PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قرار ملاقات بچه هاي مشهد

صفحه ها : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11

Braveheart
06-07-2007, 09:06
اين حاجي رو باش فكر كرده مثلا من الان 18 سال دارم و بابا بزرگ هم تازه رفته تو 17
بابا بزرگ که فکر کنم شده باشه 30 سال ... گرچند که قيافش بيشتر نشون ميده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

torgheh
06-07-2007, 12:05
تو برو شمارتو بده

آخه این همه شماره میدی نمیگی در موردت فکرایی می کنم
بعد کار دست خودت میدی ها

c0rd3r
06-07-2007, 16:57
سلام دوستان .

من امروز اينترنتم قات زده بود نشد بيام صبح .الآنم كافي نتم:13:

من امروز حتما ميام قرار .:27:

البته فكر كمك جوجتون هم باشم . از همه 100% كوچيكترم .:20:

بگم كه يهو جا نخورين .:46:

ميبينمتون .

فعلا باي .

torgheh
06-07-2007, 17:35
شرمنده باید اعلام کنم به دلیل یه مسئله خصوصی نمی تونم بیام
با وجود اینکه گفتم میام و به محمود و مجید هم خبر دادم ولی متاسفانه نمی تونم بیام

شرمنده همگی

بای

Braveheart
06-07-2007, 21:22
از بابا بزرگ ممنون که لحظه آخر تغيير عقيده ميدهد ... ( يادت باشه اومدم نبودي ...)

آقاي bkm شما هم خيلي گفتي ميام ولي لحظه آخر ....

رفيق نويد c0rd3r هم که ....

براي اطلاع ؛ حاضران اين دوره 4-5 نفر بودن که نسبت به قرارهاي قبلي افت زيادي داشت ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

torgheh
07-07-2007, 01:13
سلام گفتم که خیلی شرمنده ولی خب خداییش نمیشد

حاضرم جبران کنم

navid_mansour
07-07-2007, 01:14

حاضرم جبران کنم

دفعه بعدي بايد شام بدي،قبوله؟

MasterData
07-07-2007, 06:29

حاضرم جبران کنم
راه چاره ديگه اي هم داري؟
اخه خجالت نميكشي من امتحان داشتم اومدم جنابعالي گرفته خونه لالا كردي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟
يا امشب....يا ....

BKM_MAHDI
07-07-2007, 10:38
از بابا بزرگ ممنون که لحظه آخر تغيير عقيده ميدهد ... ( يادت باشه اومدم نبودي ...)

آقاي bkm شما هم خيلي گفتي ميام ولي لحظه آخر ....

براي اطلاع ؛ حاضران اين دوره 4-5 نفر بودن که نسبت به قرارهاي قبلي افت زيادي داشت ...

من همونطور كه گفتم خيلي دوست داشتم بيام.ولي چيزي بنام ساعت قرار نديدم. تازه با وجودي كه من از ساعت 6 صبح تا 2 ظهر توي پارك بودم.

بازم شرمنده ميگم فكر كردم كنسل شده اگه خواستيد يك قرار پر ملات بزاريد وبچه هارو در جريان بزاريد منم هستم.

c0rd3r
07-07-2007, 10:41

اولا اسمم بهنام هست . شاید اینجوری راحت تر باشین :46:

دوما من از یک ربع به 6 تا 6:20 اونجا بودم . نمیگم کسی نیومد اما من نمیدونستم چیکار کنم :19:

اگر هم کسی بود من دیدمشون اما ... مطمئن نبودم به همین دلیل هم رفتم .:13:

آخه من که قراره جدید بیام شما رو که نمیشناسم بیاید یه نشونی چیزی میدادین به ما:19:

به یه چند نفری هم خیلی مشکوک شدم اما دیگه بیخیال شدم .

اگه این قضیه نشونه بر طرف بشه من هستم خدمتتون .

بای .

BKM_MAHDI
07-07-2007, 10:44
پس اگه دوستان حالشو دارن وموافقند يك قرار ديگه بزاريد بعد يك پلاك كارت دستتون بگيريد روش بنويسيد p30

شوخي

c0rd3r
07-07-2007, 11:12
پس اگه دوستان حالشو دارن وموافقند يك قرار ديگه بزاريد بعد يك پلاك كارت دستتون بگيريد روش بنويسيد p30

شوخي

من کاملا جدی گفتم :19:

c0rd3r
07-07-2007, 14:46
این پست رو میدم تا تاپیک نره پایین .

BKM_MAHDI
07-07-2007, 21:03
منم كار داش بهنامو ميكنم. تاپيك اومد بالا

navid_mansour
07-07-2007, 23:39
سلام خدمت دو دوستمون.............شما ماشالا خرگوش ميشديد با اين هوشتون........چرا يک آدرسي\شماره‌اي از من نگرفتيد؟؟؟؟من فکر کردم از بقيه بچه‌ها گرفتيد........bkm پست رو کامل بخون که ساعت داره اگه نيديد چشم پست کور شه که نديدت بگو تا نقل قول کنم :دي

torgheh
08-07-2007, 06:57
سلام
شام که عمرا

محمود رو هم باید ببینم تا بهش حضوری جواب بدم

در مورد اینکه دوستان جدید میگن ما رو نمی شناسن دوستانی مثل نوید یا بقیه لینک صفحاتی که عکسهای بچه ها هست رو بذارین کار خودتون و خیال دوستان رو راحت کنین

BKM_MAHDI
08-07-2007, 07:48
شرمنده كه ساعتو نديديم .خوب از پيريه

c0rd3r
08-07-2007, 09:29
سلام خدمت دو دوستمون.............شما ماشالا خرگوش ميشديد با اين هوشتون........چرا يک آدرسي\شماره‌اي از من نگرفتيد؟؟؟؟

نه بابا تو مملکت اینقدر خرگوش ریخته دیگه بسه . :13: تو همین مشهد خودمونم هست :27:

اینم حرفیه :27:

من نمیدونستم شما شماره هم میدین خوب وگرنه زودتر اقدام میردم .:46:

من خصوصی شمارمو بره قرار بعدی برات میفرستم .:27:

بای .

c0rd3r
08-07-2007, 09:47
من دارم صفحه های اول تاپیک رو میخونم .

قرار اول فقط دو نفر رفتن .

آقا نوید و .... هم قرار ااول نرفتن .

حالا از ما گله نکنید ما هم قرار اولمون بود مبخواستیم بیایم .

بای .

Braveheart
08-07-2007, 10:36
این پست رو میدم تا تاپیک نره پایین .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خوب فکريه ...

----------------------
پيشي تو بگو چرا قرار قبلي نيمدي ؟ پاشم بيام طرقبه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

piishii
08-07-2007, 10:43
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خوب فکريه ...

----------------------
پيشي تو بگو چرا قرار قبلي نيمدي ؟ پاشم بيام طرقبه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام.
اول بگو اون که روی اونجا نشسته کیه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آها فهمیدم تو الان گیجی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من که به تو گفته بیدم که امتحاناست که امروز تموم شدددددددددددددددددددددددد دددد .
من نیودمدم چون کسی به من خبر نداد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بچه ها همه بدونید من میخواستم بیام اما امیر به من خبر نداد با اونکه میدونه من مشکل دارم به نت هر چند روز یکبار دسترسی دارم :41: :41:
مهدی بابا بازرگ جون بیا امیر رو بخور :41:
یک قرار دیگه بذارین تا منم بیام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستی امیر داره ........ بهم گفته نگم :19:
اما شیرینیشو من گرفتم از من گفتن و نگفتن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Braveheart
08-07-2007, 10:44
امين پيشي > [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

piishii
08-07-2007, 10:50
امين پيشي > [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خنککککککککککککککککککککککک ککککککککککککککککککک به تمام معنا .
حیف که من برای قیافه تو اسمایل ندارم چون خونه نیستم .
اما برای اطلاعات بیشتر :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

BKM_MAHDI
08-07-2007, 10:53
بروبكس مشهد دوباره قرار ميزاريد ؟ چون من به آخر خط عمرم رسيدم ( به علت كهولت سن ) شايد ديگه نبينمتون

Braveheart
08-07-2007, 11:07
قرار ميزاريم ؛‌ اما ايندفعه براي بوحود نيامدن مشکلات خاص ؛‌
اگه شماه تلفن ميديد بدين به > نويد منصور [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و اگر هم عکس ميدين بدين به > خودم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

-------------------
راستي دوستان تازه وارد لطف کنند خودشون رو حداقل در حد ؛‌ اسم ، سن و ... معرفي کنند

ممنون

c0rd3r
08-07-2007, 11:10
قرار ميزاريم ؛‌ اما ايندفعه براي بوحود نيامدن مشکلات خاص ؛‌
اگه شماه تلفن ميديد بدين به > نويد منصور [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و اگر هم عکس ميدين بدين به > خودم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قرار بزارین منتظرم .

من هم شمارمو برای آقا نوید خصوصی فرستادم .

خصوصیتو چک کن :46:

اینم یاهوم :

badboy_verna

بای .

BKM_MAHDI
08-07-2007, 11:11
من شمارمو دادم .

c0rd3r
08-07-2007, 11:24
راستي دوستان تازه وارد لطف کنند خودشون رو حداقل در حد ؛‌ اسم ، سن و ... معرفي کنند

ممنون

من بهنامم .:46:

سنم که .... اهم . شما بگیرین 15 . :27: (14.5 البته :20: )

دیگه نمیدونم چی بگم. آیدیمم که دادم .

badboy_verna .

بای .

c0rd3r
08-07-2007, 13:54
چرا اگه من پست ندم تاپیک میره صفحه دوم ؟

من رفتم امروز . تا فردا .

بای .

navid_mansour
08-07-2007, 16:49
خب سلام دوستان گرامي........
درجوااب پيشي:من خودم برات يک مسيج فرستادم پس نگو نميدونم :دي

در جواب bkm:پيغامتو دريافت کردم.در اسرع وقا يک مسيج ميدم

در جواب c0rd3r: پيغامتو و شمارتو گرفتم تو ساهو هم ادت کرم\به تو هم در ارع وقت ي ميسيج حاوي اطلاعات ميدم.

راسي پچه‌ها من شماره 0915ام،گوشيش فعلا خرابه و منم کارمو با ايرانسلم انجام ميدم،فعلا پول ندارم شارج کنم به شماها مسيج بدم کم ميشه و خطم يک طرفه ميشه :دي

navid_mansour
08-07-2007, 17:31
راستي سر اين قرار يه سوتي توپ با بچه‌ها داديم...........به يک يارويي خيلي مشکوک شديم.......منو مجيد رفتيم ..در ضمن يارو سن و سالش به بي کي ام ميخورد........ما هم رفتيم جلو گفتيم ببخشيد آقا مهدي........يارو خنديد گفت نه........ما هم هي اونجا کنارش بوديم ميگفتيم بي کي ام؟! بي کي ام! بي کي ام؟
ديديم نه بابا مثله اينکه اشتباه گرفتيم :دي

c0rd3r
08-07-2007, 17:43
راستي سر اين قرار يه سوتي توپ با بچه‌ها داديم...........به يک يارويي خيلي مشکوک شديم.......منو مجيد رفتيم ..در ضمن يارو سن و سالش به بي کي ام ميخورد........ما هم رفتيم جلو گفتيم ببخشيد آقا مهدي........يارو خنديد گفت نه........ما هم هي اونجا کنارش بوديم ميگفتيم بي کي ام؟! بي کي ام! بي کي ام؟
ديديم نه بابا مثله اينکه اشتباه گرفتيم :دي

:31: :31: :31: :31: :31: :31: :31: :31: :31: :31: :31: :31: :31: :31: :31: :31: :31: :31: :31: :31: :31:

منم اونجا بودم سن و سالمم به خودم میخورد :27: اگه به من میگفتین میگفتم آره :31:

بای .

