میزاری بمونه روی گوشی تا رو حافظه بگنده یا نه ولی من با استفاده زیر کم نیووردم
من خودم 3 تا بازی اچ دی دارم روش به که روی هم همش میشه 1.5 گیگ بعد یه سری بازی مثل کات دروب و سورف ساب وی و.... و چند تا نرم افزار هم مثل وایبر و فایر فاکس و ... که اگه بگیم همش روی هم میشه 4 گیگ خیلی گفتیم بعد رفتیم مسافرت یه فیلم گرفتم فکر کنم 15 دقیقه حدود 1.5 گیگ هم اون فیلمس هنوز نریختم رو سیستم و دیگه یه 2 گیگ اهنک هم دارم میشه یه خورده عکس دارم اونا هم بگیم یک گیگ میشه 8 گیگ رو هم از 12 خورده ای که دردسترسه حدود 4 گیگ خالی میمونه اگه شما هم یه استفاده ای مثل من بکنی فکر نمیکنمکه کم بیاری

1376MAXIMUM
26-09-2013, 19:13
ببخشید.حواسم نبود پردازن ده اش تگرا 3 هست.فکر کردم شاید کوالکام و اسنپ باشه و اونا کم تر داغ می کنن.لا اقل اچ تی سی وان ایکس بدنش الومینیومه و داغ شدن پردازنه(بعید می دونم)به قاب پشتی اسیب نمی زنده.پردازنده هم هرچی که باشه گفتی تگرا 3 که بهتر از چیپ های کوالکام و سا مسونگه(با مدل های اسنپ 600 و 800 و اکسینوس 5 مقایسه نکنیدچون جدید ترن).سرعتش هم 0.1 گیگاهرتز بیشتره.خودمم از طرفدار های سامی هستم اما با واقعیت که نمی شه جنگید؟
وقتی پشتش الومینیوم باشه 1 مقاوم تره نسبت به گرما و 2 گرما رو انتقال میده سریع باعث پایین اومدن حرارت میشه بعد اس 3 با وان ایکس تقریبا هم زمان بود چند ماه دیز تر اومد اس 3 و اس 3 هم اکسینوس سری 4 هست بهتره ادامه ندیم چون باعث میشه تاپیک منحرف بشه

NOR-1
26-09-2013, 21:18
کلاً عنوان تاپیک اشتباهه باید میشد:
1: nexus 4 یا S3
2: XPERIA SP یا xperia T
3: acro s یا ion یا SL
که دیگه بهترینش مشخصه

mehdi-ch
27-09-2013, 00:49
کلاً عنوان تاپیک اشتباهه باید میشد:
1: nexus 4 یا S3
2: XPERIA SP یا xperia T
3: acro s یا ion یا SL
که دیگه بهترینش مشخصه

1- s3

s3 که حرفی در انتخابش به عنوان برتیش نیس با دوربین فوق العادش و ...

2- SP - قیاس نا برابریه!
3- ion

mehdi-ch
27-09-2013, 00:56

من هم زمان خرید همین مشکل رو داشتم ولی واقعاً موبایل s3 به علت کیفیت بسیار بالاش قابل مقایسه با نکسوز نیست ... من قبل خریدن همیشه خودم از منتقدای این برند سامسونگ بودم که اکثر کارهاش شبیه هم هست .. ولی واقعیتش اینه که اکثر موبایل ها و تبلت ها اندرویدن و تنها تفاوت در ظاهر و شکل و اندازه و کیفیت اجزاهاست.
نه اینکه خودم دارم ازش تعریف کنم نه ولی دیگه مشخصه عکس برداری و فیلم برداری فوق العاده ، یو اس پی آندگویی که داره خیلی بدردم خورده با ی کابل 4-5 هزارتومنی همیشه همراهم هست فلش دوستامو میگیرم اطلاعات ردو بدل میکنم .. کیفیت صفحه نمایش عالی ، رم 16 انداختم مشکل جا ندارم ، بازی که همه چیزو اجرا میکنه ... فیلم های اچ دی و فول اچ دی و همه چیز خوب...
البته ضعف هایی هم داره ولی قابل صرف نظر کردنه ، مشکل اصلی باتری هست که تمام موبایل های اندروید به جز معدودی مشکل باتری دارن.

omid81
30-09-2013, 09:28
آقا دوتا سوال: nexus 4 منوش فارسيه ؟ با گارانتيشو بگيرم يا بدون گارانتيشو؟

omid81
30-09-2013, 09:39

mostafa.a.m
03-10-2013, 13:53

منوش در اندروید 4.2 و 4.3 فارسی هم میشه. بدون گارانتی اگر فروشنده مورد اطمینان میشناسی. در غیر اینصورت از نمایندگی معتبر با گارانتی بخر.