BKM_MAHDI
08-07-2007, 18:13
بابا اونقدرها هم پير نيستيم .قيافم از شماها بچه تره

torgheh
08-07-2007, 23:08
آیییییییییییییییییییییییی ییی نفس کش

مو آمدوم

بابا من میرم مغازه نمی تونم همش بیام اینجا

دلم برای همتون تنگیده

پیشی توصیه کرده بود که امیر رو نوش جان کنم

بله پس چی اون جیگری که آقا امیر باشه اول باید نمکش بزنیم بعد روی آتیش کبابش کنیم بعد هم بندازیمش دووووووووووور ها ها

Braveheart
09-07-2007, 09:07
طرقه تو چوکا ميکني (مغازه موبايل فروشي ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

-----------------------------
راستي bkm اسم کوچيکوتو نميخواي بگي ؟

BKM_MAHDI
09-07-2007, 09:47
طرقه تو چوکا ميکني (مغازه موبايل فروشي ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

راستي bkm اسم کوچيکوتو نميخواي بگي ؟

دم شمارو گرم كه اسم مارتوي امضا نميبينيد

مهدي

MasterData
09-07-2007, 09:55
دم شمارو گرم كه اسم مارتوي امضا نميبينيد

مهدي

اینم که اسمش میتی هست
من مگه دستم به این میتی نعیمی نرسه , یه د.... سرویس کنم که خودش حال کنه
فکر میکنه داره ک.... فیل رو پاره میکنه
بچه پر رو نمیتونی یه زنگ بزنی
امشب نوبت تویه:31:

torgheh
09-07-2007, 14:51
فکر میکنم دفعه آخر من بودم بهت زنگ زدم

یادت که نرفته

در ضمن حواست باشه اینجا یه مکان عمومیه
آقایون این محمود غلط کرد حرف بد زد شما ببخشینش

امیر :

موبایل فروشی مال داداشمه

من خودم طلا فروشی کار میکنم یعنی قبل از دانشگاه هم کار میکردم الان هم که درسم تموم شد دوباره رفتم سر کار اصلیم

جیگرتونو

خدانگهدار

navid_mansour
09-07-2007, 22:20
اهم اهم...............
از تمامي دوستان عذر خواهي ميکنم و بزودي پس از در دست گرفتن قدرت مستر ديتا و طرقه بن خواهند شد...........اندکي صبر سحر نزديک است :دي

خب بچه‌ها کم کم برين تو فکر قرار جديد ايده‌هاتونو بدين........

torgheh
09-07-2007, 23:00
Ohok این هم در جواب نوید
قرار این هفته رو ردیف کنین

حتما باید بیام ولی از الن بگم شاید بیرجند باشم باز نگی نگفتی

یه موردی هست که باید حضوری توضیح بدم شاید مجبور باشم هفته ای یه بار برم بیرجند و برگردم البته محمود میدونه

Braveheart
09-07-2007, 23:00
نويد قضيه اخطارت چيه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Braveheart
09-07-2007, 23:01
یه موردی هست که باید حضوری توضیح بدم شاید مجبور باشم هفته ای یه بار برم بیرجند و برگردم البته محمود میدونه

بسوزه پدر عاشقي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MasterData
09-07-2007, 23:07
اهم اهم...............
از تمامي دوستان عذر خواهي ميکنم و بزودي پس از در دست گرفتن قدرت مستر ديتا و طرقه بن خواهند شد...........اندکي صبر سحر نزديک است :دي

خب بچه‌ها کم کم برين تو فکر قرار جديد ايده‌هاتونو بدين........

بخواب بابا :31:

بسوزه پدر عاشقي
تا جايي كه من ميدونم اين شنبليله عاشقي نمي دونه چي هست
اي اسمش ميتيه:40: :40: :40: :40: :40: :40: :40:

Braveheart
09-07-2007, 23:14
.................... اسپم از نوع مشهدي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

torgheh
09-07-2007, 23:59
بسوزه پدر عاشقي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عشق و عاشقی خبری نیست

خبر از قرار معلوم مربوط میشه به کسب و کاسبی !!!

torgheh
10-07-2007, 00:00
دوستان پست الکی نزنین وگرنه من هم مثل یه خدا بیامرزی بهتون اخطار میدم

بعد هم میزارم میرم تهران [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Braveheart
10-07-2007, 00:03

بعد هم میزارم میرم تهران [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ( راستي اين اسمايل مخصوص بچه هاي مشهده حواستو باشه کسي ديگر استفاده نکنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

راستي طرقه ميخواي بگي هنوز بهت نرسيده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

navid_mansour
10-07-2007, 00:11
بسا اسپم مشاهده ميشود.........

فکر روز و ساعت قرار باشين..........

Braveheart
10-07-2007, 01:06

و کار به دانجا رسيد که يک اسپمر توبه کرد :دی

navid_mansour
10-07-2007, 01:09
و کار به دانجا رسيد که يک اسپمر توبه کرد :دی

نه تاپيک آخه فرق داره .........:31:

majjidd
10-07-2007, 05:21
سلام
میبینم که تاپیک داره مثل روزهای اول خیلی سریع پیش میره و اگه یک روز سر نزنی کلی عقب موندی:5:

یک قرار ردیف کنید که ایندفه همه بیان :46: مثل احسان که الان معلوم نیست کجا هست یک سری هم نمیزنه به تاپیک
یکسره میگن میره تو تاپیک ماشینها ای بابا بااین وضع بنزین کی میره دنبال ماشین :13:
این علی اقا نامدار هم از تاپیک خبر نمیگیره
از بهنام کوچولو کی خبر داره ؟
من که هنوز بعد از حدود یک سال هنوز موفق به دیدن پیشی نشودم :10:
.
.
.

خلاصه مجدد یک قرار بزارین که ببینمتون
فقط من خیلی کم میتونم بیام تو سایت پس اگه قرار ردیف شود یک sms بفرستین

کوچیک همه مجید

c0rd3r
10-07-2007, 12:09
.................... اسپم از نوع مشهدي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اسپمر ها به بهشت نمیروند :19: :5:

من منتظرم هاااااااا ....

زودتر قرار بزارین که بسی اندرکفیییییییییییم . :19: (جمله رو داشته باش فقط ):27:

تا بعد .

بای .

EhsanHF
10-07-2007, 12:55
فقط ناچار شدم بیام و اینو بگم و باز برم توی غیبت کبری !!!
مجید جان ، من واقعا از شما عذر میخوام . من هم دلم واسه شما و باقی دوستان تنگ ده ، اما چه میشه کرد . بعضی ها هستند که ظاهرا با من و یکی دو نفر دیگه مشکل دارن ! نیش و کنایه هم گاهی اوقات میزنن ! واسه همین تا وقتی اون شخص بخواد بیاد ، من به شخصه توی هیچ قراری حاظر نمیشم . خوبه که یادی از اولین قرارهامون کنم و جای دوستان خوبم : میلاد ، بهنام ، امین یوسف نژاد ، امین پیشی ، نوید ، محمود ، علی نامدار ، مجید آقای گل و باقی عزیزان رو خالی کنم .
من برنامه هام رو با نوید هماهنگ میکنم .

c0rd3r
10-07-2007, 18:08
کمی دیر رسیدم . وقتی اومدم تاپیک اومده بود صفحه دوم .

پس ...

بالا میکشییییییییییییییییییییی یییییییم (:دی)

Braveheart
10-07-2007, 18:58
دوستان هيچ گونه بحثي ديگر ادامه پيدا نميکند ...

--------------------------------------
قرار اين هفته هم 5 شنبه يا جمعه برگذار خواهد شد ؛ که احتمال 5 شنبه بيشتر است ... (منتظر اظهار نظر بقيه دوستان )

c0rd3r
10-07-2007, 19:13

قرار اين هفته هم 5 شنبه يا جمعه برگذار خواهد شد ؛ که احتمال 5 شنبه بيشتر است ... (منتظر اظهار نظر بقيه دوستان )

من 5 شنبه 6-8 کلاس دارم نمیتونم بیام 100% .

جمعه باشه بهتره .

بای .

torgheh
10-07-2007, 23:20
خوشحالم از اینکه بچه ها ابراز تمایل میکنن برای اومدن توی قرار

امروز سه شنبه است بچه هایی که می تونن بیان قرار رو اعلام کنن

من همونطور هم که قبلا اعلام کردم نمی تونم این هفته رو بیام به این دلیل که میرم بیرجند و شنبه صبح اینجام و شنبه تا 5 شنبه هم که مغازه هستم

کمال هم نشین در او اثر کرد

navid_mansour
11-07-2007, 01:00
سلام
میبینم که تاپیک داره مثل روزهای اول خیلی سریع پیش میره و اگه یک روز سر نزنی کلی عقب موندی:5:

یک قرار ردیف کنید که ایندفه همه بیان :46: مثل احسان که الان معلوم نیست کجا هست یک سری هم نمیزنه به تاپیک
یکسره میگن میره تو تاپیک ماشینها ای بابا بااین وضع بنزین کی میره دنبال ماشین :13:
این علی اقا نامدار هم از تاپیک خبر نمیگیره
از بهنام کوچولو کی خبر داره ؟
.
.
.

خلاصه مجدد یک قرار بزارین که ببینمتون
فقط من خیلی کم میتونم بیام تو سایت پس اگه قرار ردیف شود یک sms بفرستین

کوچیک همه مجید
چاکرم مجيد جان...........قصد ما هم همينه:5: .........حتما بهت اطلاع ميدم

فقط ناچار شدم بیام و اینو بگم و باز برم توی غیبت کبری !!!
مجید جان ، من واقعا از شما عذر میخوام . من هم دلم واسه شما و باقی دوستان تنگ ده ، اما چه میشه کرد . بعضی ها هستند که ظاهرا با من و یکی دو نفر دیگه مشکل دارن ! نیش و کنایه هم گاهی اوقات میزنن ! واسه همین تا وقتی اون شخص بخواد بیاد ، من به شخصه توی هیچ قراری حاظر نمیشم . خوبه که یادی از اولین قرارهامون کنم و جای دوستان خوبم : میلاد ، بهنام ، امین یوسف نژاد ، امین پیشی ، نوید ، محمود ، علی نامدار ، مجید آقای گل و باقی عزیزان رو خالی کنم .
من برنامه هام رو با نوید هماهنگ میکنم .
به به احسان جون:10: ........به به يادش به خير.حالا بکس جديدم ميان:40: در ضمن منظور احسان منم فکر کنم يعني گردن ميگيرم در راستاي رفع کدورت:27: (بابا ابن بحثارو يزارين کنار)

بله ديگه همه چيز تمومه.......همه بايد همه چيو فرامو شکنن

من 5 شنبه 6-8 کلاس دارم نمیتونم بیام 100% .

جمعه باشه بهتره .

بای .
بله.......پس چون شما بياي ميزاريم جمعه احتمالا.......منم شنبه احتمالا در گيرم:46:

خوشحالم از اینکه بچه ها ابراز تمایل میکنن برای اومدن توی قرار

امروز سه شنبه است بچه هایی که می تونن بیان قرار رو اعلام کنن

من همونطور هم که قبلا اعلام کردم نمی تونم این هفته رو بیام به این دلیل که میرم بیرجند و شنبه صبح اینجام و شنبه تا 5 شنبه هم که مغازه هستم

کمال هم نشین در او اثر کرد

به به طرقه جون..............حيف که نميتوني بياي خداوکيلي دلمون يه ذزه شده:10:

navid_mansour
11-07-2007, 01:04
خب حال کرديم چه توپ جواب دادم...........من بايد مدير اين تاپيک شم بهم قدرت بدن :دي

زاسي از امين پيشي چه خبر؟! پيشي اينو ديدي يه اهمي اوهومي بکن.....

بچه‌ها خب پايه‌اين که قرار رو جمعه ساعت 6 بعد از ظهر بزاريم؟؟؟؟/ در ضمن حرف من آيه قرآن نيست خب شمام نظر بدين تا به يک ساعت معقول برسيم

Braveheart
11-07-2007, 11:11
نويد خواهشن يکم پستات رو تميزتر بده ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

-----------------------------------
منم تاييد ميکنم ؛ قرار ملاقات جمعه ساعت 6 جاي هميشگي ...

دوستاني که براي شرکت کردن آمادگي دارن همينجا اعلام کنند ...

(دوستان جهت آمادگي و اطلاع از قرار ملاقات ها ؛ براي مثال پيشي يک دختره 19-18 ساله خوشگل و جذابه که هرکي ببينتش يه فکرايي دربارش ميکنه :دی)

c0rd3r
11-07-2007, 11:54
بله.......پس چون شما بياي ميزاريم جمعه احتمالا.......منم شنبه احتمالا در گيرم:46:

ممنون :46:

بچه‌ها خب پايه‌اين که قرار رو جمعه ساعت 6 بعد از ظهر بزاريم؟؟؟؟

من موافقم :27: :46:

من بجز روزهای فرد 6-8 هر روز بعد از ظهر میتونم بیام .:46: اما صبح ها نه .:13:

اما صبح ها گرمه فکر نکنم شما هم قرار بزارین .:46:

منم تاييد ميکنم ؛ قرار ملاقات جمعه ساعت 6 جاي هميشگي ...

دوستاني که براي شرکت کردن آمادگي دارن همينجا اعلام کنند ...

اعلام میکنییییییییییییییییییییی ییم . :27:

من میام برای هماهنگی شمارمم به نوید دادم عکسمم دیده . :46:

ببین نوید منو دیدین بیاین ابراز وجود کنین ها ...:31:

من احتمالا همون تی-شرت قرمزه رو میپوشم که تو عکس بود. رنگه اینه ... :40:

بای .

EhsanHF
11-07-2007, 12:57
به دلایلی ، ویرایش شد ...
کمال همنشین در ما کاش زودتر اثر میکرد !

Braveheart
11-07-2007, 17:06
منم بقول نويد کمي چاق شدم ... پس منم کمال همنشيني برام اثر کرد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

torgheh
11-07-2007, 22:20
سلام
من مشهدم
نرفتم
خودم هم نمیدونم چرا
پس من هم میام

-------

زهی خیال باطل +++ ای کاش دوستان کمی هم فکر و خیالات رو کنار میذاشتن و دنبال واقعیت بودن

از همون اول

navid_mansour
11-07-2007, 23:33
قرار ملاقات اين هفته موعضش رو سعي ميکنيم راه حلي براي چاقي امير پيدا کنيم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در ضمن هرچع سريعتر به اين مسائل پايان دهيد.............مسائل حاشيه‌اي و غيره جايي اينجا نداره........جاي نيش و کنايه هم نيست اينجا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MasterData
12-07-2007, 00:51
مويم هستم
از اين پيامهاي بازرگاني كه به رنگ نارنجي نوشته ميشن خيلي حال ميكنم
انشالله اين ميتي طرقه رو من ميبينم دهنش رو س...... مي كنم
قابل توجه اقايون ، ميتي طرقه روز جمعه خانه گرفته خوابيده ما رو هم پشم حساب نكرده

EhsanHF
12-07-2007, 00:54
خب خیلیها نمیدونن چی شده و چه اتفاقاتی افتاده ، اما خب ، دیگه حرف زدن در این مورد برای من ارزشی نداره !
بعضی ها هم دوباره مثل کبک سرشون رو زیر برف کنن و فکر کنن همه چیز مثل سابق هست ...

Braveheart
12-07-2007, 00:57
انشالله اين ميتي طرقه رو من ميبينم دهنش رو س...... مي كنم

خيلي بي ادبي :19:

Braveheart
12-07-2007, 00:59
ارد بزرگ : گاهی تنها درمان روانهای پریشان ، فراموشی است.

دوستان لطفا ادامه ندهيد ...

torgheh
12-07-2007, 08:00
جمعه رو پایه هستم

جمعه قبل هم خواب نبودم چرا شایعه پراکنی می کنی ؟

هر کی میاد اعلام کنه هر کی هم نمیتونه بیاد بگه

قرار ملاقات بچه های مشهد

جمعه 22 تیر ساعت 6 بعد از ظهر درب سجاد پارک ملت

BKM_MAHDI
12-07-2007, 10:23
خوب بچه ها من شايد نتونم بعد از ظهر جمعه بيام اگه رفتيد خوش بگذره.

piishii
12-07-2007, 13:21
.
.
.

سلام.
به خاطر اینه که مجید جون تو بیدی من نبیدم من بیدم تو نبیدی : دی
تو ماهی من خورشید بیدم : دی
تو رو ندیدم اما تا دلت بخواد قیافه نکبت محمود رو تحملیدم : دی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

زاسي از امين پيشي چه خبر؟! پيشي اينو ديدي يه اهمي اوهومي بکن.....

اهیم اوهوم خوب شد : دی
من یک سری مشکلات دارم به نت و اینا دسترسی ندارم این امیر خیکی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]میدونه .

به دلایلی ، ویرایش شد ...
کمال همنشین در ما کاش زودتر اثر میکرد !

منظورش اینه از بس با من چرخید امیر بشکه شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خيلي بي ادبي :19:
از تو کمتر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Braveheart
12-07-2007, 13:37
اين امين پيشي به من ميگه پاتو از خشتکم بکش بيرون ، خواستم بگم ؛ بچه ها به دعوت من بيان تو خشتکش يه حالي داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تو ماهی من خورشید بیدم : دی

اي گ ... بگيره اون خورشيدي که تو باشي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

piishii
12-07-2007, 13:40
اين امين پيشي به من ميگه پاتو از خشتکم بکش بيرون ، خواستم بگم ؛ بچه ها به دعوت من بيان تو خشتکش يه حالي داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همتون به دعوت امیر حواله به خشتک من : دی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
( البته اونایی رو که میشناسم : دی )
به خودش که خوش گذشته برای همین چاق شده زیر زبونش مزه کرده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
درمان لاغری در خشتک من [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اي گ ... بگيره اون خورشيدي که تو باشي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چیز حسود بترکه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Braveheart
12-07-2007, 13:49
... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اول از همه چقدر بي ادب [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

----------------------------------
تو چرا رفتي تو نقل قول من جواب دادي > [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بچه ها يه نکته جهت اطلاع ؛ خشتک اين پيشي شهره قزويني هاست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گفتم چون ممکنه با افرادي ديگر هم برخورد داشته باشيد که نوبت قبلي دارن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چیز حسود بترکه
اين که به ضرر خودت ميشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پيشي بجاي اين اسپما بگو قرار رو مياي ؟

c0rd3r
12-07-2007, 17:45
قصد کردین تاپیک رو بفرستین ترش ؟

بابا هم دیگه رو که دیدین به خدمت هم برسین دیگه .

دهه .

BKM_MAHDI
12-07-2007, 17:47
اگه ساعنهاي 4 يا 5 باشه منم ميام.بعدش بايد برم جايي

torgheh
12-07-2007, 22:48
آقاسون یرای اینکه حاج مهدی آقا هم بتونه بیاد ( خودم رو نمی گم bkm ) رو میگم

با ساعت 4 تا 5 موافقین ؟

BKM_MAHDI
12-07-2007, 22:51
من كه بيش از حد معمول موافقم.ولي ديگه آن نيستم نويد بهم اس ام اس بزنه

Braveheart
12-07-2007, 22:55
آقا مهدي يکم ديرتر بيا ما خواب عصر جمعمون به هم نريزه بهههه

باشه ساعت 5 هم خوبه ...

c0rd3r
13-07-2007, 10:50
سلام . :46:

من امروز با هر بدبختی که بشه میام .:27:

فقط تکلیف مارو مشخص کنین . 4تا 5 ؟ 5به بعد ؟ یه یا همون 6 ؟

با ساعت 4 تا 5 موافقین ؟

من موافقم . بره منم هرچی زودتر باشه بهتره . :27:

اما بیشتر هم باشه میام .

آقا مهدي يکم ديرتر بيا ما خواب عصر جمعمون به هم نريزه بهههه

باشه ساعت 5 هم خوبه ...

عصر جمعه میخوابی ؟؟؟ :18:

من کلا عصر به بعد زنده داری میکنم تا ساعت 7 صبح . :27:

بعدم مهدی گفت 4 تا 5 .

بای .

Braveheart
13-07-2007, 11:08
قرار : جمعه ساعت 5 بعد از ظهر ( يعني همين امروز) درب سجاد پارک ملت

c0rd3r
13-07-2007, 13:20
من ساعت 5 تو پارکم .

بای .

BKM_MAHDI
13-07-2007, 13:25
منم همينطور.

c0rd3r
13-07-2007, 14:43
من دارم از پای کاکپیوتر بلند میشم دیگه .

من دم در سجاد پارک امروز میام و درست جایی وا میستم که شما دفعه قبل واستاده بودین .

یه تی - شرت قرمزم میپوشم .

بای .

mahdi bg
13-07-2007, 17:03
سلام

سلام خدمت تمام بر و بچس مشهدی
جدید و قدیم بزرگ و کوچیک و همه نوع خریداریم
جاتون خالی یه امتحان سختی بود که نگو (کاردانی به کارشناسی)
حالا ولش کن

هنوز وقت نکردم پست های قبلی رو بخونم
می خواستم بدونم طرقه هنوز هم اینجا سر میزنه
اگه نه که
اگه gmail ش رو چک میکنه که gmail
و اگر yahoo رو چک می کنه که yahoo شو رو اگه کسی می دونه برام
پست خصوصی می زنه باهاش یک کار اساسی دارم

توی این حدود 2 ماهی که نبودم قرار گذاشتین یا نه؟

torgheh
13-07-2007, 17:27
نامردا مگه قرار ساعت 6 نبود
چرا عوضش کردین
حداقل خبر میدادین

مهدی جان من هنوز زنده ام

c0rd3r
13-07-2007, 19:30
سلام .

قرار امروز هم شد . من اولین بارم بود که میومدم .:20:

دوستانی که دفعه قبلی گله میکردن تحویل بگیرن . فقط 3 نفر بودیم . :19:

تازه از این 3 نرفرم 2 نفرش من و مهدیbkm بودیم . :20: نفر سومم نوید . :46:

شما که دفعه قبل که من اومده بودم شما رو ندیده بودم شاکی شده بودین و یکی میگفت اون یکی گرفته

خوابیده .و ... همین بود همش ؟؟؟:18:

خوشحالم نمیتونین برای دومین بار بهم بگین بد قول و منم یه چیزی میتونم بگم . :27:

چرا عوضش کردین
حداقل خبر میدادین

مهدی جان من هنوز زنده ام

من بی تقصیرم :20:

من با همه ساعت ها موافق بودم . :27: به شما هم نمیدونستم چطوری خبر بدم :13:

امیدوارم قرار های بعدی پربار تر باشه .

اگه کسی ناراحت شد به خاطر این پست ناراحت شده ببخشید دیگه .

بای.

navid_mansour
13-07-2007, 20:15
سلام خدمت تمامي دوستان خوش قولمون

خب قرار اين هفته با حضور 3نفر و 2تازه وارد برگزار شد.

در ضمن جا داره از دوست دوست عزيز يعني bkm و بهنام جون تاشکر کنم و از هر دوتاشون يه عذرخواهي بکنم که من يه مشکلي داشتم که يکسره پاي تلفن بودم........ه الحمدالله الآن اين پست رو ميدم مشکل حل شده........جبران ميکنم بچه‌ها متشکريم

حساب تمامي کساني کهخ نيومدنو ميرسيم

c0rd3r
13-07-2007, 20:22
سلام خدمت تمامي دوستان خوش قولمون

خب قرار اين هفته با حضور 3نفر و 2تازه وارد برگزار شد.

در ضمن جا داره از دوست دوست عزيز يعني bkm و بهنام جون تاشکر کنم و از هر دوتاشون يه عذرخواهي بکنم که من يه مشکلي داشتم که يکسره پاي تلفن بودم........ه الحمدالله الآن اين پست رو ميدم مشکل حل شده........جبران ميکنم بچه‌ها متشکريم

حساب تمامي کساني کهخ نيومدنو ميرسيم

منم به همه دوستان خوش قول سلام میکنم :27:

ما اینیم دیگه ...:5:

پیش میاد دیگه بره همه.:27:خدا رو شکر مشکلت حل شده :46: همین که اومدی کافیه.:11:

پایه ایییییییییییییییییییییییی یم :21:

بای .

mahdi bg
13-07-2007, 20:48
مهدی جان من هنوز زنده ام

یه چیزی برات می فرستم بخونش
قابل توجه بقیه دوستان = "چیز زیاد مهمی نیست".

Braveheart
13-07-2007, 21:35
چرا عوضش کردین
حداقل خبر میدادین

مهدی جان من هنوز زنده ام

با ساعت 4 تا 5 موافقین ؟

جالبه ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منم که ...

torgheh
13-07-2007, 22:42
خب من گفتم ساعت 4 تا 5 موافقین ولی جواب نیومد ؟

درسته
حالا باشه برای هفته دیگه خودم گوش این محمود رو میگیرم میارم خودم هم میام مهدی خان هم باید بیاد

Braveheart
13-07-2007, 22:49
اينجا چقدر اسم مهدي زياد شدا ... بهتره به مهدي بالايي بگيم > طرقه

نويد اون 3 نفر کيا بودن ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

c0rd3r
13-07-2007, 22:54
نويد اون 3 نفر کيا بودن ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من که گفتم .

دوستانی که دفعه قبلی گله میکردن تحویل بگیرن . فقط 3 نفر بودیم . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25).gif

تازه از این 3 نرفرم 2 نفرش من و مهدیbkm بودیم . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](26).gif نفر سومم نوید . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif

یعنی c0rd3r - bkm - navid_mansour

بای .

mahdi bg
14-07-2007, 07:56
سلام

مهدی جان من هنوز زنده ام
هنوز mail ت رو برام نفرستادی که

BKM_MAHDI
14-07-2007, 11:20
نويد جان خوشحالم مشكلت حل شد اگه نشد بگو تا بزور حلش كنم

از بهنام هم تشكر ميكنم كه اومد

از باقي بچه ها هم عذر خواهي ميكنم كه بخاطر من برنامتون به هم ريخت.

ولي من با اين كهولت سنم اومدم شما هم بايد ميومدين ديگه

c0rd3r
14-07-2007, 12:13
نويد جان خوشحالم مشكلت حل شد اگه نشد بگو تا بزور حلش كنم

از بهنام هم تشكر ميكنم كه اومد

از باقي بچه ها هم عذر خواهي ميكنم كه بخاطر من برنامتون به هم ريخت.

ولي من با اين كهولت سنم اومدم شما هم بايد ميومدين ديگه

خواهش . :46:

خالی میبنده . :27: پیر نیست . فکر نکنم به 50 برسه :31:

Doctor.Freeman
14-07-2007, 15:09
منم هستم .
از اين به بعد هر وقت قرار گذاشتين منم ميام . . . :27:
.
.
. Doctor.Freeman@Yahoo.Com

:5: :21:

navid_mansour
14-07-2007, 16:59
منم هستم .
از اين به بعد هر وقت قرار گذاشتين منم ميام . . . :27:
.
.
. Doctor.Freeman@Yahoo.Com

:5: :21:

سلام دوست عزيز.:10: ...........شما طي يک پيغام خصوصي حاوي شماره‌تلفنتو برام بفرست خودتم اينجا معرفي کن:40: :11:

c0rd3r
14-07-2007, 17:05
آقا نوید قرار بعدی هم مشخص کن دیگه .

من میگم همه اگه بتونن بیان همون 6 بهتره از همه .

5 خیلی گرمه . بای .

BKM_MAHDI
14-07-2007, 17:07
سلام به بكس مشهد.
دكتر جون حالا دكتر چي هستي ؟

c0rd3r
15-07-2007, 11:07
سلام .

اولاتاپیک باز رفته بود پایین.دارم میکشمش بلا .

دوما قرار بعدی رو مشخص کنین . اگه قراره مثل همیشه باشه که بینین این خوبه :

قرار ملاقات بچهای مشهدی : در ورودی سجاد پارک ملت ساعت 6 .

هرکی موافقه و میتونه بیاد بگه .

بای .

BKM_MAHDI
15-07-2007, 11:17
بچه ها قرارشونو بزارند منم آخر ميگم هستم يا نه

navid_mansour
15-07-2007, 15:47
موافقت مينيممممم د روز جمعه

Braveheart
15-07-2007, 22:19
نويد پليز تميز تر بنويس (اگه اسمايل يا چيزي خواستي بگو بهت ميدم ...)

---------------------------------
نظرتون درباره قرار 5 شنبه چيه ؟

navid_mansour
15-07-2007, 23:12
سلام بچه‌ها.........
شيردل شما قرار بود يک وبسايتي اسمايلي برا من بفرستيا :دي

در ضمن بچه‌ها من احتمالا دارم ميرم تهران تا شنبه و اينا............خبر قطعي رو بهتون ميدم

Doctor.Freeman
16-07-2007, 00:08
هر وقـــــــــــت قرار گذاشتين هر جــــــــــــــــا :5:
.
.
.
. منم هستم
.
دكترم آمپول ميزنم :21:

mahdi bg
16-07-2007, 09:27
سلام

دوما قرار بعدی رو مشخص کنین . اگه قراره مثل همیشه باشه که بینین این خوبه :

قرار ملاقات بچهای مشهدی : در ورودی سجاد پارک ملت ساعت 6 .

هرکی موافقه و میتونه بیاد بگه .

بای .

چی روزی؟

BKM_MAHDI
16-07-2007, 09:29
خوب مهندس جمعه ها قرار ميزارند ديگه.

c0rd3r
16-07-2007, 12:52
سلام به همه :46:

نظرتون درباره قرار 5 شنبه چيه ؟

من 5شنبه 6 تا 8 کلاسم و نمیام 100%.کلا روزای فرد من مشکل دارم 6تا 8 اما بقیه روزها و ساعت ها

هستم .:46:

سلام بچه‌ها.........
شيردل شما قرار بود يک وبسايتي اسمايلي برا من بفرستيا :دي

در ضمن بچه‌ها من احتمالا دارم ميرم تهران تا شنبه و اينا............خبر قطعي رو بهتون ميدم

اسمایلی :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

من که حوصله استفاده از اینا رو ندارم :13:

ایشالا میای .:27:

اگه نتونستی بیای زودتر بگو من با یکی دیگه تبادل شماره و اطلاعات کنم :20:

هر وقـــــــــــت قرار گذاشتين هر جــــــــــــــــا :5:
.
.
.
. منم هستم
.
دكترم آمپول ميزنم :21:

فکر کنم جمعه ساعت 6 بعداز ظهر قطعیه . :27:
.
.
.
.منتظریم .
.
من از آمپول میترسم ها:19: نیومدم نگین چرا نیومدی:21: (:دی)

راستی دکی . اسمت چیه ؟ چند سالته ؟:20:

سلام

چی روزی؟

جمعه دیگه . ببخشید من دفعه اولم بود یادم رفت:11:

خوب مهندس جمعه ها قرار ميزارند ديگه.

آهان همین که این میگه :27:

بای .:46:

torgheh
16-07-2007, 13:39
مویم میام

تازه شم دلم خواسته آواتارم ره بعد از 1 سال عوض کردم

حرفیه ؟

BKM_MAHDI
16-07-2007, 13:48
ايول اينجا يره مره زياد داره.

Braveheart
16-07-2007, 15:25
آقا از حالا به بعد اگه کسي قرار خاصي رو مياد ؛ بياد بگه که ميام و اگرم نمياد بگه که نميام ؛ اتفاق غير قابل پيش بيني و ... ممکنه يک بار بوجود بياد اما هر دفعه که نميشه اين حرفو زد (موافقي طرقه ؟ )

BKM_MAHDI
16-07-2007, 17:16
آقا از حالا به بعد اگه کسي قرار خاصي رو مياد ؛ بياد بگه که ميام و اگرم نمياد بگه که نميام ؛ اتفاق غير قابل پيش بيني و ... ممکنه يک بار بوجود بياد اما هر دفعه که نميشه اين حرفو زد (موافقي طرقه ؟ )

آقا من از حالا ميگم كه يا ميام يا نميام

( اين يك توحم بيش نيست وبراي بالا اومدن بچه هاي مشهد است )

Braveheart
17-07-2007, 05:33
دوستان صبح بخير :دی

majjidd
17-07-2007, 05:39
دوستان صبح بخير :دی

صبح بخیر آقا امیر گل گلاب و همه برو بچ مشهدی:40:

majjidd
17-07-2007, 05:46
قرار : جمعه ساعت 5 بعد از ظهر ( يعني همين امروز) درب سجاد پارک ملت

خیلی تشکر میکنم که به من از طریق sms خبر دادید:41:
بابا:19: :19: مگه من نگفتم منو خبر کنید:19: :19: :19: :19:

Braveheart
17-07-2007, 06:05
صبح بخیر آقا امیر گل گلاب و همه برو بچ مشهدی:40:
مجيد جان صبحت بخير

خبر کردن هم که ... شرمنده من خومم نبودم

Eblis.W810
17-07-2007, 07:44
سلام به همه بچه مشهدی های گل،من هم یکی از همشهری های شما هستم.
اسمم احمد . Id:glut_dj . سن:15.16 البته(15.5).........خوشحال می شم تو قرار های بعدی با هم اشنا بشیم......:20: :20: :20:

BKM_MAHDI
17-07-2007, 09:18
ما بيشتر خوشحال ميشيم احمد آقا

زيرش چي نوشته بودي كه ويرايش كردي ؟ ها راستشو بگو ؟

c0rd3r
17-07-2007, 13:11
سلام به همه بچه مشهدی های گل،من هم یکی از همشهری های شما هستم.
اسمم احمد . Id:glut_dj . سن:15.16 البته(15.5).........خوشحال می شم تو قرار های بعدی با هم اشنا بشیم......:20: :20: :20:

چه عجب از اینورا .:46:

دقت کنین دارن بکس -18 زیاد میشن .:27:

یکی دیگه هم من گفتم بیاد اما احتمالش کمه .:13:

خوش اومدی آق احمد فقط شماره ای چیزی به یکی بده که هماهنگ باشی .:20:

بای ..

BKM_MAHDI
17-07-2007, 13:40
دقت کنین دارن بکس -18 زیاد میشن .:27:

بای ..

جوش ميانگين سنيتون رو نزنيد تا من باشم آمار بالا هست .بدون من ميانگين 18 با من ميانگين 95 :21: ( طنز جهت بالا ماندن تاپيك )

c0rd3r
17-07-2007, 14:16
جوش ميانگين سنيتون رو نزنيد تا من باشم آمار بالا هست .بدون من ميانگين 18 با من ميانگين 95 :21: ( طنز جهت بالا ماندن تاپيك )

جوون موندی ها ...:27: فکر نمیکردم بالای 80 باشی ... :31: اما مثینکه به 100 میگی زکی . بازم خیلی جوون موندی:20: (طنز جهت بالا رفتن تاپیک از پله های نوردبون طرقی :31: )

BKM_MAHDI
17-07-2007, 14:25
فرق من وشما همينجا معلوم ميشه شما ميگي طرقي ولي من ميگم ترقي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

مطمئنم بااينكه ديديم نميتوني بگي چند سالمه بهنام جام.اينو جدي ميگم .

من سنم بالا نيست فقط يادمه اونموقع بچگيمون ( ژوراسيك اول ) با تخم مارماغولا به گودزيلا ومگادورا پنالتي ميزدم.

( جهت ايول دار بودن بچه هاي مشهد در تاپيك اختصاصي )

Braveheart
17-07-2007, 14:34
مگه اين مهدي از نوع ب ک م نگفتن 26 سالشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

BKM_MAHDI
17-07-2007, 14:37
كسي چيزي نگفت . گفت ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اين يارو كيه خيلي خفنه ؟

c0rd3r
17-07-2007, 14:43
فرق من وشما همينجا معلوم ميشه شما ميگي طرقي ولي من ميگم ترقي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

مطمئنم بااينكه ديديم نميتوني بگي چند سالمه بهنام جام.اينو جدي ميگم .

من سنم بالا نيست فقط يادمه اونموقع بچگيمون ( ژوراسيك اول ) با تخم مارماغولا به گودزيلا ومگادورا پنالتي ميزدم.

( جهت ايول دار بودن بچه هاي مشهد در تاپيك اختصاصي )

اون به این جهت بود که ببینم فوزولش کیه . :21:

چراااااااااااااااااا . حدسایی زدم . فکر کنم تولد بعدیت پا بزاری تو 80 . :27: البته چون خیلی خوب موندی شاید 20 سالی اشتباه بشه :13:

هاا؟ به 100 که سحله تو به n هم میگی زکی . (اون اسمایل قشنگه ی شیر رو برازین اینجا )

( جهت نمایش عمومی آثار باستانی و تاریخی و عوامل ناشناخته تاپیک :31: (:دی:دی:دی)

بای .

Braveheart
17-07-2007, 14:44
يکي از بچه هاي تاپيکه که بعدن باهاش بيشتر آشنا ميشي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

c0rd3r
17-07-2007, 14:45
مگه اين مهدي از نوع ب ک م نگفتن 26 سالشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بی شوخی منم همین فکرو میکنم . حداکثر 28 . حدود 26-27 بیشتر نیست :27: :46:

كسي چيزي نگفت . گفت ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اين يارو كيه خيلي خفنه ؟

توافق میشه . ( چون تو از تایید میشه بدت میاد گفتم تنوعی ایجاد کنم :20: )

خیلی خفنه .

BKM_MAHDI
17-07-2007, 14:47
اون به این جهت بود که ببینم فوزولش کیه . :21:

چراااااااااااااااااا . حدسایی زدم . فکر کنم تولد بعدیت پا بزاری تو 80 . :27: البته چون خیلی خوب موندی شاید 20 سالی اشتباه بشه :13:

هاا؟ به 100 که سحله تو به n هم میگی زکی . (اون اسمایل قشنگه ی شیر رو برازین اینجا )

( جهت نمایش عمومی آثار باستانی و تاریخی و عوامل ناشناخته تاپیک :31: (:دی:دی:دی)

بای .

ترقي شد طرقي
فضولي شد فوزولي
حدص شد حدس

واسه ي تولدم يك تريلي شمع ميارن.راستي من روز تولدم به ماههاي شما نيست .
تولد من ||| ///// |//|||/// اين به چوب خطه .

BKM_MAHDI
17-07-2007, 14:50
يکي از بچه هاي تاپيکه که بعدن باهاش بيشتر آشنا ميشي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نامردها مارو ارزون فروختند

بی شوخی منم همین فکرو میکنم . حداکثر 28 . حدود 26-27 بیشتر نیست :27: :46:

توافق میشه . ( چون تو از تایید میشه بدت میاد گفتم تنوعی ایجاد کنم :20: )

خیلی خفنه .

27 يا 28 نهايت 100 سال بيشتر نداره
براي بار سوم تاييد ميشه

c0rd3r
17-07-2007, 14:56

هان ؟

اینم میاد سر قرار ؟:18: با همینه زیرش میاد نه ...:31: گفتم بشناسیمش گمش نکنیم . :27:

ترقي شد طرقي
فضولي شد فوزولي
حدص شد حدس

واسه ي تولدم يك تريلي شمع ميارن.راستي من روز تولدم به ماههاي شما نيست .
تولد من ||| ///// |//|||/// اين به چوب خطه .

اینا به این خاطر بود که ببینم فوزولش کیه .:19:

دقیقا فوزولش . :20:

خوبه . ایول تخیل . :27:

نامردها مارو ارزون فروختند

27 يا 28 نهايت 100 سال بيشتر نداره
براي بار سوم تاييد ميشه

کی فروختت مگه ؟ :18: راستی چند فروختنت ؟ :31:

نه همون 28 حقیقت به نظر میاد :21:

بای .

BKM_MAHDI
17-07-2007, 15:48
هان ؟

اینم میاد سر قرار ؟:18: با همینه زیرش میاد نه ...:31: گفتم بشناسیمش گمش نکنیم . :27:

اینا به این خاطر بود که ببینم فوزولش کیه .:19:

دقیقا فوزولش . :20:

خوبه . ایول تخیل . :27:

کی فروختت مگه ؟ :18: راستی چند فروختنت ؟ :31:

نه همون 28 حقیقت به نظر میاد :21:

بای .

بهنام جان دلبندم اون فوزوله نه فوضول بلكه فوظوله

تخيل چيه مرد حسابي من رفيق فابريك مارماچيلنگم باور نداري از ممدگودزيلا بپرس

رفقا . چند قيمت داري ؟ كجا بهت آدرس دادن ؟

28 خوبه موافقم. بهم مياد. ( به دليل ندانستن سن واقعيم 28 را انتخاب ميكنيم )

به نظرتون چه روزي تولد بگيرم ؟

torgheh
17-07-2007, 15:54
اتاق چت بچه های مشهد!!!!!!!!

BKM_MAHDI
17-07-2007, 15:57
اينو خوب اومدي . كاش بجاي !!!!!!!! اينو ميزاشتي ؟؟؟؟؟؟؟

Braveheart
17-07-2007, 16:08
بجاي اين حرفا تو بهتره به فکر يه آواتار باشي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

c0rd3r
17-07-2007, 19:25
گفتم قبل از اینکه امروز برم تاپیکو بکشم بالا .:27:

تخيل چيه مرد حسابي من رفيق فابريك مارماچيلنگم باور نداري از ممدگودزيلا بپرس

رفقا . چند قيمت داري ؟ كجا بهت آدرس دادن ؟

28 خوبه موافقم. بهم مياد. ( به دليل ندانستن سن واقعيم 28 را انتخاب ميكنيم )

به نظرتون چه روزي تولد بگيرم ؟

نه به نظر من همون فوزوله . چون میخوام بینم فوزولش کیه که به من میگه فوزول غلطه فوزول درسته :31:

نمیشه از مهدی دراکولا بپریم ؟؟؟؟ :21:

من میگم خالی میبندی تو . :27: تو حداکثر 25 داری . هی هم شکسته مفسی میکنی . :13:

جوونی بابا . هیچکی چیزی نمیگه خودت گیر دادی(این همونیه که تو قرار گفتم تو نشنیدی من تکرار نکردم:27: )

مشکلی هس پسر ؟ همه چی خوبه بابا :8:

بجاي اين حرفا تو بهتره به فکر يه آواتار باشي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

توافق میشه :31: :31: :31: :31: :31: :31:

بای .

BKM_MAHDI
17-07-2007, 21:15
گفتم قبل از اینکه امروز برم تاپیکو بکشم بالا .:27:

هي بكش بالا باز بده پايين .تاپيكو ميگم ها برداشت صو نشه :39:

نه به نظر من همون فوزوله . چون میخوام بینم فوزولش کیه که به من میگه فوزول غلطه فوزول درسته :31:

من فوزول نيستم فوزولم:24:

نمیشه از مهدی دراکولا بپریم ؟؟؟؟ :21:

مگه ثكوي پرشه ؟ :34:

من میگم خالی میبندی تو . :27: تو حداکثر 25 داری . هی هم شکسته مفسی میکنی . :13:

من مگه گفتم پيرم؟ من مهدي 14 صال دارم :santa:

جوونی بابا . هیچکی چیزی نمیگه خودت گیر دادی(این همونیه که تو قرار گفتم تو نشنیدی من تکرار نکردم:27: )

اي نامرد حالا فهميدم چه طيكه اي انداختي !! مگه اين هفته نبينمت

مشکلی هس پسر ؟ همه چی خوبه بابا :8:

تاييد نه رد ميشود.حالم از چت :2:

توافق میشه :31: :31: :31: :31: :31: :31:

حالم از طوافق خيلي .... . .... =خوبه

بای .

طاييد ميشه :thumbsup:

خسته شدم بس كه جفنگ گفتم.

كيا جمعه نميان كه من باهاشون قرار بزارم :27:

torgheh
17-07-2007, 23:09
قرار جمعه رو لطفا ردیف کنین

به فکر عده کشی باشین

کمتر چت کنین توی این تاپیک ( لطفا )

به آواتار بقیه کار نداشته باشین مخصوصا تو موش دل

mahdi bg
18-07-2007, 05:49
سلام

c0rd3r

طنز جهت بالا رفتن تاپیک از پله های نوردبون "طرقی"

bkm

فرق من وشما همينجا معلوم ميشه شما ميگي طرقي ولي من ميگم "ترقي"

فرق من با شما دوستان این که من ترغی می خونم

bkm

هیچ کدوم از اینا نیست اصلش : "فزولی"

این کلمه اول اولا اون قدیم قدیم ها
این طوری نوشته می شد " فزولی" شما که خوب می دونید
(با توجه : bkm ""من سنم بالا نيست فقط يادمه اونموقع بچگيمون ( ژوراسيك اول ) با تخم مارماغولا به گودزيلا ومگادورا پنالتي ميزدم."")
بعد از گذشت هزران سال و تغییر و تحولی که در زبان فارسی به وجود اومد " فزله"
در راستای کوتاه(کوچک) سازی دولت
شد

torgheh

توپ توپه بهترین تشبیه ، استعاره ، جناس ، تضاد ، مراعات نظیر
اسلوب معادل ، سجع ، ردیف ، قافیه و ... در مورد تاپیک

اصلا هم فکر نکنید:
1- برای بالا آوردن تاپیک(چت روم) بوده
2- خیلی بی مزه هستم (همه بهم می گن خیلی با مزه ام)

javad_m_ds
18-07-2007, 06:55
هر کجا قرار گذاشتین من هم هستم
فقط به من خبر بدین
ok
javad.mds@gmail.com

Eblis.W810
18-07-2007, 08:09
قرار هایی که میزارین فقط روزهای جمعه هست یا بقیه روزها هم قرار میزارین؟؟؟؟؟؟؟؟

BKM_MAHDI
18-07-2007, 08:26
نه ما هرروز با بچه ها قرار ميزاريم ولي هيچ كي نمياد پس يك جمعه رو ميريم كه لااقل 3 نفر باشيم

Braveheart
18-07-2007, 10:46

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ميخواي بري تهران [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

c0rd3r
18-07-2007, 11:43
سلام . اول از همه :

قرار این هفته : جمعه ساعت 6 بعد از ظهر در ورودی سجاد پارک ملت :27:

طاييد ميشه :thumbsup:

خسته شدم بس كه جفنگ گفتم.

كيا جمعه نميان كه من باهاشون قرار بزارم :27:

چراااااااا؟:19:

تو که میای نه ؟:27:

راستی قلتاط خیلی قلته :31:

قرار جمعه رو لطفا ردیف کنین

به فکر عده کشی باشین

به آواتار بقیه کار نداشته باشین مخصوصا تو موش دل

ردیفه که .

سلام

c0rd3r

bkm

فرق من با شما دوستان این که من ترغی می خونم

bkm

هیچ کدوم از اینا نیست اصلش : "فزولی"

این کلمه اول اولا اون قدیم قدیم ها
این طوری نوشته می شد " فزولی" شما که خوب می دونید
(با توجه : bkm ""من سنم بالا نيست فقط يادمه اونموقع بچگيمون ( ژوراسيك اول ) با تخم مارماغولا به گودزيلا ومگادورا پنالتي ميزدم."")
بعد از گذشت هزران سال و تغییر و تحولی که در زبان فارسی به وجود اومد " فزله"
در راستای کوتاه(کوچک) سازی دولت
شد

فرق ما و شما اینه که تو کار بقیه فوزولی (فوضولی - فوظولیو به روایتی فزولی)نمیکنیم . :دی :دی :دی:31:

هر کجا قرار گذاشتین من هم هستم
فقط به من خبر بدین
ok
javad.mds@gmail.com

قرار هایی که میزارین فقط روزهای جمعه هست یا بقیه روزها هم قرار میزارین؟؟؟؟؟؟؟؟

من 2 هفتس اینجام فقط 1 هفته رفتم فقط جمعه بوده . دیگه نمیدونم .

__________________________________________________ _________________________________

دوستان نوید رفته تهران . این هفته نمیاد . از اونجایی که بجز نوید کسی منو مهدی رو نمیشناسه برینکه

هماهنگ باشیم هرکی میتونه و موافقه برای تبادل شماره بگه .

ممنون . :11:

بای .

BKM_MAHDI
18-07-2007, 12:42
چي واسه كي كيكجا آيا چرا ؟ ها ؟ جواب بده ديگه

سوالي بود يا خبري ؟ تو كه ميايي نه ؟ = تو ميايي
من غلت بكنم غلط بنويصم

بالخره قرار يكشمبه شد يا يا چهارشمبه ؟

c0rd3r
18-07-2007, 14:09
چي واسه كي كيكجا آيا چرا ؟ ها ؟ جواب بده ديگه

سوالي بود يا خبري ؟ تو كه ميايي نه ؟ = تو ميايي
من غلت بكنم غلط بنويصم

بالخره قرار يكشمبه شد يا يا چهارشمبه ؟

کاملا موافقم . :27:

هر چی تو این پست بود تایید میشه :18:

torgheh
18-07-2007, 14:11
قرار این هفته : جمعه ساعت 6 بعد از ظهر در ورودی سجاد پارک ملت

این هم قرار اعلام شده توسط دوست خوبمون

بچه های دیگه هم در جریان باشین من هم میام مطمئن باشین

BKM_MAHDI
18-07-2007, 14:15
اون هفته هم گفتيد ولي ما كه نديديمتون.:21:

من با همون لباس قرمزه ي بهنام ميام:31:

c0rd3r
18-07-2007, 14:19
اون هفته هم گفتيد ولي ما كه نديديمتون.:21:

من با همون لباس قرمزه ي بهنام ميام

هااااااااااااااا ...

راس میگه ها اگه کسی شماره نده من باز باید اونو بپوشم :41: یکی شماره بده دیگه . :46:

آخه قرمز خیلی تابلو بید دیگه . :40:

باز خوبه همین حاج مهدی رو میشناسم فوقش 2 نفری الاف میشمم .:27:

بای .

OMID
18-07-2007, 14:23
قرار این هفته : جمعه ساعت 6 بعد از ظهر در ورودی سجاد پارک ملت

این هم قرار اعلام شده توسط دوست خوبمون

بچه های دیگه هم در جریان باشین من هم میام مطمئن باشین

ا چه جالب این هفته قرار دارید :31:
روز قرار من مشهدم :31: :8:
این پارک که میگید کجاست شاید منم اومدم:46:

Braveheart
18-07-2007, 14:27
شمارتو برام پيام خصوصي کن ؛ تا با يک عضو حرفه اي فروم بيشتر آشنا بشيم ، در ضمن قرار رو هم بيا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

BKM_MAHDI
18-07-2007, 14:28
هااااااااااااااا ...

راس میگه ها اگه کسی شماره نده من باز باید اونو بپوشم :41: یکی شماره بده دیگه . :46:

آخه قرمز خیلی تابلو بید دیگه . :40:

باز خوبه همین حاج مهدی رو میشناسم فوقش 2 نفری الاف میشمم .:27:

بای .

من كه هنوز نگفتم ميام يا نه . من ميخوام اون لباس قرمزه اي كه پوشيده بودي رو واسه قرار بپوشم ولي شايد وقت قرار من خونمون باشم:31: با همون لباس قرمز :2:

راستي مشهديهاي با مرام اگه ايران صدر گروه بره بالا كي جمعه بهمون بستني ميده ؟:27:

BKM_MAHDI
18-07-2007, 14:32

سلام .بيا حتما خوشحال ميشيد منو ببينيد ( طنز )

پارك كجاست ؟ همون جايي كه مهدي صبح هاي جمعه ميره واليبال.

راستي بچه ها بازيهاي psp روهم بياريد منم چند تا بازي ميارم ( خالي بندي به تقليد از قرار ملاقات بچه هاي تهران )

Doctor.Freeman
18-07-2007, 14:42
بنده ياسر هستم . 19 سالمه .
. :31:
1 سوال :
1. بالاترين سنو تو اين تاپيك كي داره ؟ :46:
__________________________________________________ ___________________________________

شماره موبايل من : 09153125405 . براي من هم ساعت قرارو SMS كنين . اگه زحمتي نيست .

c0rd3r
18-07-2007, 14:46
من كه هنوز نگفتم ميام يا نه . من ميخوام اون لباس قرمزه اي كه پوشيده بودي رو واسه قرار بپوشم ولي شايد وقت قرار من خونمون باشم:31: با همون لباس قرمز :2:

راستي مشهديهاي با مرام اگه ايران صدر گروه بره بالا كي جمعه بهمون بستني ميده ؟:27:

اااااااااااام . میای دیگه نه ؟ ( خبری بود نه سوالی ):20:

سلام .نيا حتما خوشحال ميشيد منو نبينيد ( طنز )

پارك كجاست ؟ همون جايي كه مهدي صبح هاي جمعه ميره واليبال.

راستي بچه ها بازيهاي psp روهم بياريد منم چند تا بازي ميارم ( خالي بندي به تقليد از قرار ملاقات بچه هاي تهران )

چه اعطرافی کردی پسر :27: :27: :27:

بیخیال بابا مگه میخوایم بریم گیم نت ؟ ( تقلید از سامان-تی سی آی ):31:

بای .

c0rd3r
18-07-2007, 14:51
1 سوال :
__________________________________________________ ___________________________________

شماره موبايل من : 09153125405 . براي من هم ساعت قرارو SMS كنين . اگه زحمتي نيست .

خوشبختم دکی .
.:31:
اینم 1 جواب :

1.از قدیما خبر ندارم اما به نظر میاد آقا مهدی بی-کی-ام با بیش از نیم قرن تجربه.
__________________________________________________ ________________________________________________

برات یه اس ام اس میزنم . شمارمو سیو کن .

بای .

Eblis.W810
18-07-2007, 15:55
من هم شاید اومدم....تا حالا چند نفر می خوان بیان؟

c0rd3r
18-07-2007, 16:40
من هم شاید اومدم....تا حالا چند نفر می خوان بیان؟

با شما 8 فر گفتن میان :46:

من که مگم حداکثر 5 نفریم .

بای .

BKM_MAHDI
18-07-2007, 18:40
1 سوال :

من هم ترانه 15 ساله:27:

چه پسر خوبي تابلو شمارش رو گذاشت در ملا عام ( دسترس عموم ) نميگي دختري چيزي مزاحمت بشن ؟:5:

خوشبختم دکی .
اینم 1 جواب :

1.از قدیما خبر ندارم اما به نظر میاد آقا مهدی بی-کی-ام با بیش از نیم قرن تجربه.
__________________________________________________ ________________________________________________

برات یه اس ام اس میزنم . شمارمو سیو کن .

بای .

از چي خوشبختي ؟ از اينكه ياسر خان شمارشو داده خوشبختي ؟:46:

اشتباه نشه نيم قرن تجربه ي زندگي در سن وسال پيري .حالا كودكي ونوجواني وجواني و ميانسالي هنوز نرسيده :31:

BKM_MAHDI
18-07-2007, 18:45
اااااااااااام . میای دیگه نه ؟ ( خبری بود نه سوالی ):20:

توكل به خدا . هر چي خدا بخواد ما همه وسيله ايم

چه اعطرافی کردی پسر :27: :27: :27:

بیخیال بابا مگه میخوایم بریم گیم نت ؟ ( تقلید از سامان-تی سی آی ):31:

اينطوري ميگن

بای .

با شما 8 فر گفتن میان :46:

من که مگم حداکثر 5 نفریم .

من ميگم همون سه نفر اون دفه ايم با اين تفاوت مهنويد ميره تهران منم شايد نيام:31: بهنام بيكاره مياد :27:

بای .

متاسفانه با خبر شديم بعضي از دوستان اينجا رو با سالن چت اشتباه گرفتند( پس پايتونم اساس )

Braveheart
18-07-2007, 19:17
اينقدر عضو جديد اومده اينجا که من يکم گيج شدم ، نويد هم الان نيست که ببينه چي به چيه ...

مهدي از نوع bkm اگه ممکنه هماهنگي اين قرار رو خودت به عهده بگير [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

BKM_MAHDI
18-07-2007, 19:25
از اينكه آدم حسابم ميكني اونم از نوع bkm بي سپاس ميسپاسم
من اومدن خودم قطعي نيست مگه اين كمه با اونايي كه نميان قرار بزارم
به نظرم بهنام با همون لباس قارميز يواشش مناسب باشه ( يواشكي دختر هم ميا د؟ )
بازم اگه مهمنگ ( هماهنگ كننده ) نبود من در خذمتم

Braveheart
18-07-2007, 19:39
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دختر ديگه برا چي ...

يه فکر بهتر ، هرکي مياد در اين قرار اينجا با حروف سايز 2 نارنجي بنويسه که شرکت ميکنم

مثلا > شرکت ميکنم

شماره هاتون رو هم در نبود نويد بدين به من يا مهدي از نوع bkm ،‌ راستي مهدي جان خودت هم شمارتو برام پيام خصوصي کن که احتمالا نتوني بچه ها رو سر قرار پيدا کني ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

piishii
18-07-2007, 23:28

سلامممممممممممم.
کی اومدی مشهد .
به به داداش امید گل .
چاکرتم هستم آقا منو خبر میکردی زودتر .
برات شمارمو پیغام میکنم.
با خودم ردیف کن قرار رو .

شمارتو برام پيام خصوصي کن ؛ تا با يک عضو حرفه اي فروم بيشتر آشنا بشيم ، در ضمن قرار رو هم بيا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از بس جدید هستی نمیدونی این داداش امید ما مدیر انجمن بازی ها بوده .
یک عالمه هم اون اوایلی که من اینجا عضو شدم کمک کرده .
سر اون بازی هنوز یادم نمیره : دی
من حتما چون امید هست قرار رو میام .

torgheh
19-07-2007, 00:14
من حتما چون امید هست قرار رو میام .

بقیه هم دیگه پشم

ای کلک حالا من تو رو می بینمت بهت میگم

برای اینکه بچه ها بتونن پیشی رو پیدا کنن این عکس پیشیه

:20: :20: :20:

به شاد بودن و تعداد موها دقت کنین

پیشی حالا بیا که مجید خان رو هم میخایم بگیم بیاد ان شا ا... بعد از این همه مدت هم دیگه رو ببینین

خدا رو چه دیدی شاید تونستیم عروست کنیم :31: :31: :40: :27:

c0rd3r
19-07-2007, 00:15
به علت وقت کم به حرفهای مهدی جواب نمیدم ( چون از چت خوشش نمیاد و پاشو تو یاهو نزاشته :دی )

شمارمو به شیر دل فرستادم . ( یعنی میفرستم .)

پس شدیم تا اینجا 9 نفر با جناب پیشی .

منم شرکت میکنم .( اینو مهدی تو نقل قول نارنجی کنه :دی )

بای .

khoda2006
19-07-2007, 02:37
سلام
راستش منم مشهدیم
اما نمیدونم کی و کجا قرار دارین؟
سعید
20
M :d
بگین اگه وفت داشتم میام . خوشحال میشم با همه آشنا شم (اگه افتخار بدین)
فعلا بای

BKM_MAHDI
19-07-2007, 09:41
به علت وقت کم به حرفهای مهدی جواب نمیدم ( چون از چت خوشش نمیاد و پاشو تو یاهو نزاشته :دی )

شمارمو به شیر دل فرستادم . ( یعنی میفرستم .)

پس شدیم تا اینجا 9 نفر با جناب پیشی .

منم شرکت میکنم .( اینو مهدی تو نقل قول نارنجی کنه :دی )

بای .

بهنام شركت ميكند

سلام
راستش منم مشهدیم
سعید
20
فعلا بای

سلام سعيد 20 از مشهد .خوبي بابا ؟
شمارتو براي شيردل برفست توي پ خ
قرارمون پارك ملت جمع ساعت 6 درب سجاد

اگر ميايي با نارنجي بزن ميام.مثل من

من مهدي به قول شير دل از نوع bkm جمعه شرفياب ميشوم

BKM_MAHDI
19-07-2007, 12:14
اينو زدم تا مشهديها يادشون نره يك تاپيكي دارن كه توش قرار گذاشتن واسه ي فردا

torgheh
19-07-2007, 13:50
سلام
راستش منم مشهدیم
سعید
20
فعلا بای

سلام دوست من
ما قرارمون برای فردا ساعت 6 عصر هستش

درب سجاد پارک ملت

معمولا سمت چپ در می ایستیم می تونی با یه سوال مطمئن بشی که خودمونیم یا نه
به هر حال خوشحال میشیم بیای

c0rd3r
19-07-2007, 17:39
بهنام شركت ميكند

همین . :27:

سلام دوست من
درب سجاد پارک ملت

آقا یه جوری یه نشونی چیزی بزارین . :27:

من میدونم کجا وا میستین نوید گفت . من بیام چی بپرسم ؟؟؟:19:

بگم شما از پی30 هستین که فک میکنن من ... :20:

راستی طرقه جان من میشه امضاتو کش برم ؟؟؟ :5: بزارم جای امضای خودم؟؟؟:27:

بای .

BKM_MAHDI
19-07-2007, 17:44
ميخواهي يك امضاي خوشگل برات با همين مضمون طراحي كنم ؟

c0rd3r
19-07-2007, 17:45
ميخواهي يك امضاي خوشگل برات با همين مضمون طراحي كنم ؟

نه . میگم هممون یک تو امضامون تاپیکو بزاریم برای هماهنگی و تبللیغات

Braveheart
19-07-2007, 18:24
راستی طرقه جان من میشه امضاتو کش برم ؟؟؟ بزارم جای امضای خودم؟؟؟

حواست باشه اشتباهي آواتارشو کش بري [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mahdi bg
19-07-2007, 18:35
سلام
من هم می آم
چند نفر از دوستان برای بار اولشونه؟
می خواهین خاطره اولین باری که رفتم ملاقات
و اتفاقاتی که افتاد براتون بگم .

BKM_MAHDI
19-07-2007, 18:38
عليك سلام چطوري بابا ؟

آخ جون

آره تعريف كن

راستي بچه ي كجايي شما ؟

MasterData
19-07-2007, 19:56

درب سجاد پارک ملت

حالا بيايين اونجا ببينمتون بعدا هر كس خواست مهمون من ميريم نمايشگاه بين المللي (البته اونجا شب بريم باحالتره:31: )

c0rd3r
19-07-2007, 20:09
حالا بيايين اونجا ببينمتون بعدا هر كس خواست مهمون من ميريم نمايشگاه بين المللي (البته اونجا شب بريم باحالتره:31: )

نمایشگاه چی هست حالا ؟؟؟:20:

MasterData
19-07-2007, 22:18
نمايشگاه عمران و صنعت تاسيسات هست
من چند روز پيش رفتم بد نبود
هر كي پايه است جمعه شب بريم

BKM_MAHDI
19-07-2007, 22:20
لابد بايد 500 تومن پول بليط بديم ؟ ( طنز )

torgheh
19-07-2007, 22:44
1- امضا که قابل شما رو نداره

ما قبلا هم امضای مشترک داشتیم با بچه ها

2- امیر جان با آواتار خودت شوخی کنم خوبه موش دل

3- نمایشگاه رو پایه ام

Braveheart
19-07-2007, 23:01
2- امیر جان با آواتار خودت شوخی کنم خوبه ....

چي ميگي سيرابي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mahdi bg
20-07-2007, 04:03
سلام

عليك سلام چطوري بابا ؟

آخ جون

آره تعريف كن

راستي بچه ي كجايي شما ؟

سوال دوتون فعلا که مشهد زندگی میکنم اما اصلتم مربوط به جای دیگه ای هستش

این داستان کاملا واقعی

نام : دفعه اول که قرار بود بچه های مشهد رو ببینم

گفتم [توی سایت] : می آم
گفتند : بیا خوشحال می شیم.

جاتون خالی قرار ساعت 5 بود ومن ساعت 3 - 4 دقیقه
مونده به 5 رسیدم دم در پارک
سمت چپ دو نفر نشته بودند من اول شک کردم که اینا
باشن یا نه.
آقا ما هم سمت راست پارک در شروع کردیم به قدم زدن
(جداتون هم خالی یه بارونک هم می آمد)

کمکم (اصلش کم کم کف کردین نه) تعدادشون
زیاد شد.شک من هم بیشتر شد اما
به خودم جرات ندادم برم جلو بگم شما بچه های p30 هستین.
گفتم بی خیال .
گفتم به دو دلیل یکی از اونا به من میگه : "شما با بچه های p30
قرار دارین":
1- اینا پیش خودشون می گن این پسر کیه اون طرف
از ساعت 5 داره قدم می زنه و مارو هم چپ چپ نگاه می کنه
2-شاید اون کسی باشه که گفته امروز برای اولین بار می آد

اما هیچ اتفاقی نیفتاد.

اینجاش جالبه

آقا بعدش اینا راه افتادن برن کافی شاپ پارک(بعدا فهمیدم)
منم دنبالشون راه افتادم و رفتم
اینجاش جالبه تا قبل از رسیدن به کافی شاپ بچه های یکی دو بار
پشت سرشون رو نگاه کردن و من رو هم دیدن
اینجا باز هم با خودم دوباره فکر کردم
1- اینا پیش خودشون می گن این پسر کیه اون طرف
از ساعت 5 داره قدم می زند و مارو هم چپ چپ نگاه می کرد و
حالا هم دنبال ما راه افتاده.
2-شاید اون کسی باشه که گفته امروز برای اولین بار می آد

اما بازهم هیچ اتفاقی نیفتاد. اصلا فکرام دست کار نکردن که.

پیش خودم گفتم دلم رو بزنم دریا و برم جلو بگم شما بچه های
P30 هستن . هی گفتم برم و منصرف شدم تا این که گفتم هر چی
بادا باد.
منتظر شدم تا اینکه یکشون تنها بشه و به اون بگم تا اگه ضایع بشم
پیش یک نفر باشه
آقا بلاخره این اتفاق افتاد و "آقا میلاد" کمی عقب افتاد
قلبم تاپ تاپ می کرد گفتم
"ببخشید شما بچه های سایت P30 هستین"
آقا بعدش رو دیگه حدس بزنین چی شد

کسانی که توی اون قرار بودن و من یادم می اد
1-آقا میلاد
2-طرقه
3-آقا محمود
4-یکی از بچه های سایت دانشجو
5-Piishii (اسمشون رو فراموش کردم شرمنده)
6-مافیا (اسمشون رو فراموش کردم شرمنده)
7-آقای نعیمی
بقیه دوستان رو هم یادم نمی آد شرمنده

دوستان جدید اگه قرار شد شما بیاید سر قرار من خودم بهتون
می گم "شما با بچه های P30 قرار دارین" تا این که اینقدر
اذیت نشین

چقدر طولانی شد

majjidd
20-07-2007, 05:08
سلام
من احتمالا بیام قول نمیدم آخه ساعت 5 جایی کار دارم کارم که تموم شود میام
اینم چنتا عکس قدیمی از بچه ها ی مشهدی که آقا بهنام یک زمانی گذاشته بود برای راحت تر پیدا کردن دوستان در قرار ( قابل توجه دوستانی که تازه در قرار میخوان شرکت کنن )

torgheh
20-07-2007, 08:28
دست مجید جان طلا

جیگرتو
کار بچه ها رو راحت کردی

ما منتظرتیم

در ضمن مهدی جان ما رو یاد خاطرات جوونی انداختی

ولی مافیا جزو بچه ها نبود اشتباه میکنی باید ببینمت ازت بپرسم منظورت کدوم یکیمونه شاید منظورت احسانه

MasterData
20-07-2007, 09:03
لابد بايد 500 تومن پول بليط بديم ؟ ( طنز )
اي خسيس:31:
چي كار كنم ديگه مرام رفاقت نميذاره ، تو بيا پول بليطت رو من ميدم:5: (فردين يازي)
بابا من 10 تا بليط گرفتم هر كس خواست بياد كه هيچي هر كس هم نتونست بياد فداي سرم:46:
قرار هم ساعت 6 شد ديگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mahdi bg
20-07-2007, 09:03
سلام

دست مجید جان طلا

جیگرتو
کار بچه ها رو راحت کردی

ما منتظرتیم

در ضمن مهدی جان ما رو یاد خاطرات جوونی انداختی

ولی مافیا جزو بچه ها نبود اشتباه میکنی باید ببینمت ازت بپرسم منظورت کدوم یکیمونه شاید منظورت احسانه

آقا مجید من هم خوشحال می شم شما رو ببینم هنوز این افتخار نسیب من نشده

منظورم

مافیا (توی عکس اولی که آقا مجید گذاشتن هستش اگه اشتباه نکنم
مخه که زیاد یاری نمی کنه)

و نه

آقا بی خیال جقدر خطرناک

torgheh
20-07-2007, 09:59
مجددا اعلام می کنم قرار امروز عصر ساعت 6 درب سجاد پارک ملت

BKM_MAHDI
20-07-2007, 11:52
يكبار ديگه بگو قرار ساعت چنده من نشنيدم.

در ضمن اگه خواستين منو شناسايي كنين و ازم بپرسيد شما بچه ي p30 هستيد

مشخصات من

قد 182 وزن 85 . سبيلهاي باريك و آنكادر شده . لپ هام يك كم بيرون زده .موها كم پشت و بازور روغن به عقب نگه داشته شده . سن حدود 55 . كت وشلوار وكفش مشكي . يك گل قرمز هم گوشه ي جيب كتم . آروم راه ميرم وبا توما نينه نگاه ميكنم .
.
.
.
.
.

راستي اسمم پدرخوانده

torgheh
20-07-2007, 13:23
من که بابا بزرگم حالا پدر خوانده هم پیدا شد

پس آهنگ فیلم پدر خوانده رو هم سوت بزن بیا : دی

ساعت هم ساعت 6 : دی

BKM_MAHDI
20-07-2007, 13:27
چند سالته بابابزرگ ؟
ببينم سنتون قابليت اينو داره بابابزرگ پدرخوانده باشي

Braveheart
20-07-2007, 13:29
چند سالته بابابزرگ ؟
ببينم سنتون قابليت اينو داره بابابزرگ پدرخوانده باشي
بابا بزرگ بيشتر از سنش اين مطرحه که ؛ روح بزرگي داره :دی

BKM_MAHDI
20-07-2007, 13:36
چه شرافتمندانه . ما با خودشون قرار داريم يا روحشون ؟ d

شير دل شما مشخصت براي قرار گرز وشمشيره يا اينكه به روزي وهفت تير داري ?

Braveheart
20-07-2007, 13:38
چه شرافتمندانه . ما با خودشون قرار داريم يا روحشون ؟ d

شير دل شما مشخصت براي قرار گرز وشمشيره يا اينكه به روزي وهفت تير داري ?
> [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

piishii
20-07-2007, 13:56
اي خسيس:31:
چي كار كنم ديگه مرام رفاقت نميذاره ، تو بيا پول بليطت رو من ميدم:5: (فردين يازي)
بابا من 10 تا بليط گرفتم هر كس خواست بياد كه هيچي هر كس هم نتونست بياد فداي سرم:46:
قرار هم ساعت 6 شد ديگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تو هم میای ؟؟
چه خنده بازاری شه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
محمود رو میذاریم وسط دورش میچرخیم میخندیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

c0rd3r
20-07-2007, 15:15
سلام .
میبینم داریم کمکم به جمعیت 1 گله میرسیم :27:

نمايشگاه عمران و صنعت تاسيسات هست
من چند روز پيش رفتم بد نبود
هر كي پايه است جمعه شب بريم

eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

خوب میرین چیکار ؟ :18: بهتر بگم من بیتم چیکار ؟ :20:

من که نمیام . اما پارکو میام اگه خواستین برین من بر میگردم . :8:

1- امضا که قابل شما رو نداره

ما قبلا هم امضای مشترک داشتیم با بچه ها

ممنون . بچها همشون بزارن دیگه :27:

قد 182 وزن 85 . سبيلهاي باريك و آنكادر شده . لپ هام يك كم بيرون زده .موها كم پشت و بازور روغن به عقب نگه داشته شده . سن حدود 55 . كت وشلوار وكفش مشكي . يك گل قرمز هم گوشه ي جيب كتم . آروم راه ميرم وبا توما نينه نگاه ميكنم .

جناب شیر دل میان شمارشو داریم منم که تورو میشناسم:27:پس نمیخواد خودتو خراب کنی و حقایق تلخ رو بگی:21:

بای .

c0rd3r
20-07-2007, 15:37
آقا 1 ساعت و نیم دیگه قراره . بجنبین دیگه .

برین لباساتونو بپوشین را بیفتین .

بای .

c0rd3r
20-07-2007, 20:47
من رسیییدم .

تا وفتی ما بودیم 8 نفر بودیم .

عکس هم حوصله ندارم آپ کنم با بقیه . ( اگه خواستین بزارین ) :دی

بای .

torgheh
20-07-2007, 23:14
این هم عکس که به اصرار محمود جوووووووووون توی یکی از غرفه ها ازش گرفتم

دیگه خودش میدونه و خدای خودش
چون یه قولی به من داد بابت این عکس

آقا محمود یادت که نرفته ؟

چون تگ url بسته است مجبور اندازه واقعی عکس رو اینجا قرار بدم با وجو اینکه میدونم صفحه بهم میریزه

c0rd3r
20-07-2007, 23:41
راستی نمایشگاه خوش گذشت ؟

راسنش من گفتم بیام خوابم میبره همونجا .:دی

راستی چند نفری رفتین نمایشگاه ؟

torgheh
21-07-2007, 00:15
شما و ابلیس جون که رفتین همونجا هم مجید آقا رسید و با هم رفتیدیم نمایشگاه

جاتون خالی بود

عکس گرفتیم ان شا ا... بچه ها میذارن

اسب هم دیدم

بچه ها اسب با حالی بود نه؟

یکی از هم کلاسی های دوران دانشگاه هم اونجا بود که همه به فیض رسیدن :دی

mahdi bg
21-07-2007, 00:47
سلام
بی کارین ها فکر نمی کنید از وقت خوابتون گذشته

----- و مسواک و بعدش لالا

جای خالی چند کلمه هست که روم نمی شه بذارم خودتون حدس
بزنید

mahdi bg
21-07-2007, 00:48
سلام
پیش خودمون باشه ها
عکس محمد آقا .....(قشنگ نشده) افتاده

majjidd
21-07-2007, 05:34
سلام
اینم دو تا عکس دست جمعی بدون امیر خان که هی ناز میاورد
دوتا عکس مخفی از امیر گرفتم

mahdi bg
21-07-2007, 07:18
سلام

یک پیشنهاد – یک معادله ریاضی - یک در خواست – یک ضمیمه – به این میگن شکار لحظه

یک پیشنهاد:
برای اینکه مهدی های با هم اشتباه نشن (فعلا یکیش)
طرقه(آقای مهندس – آغ مهندس – آغ مهنس)//دیگه بستگی به شما داره
که کدومشو انتخاب کنید
2- bkm ()
3-خودم ()

یک معادله ریاضی :
اگه دقت کرده باشین من هیچ وقت از اسماعیل استفاده نمی کنم
نذاشتن اسماعیل برای من = نذاشتن عکس آقا امیر توی سایت
فکر کنم بدونم برای چی امیر آقا نمی خواهد عکس شو بذاره
فکر کنم به همون دلیلی که من تا حالا اسماعیل توی عکسان نذاشتم
من برای کلاسش این کار را می کنم و برای این که با بقیه فرق داشته باشم

اصلاحیه (شکلک smile اسمایل)

یک در خواست :
ادامه بالا :
میشه یه سایت معرفی کنید که smile قشنگ داشته باشه
شاید استفاده کردم (الکی)

یک ضمیمه :

torgheh

اسب هم دیدم

بچه ها اسب با حالی بود نه؟
یک اسب
دو تا کره اسب
تا دلت بخواد کره خر

به این میگن شکار لحظه :

اینو دقت کنین شکار و دقت رو می ری
جدی کف کردین نه راستشو بگین

بلاخره گذر پوست به دباغ خونه می افته (ربطی نداره)
آقا مجید و من چکار کردیم غوغا

BKM_MAHDI
21-07-2007, 09:01
گزارشات بالا تا حدودي ناقص است پس اينو داشته باشين :

راستي سلام

بر خلاف mahdi bg :

رفتم سرقرار ديديم چند نفر اونجا نشستند با اينكه بار اولم بود وتا حالا نديده بودمشون سريع و بدون مكس گفتم بچه هاي p30 هستيد ديگه نــــــــــــــــــــــــ ـــه ؟

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

يك چند ساعتي منتظر بوديم تا بكسمون

تا اينجا شديم :

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ابليس كدومه ؟ من آواتارش رو ندارم

و با حضور

BKM_MAHDI
21-07-2007, 09:16

اما نكات جالب :

1-بچه ها خيلي با عشق بودن

2-يك نوع رنگ جديد اومده كه بجاي گچ ورنگ در داخل منازل استفاده ميشه واز نوعي الياف هست كه تنوع رنگي زيادي داره و متري 2800 تا 3600 في ميخوره

3- يك اسب به معني كلمه براي چند نفر ( اسب خانواده )

4-دوست torghe كه ما را به فيض عظما رساند

5-دعواي ناموسي در نمايشگاه ( حيف كه بابابزرگ وامير جداسازي كردن وگرنه .... )

6-؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اينو نميدونم شما بگيد

7-بستني نوني رو ميشه با قاشق خورد

8-يك اسب به معني كلمه براي چند نفر ( اسب خانواده )

جالب ترين نكته براي من نكته ي 3 بود وميتونه يك نقطه ي عطفي توي زندگيم باشه

BKM_MAHDI
21-07-2007, 15:12
بچه مشهديهاي با مرام من از اون اسبهاي تو نمايشگاه ميخوام.

afshinjj
21-07-2007, 15:22
سلام منم مشهديم .

همتون گليد فرقي نداره مشهدي باشيد يا تهراني يا كرماني يا شيرازي و يا ... فقط ايراني باشيد .

BKM_MAHDI
21-07-2007, 15:24
چاكرتيم آقا افشين .چرا تو قرار ديروز شما نبودين ؟ خيلي خوشحال ميشديم.

BKM_MAHDI
21-07-2007, 15:46
به این میگن شکار لحظه :

آقا مجید و من چکار کردیم غوغا[/quote]

شاهكاره.من كه فهميدم اون كيه ولي نميگم:27:

BKM_MAHDI
21-07-2007, 15:52
ميبينيد چه عكسي كگرفتم عكسيكه تو پست 1465 بالاست رو ميگم واقعا جام تو اين عكس خاليه

torgheh
21-07-2007, 22:22
چاکر همه بچه های گل
با عکسا حالی بردیم

دیروز هم خیلی حال کردیم
جای همه بچه های قدیم و جدید خالی

به امید روزهای خوب

ان شا ا... یه قرار توپس بذاریم برای یه جای توپس

در ضمن آقای مهدی خان از نوع bkm حرف اسب رو دیگه نزن این قضیه رو بذار حضوری به نتیجه برسونیم

با واژه اسب خانواده خیلی حال کردم

mahdi bg
22-07-2007, 04:08
سلام

به این میگن شکار لحظه :

آقا مجید و من چکار کردیم غوغا

شاهكاره.من كه فهميدم اون كيه ولي نميگم:27:[/QUOTE]

بچه ها کسی دیگه نفهمید عکس کیه که توی
شیشه بازتاب شده

منظورم "این کیست؟"
ذوق زده شده بودم.

torgheh
22-07-2007, 07:46
مهدی آقای گل ( براتی)

اون که امیره همه هم میدونن

----------------------
آقایون مشهدیای گل

یه کاری پیش اومده که برای یه ساعت احتیاج دارم به اینترنت پر سرعت هر چه سرعتش بیشتر بهتر

شدیدا به این قضیه محتاجم میتونین کمکم کنین یا جایی رو معرفی کنین ؟

خیلی ممنون میشم

پیشی تو هنوز دانشگاه میتونی از اینترنت پرسرعتش استفاده کنی ؟

mahdi bg
22-07-2007, 11:01
آقایون مشهدیای گل

یه کاری پیش اومده که برای یه ساعت احتیاج دارم به اینترنت پر سرعت هر چه سرعتش بیشتر بهتر

شدیدا به این قضیه محتاجم میتونین کمکم کنین یا جایی رو معرفی کنین ؟

خیلی ممنون میشم

کاری داشتی بگو من یک dial up توپ دارم

راستی کسی سایت برای گذاشتن اسمایل های قشنگ سراغ نداره

BKM_MAHDI
22-07-2007, 11:03
چطوري آق مهدي ؟ اگه داريد به ما هم بديد خدا خيرتون بده .

torgheh
22-07-2007, 23:50
حرف اسمایل نزنین که گفتم رو کم کنی می کنم ها

این هم اولین اسمایل که کف همتون ببره

حالا خارج از شوخی
مهدی براتی عزیز برای اسمایلی می تونی از مجید کمک بگیری که خودش خدای این کاره

امیر هم اسمایلی های خوبی سراغ داره

موفق باشید

torgheh
22-07-2007, 23:53
این هم چند تا دیگه

torgheh
22-07-2007, 23:54
از دوستان جوانترمون خبری نیست

کجایین بابا

BKM_MAHDI
23-07-2007, 09:03
دوستان جوانتر ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

منو گفتي ديگه بابابزرگ ؟

torgheh
23-07-2007, 09:07
نه بابا ابلیس رو میگم و اون دوست دیگه مون که از همه زودتر رفتن
اسمشون چی بود ؟

BKM_MAHDI
23-07-2007, 09:37
بهنام و ؟؟؟؟ همون ابليس

c0rd3r
23-07-2007, 10:29
شایعه نسازین من هستم ...

منتظر قرار بعدی بیدیم دیگه ...

============

راستی - اینو یهبار دیگه هم همینجا گذاشته بودم . سایت اسمایل :(منبع همه اسمایل ها...)

اما من که از همینای پیسی اسثفاده میکنم حوصله ی اینا رو ندارم .

بای .

MOHAMAD_REZA
23-07-2007, 10:41
سلام
من تازه اين تاپيك رو ديدم
آقايون قرار ملاقات بعديتون كي هستش؟
مارو بي خبر نذارين
ممنون

BKM_MAHDI
23-07-2007, 10:45
سلام
من تازه اين تاپيك رو ديدم
آقايون قرار ملاقات بعديتون كي هستش؟
مارو بي خبر نذارين
ممنون

با همون عينك وموتورت ميايي ؟ ( طنز )

اسمت چيه ؟ ( خداكنه مهدي نباشه چون زياد داريم )

پسري يا دختر ؟ ( خداكنه پسر باشي )

چند سالته ( خدا كنهبين 14 تا 30 نباشي )

من كيم ( خدا كنه منو نشناسي )

BKM_MAHDI
23-07-2007, 10:49
بهنام اين چه آواتاريه ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ياد حموم هاي قديم و خزينه

ياد حوله و لنگ وقديفه

ياد سفيدآب سرخاب و كيسه

ياد شستن محمد كيثيفه

مي افتم ( شعر وحال كرديد از خودم در كردم )

c0rd3r
23-07-2007, 10:59

خوشحالی واسه خودت ها ... :31:

بهنام اين چه آواتاريه ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ياد حموم هاي قديم و خزينه

ياد حوله و لنگ وقديفه

ياد سفيدآب سرخاب و كيسه

ياد شستن محمد كيثيفه

مي افتم ( شعر وحال كرديد از خودم در كردم )

)-b .......(در جواب اسمایلت)

خوب همه اینا به من ربطی نداره مشکل تو بید . :27:

شعرتم اصلا خوب نبود . :2:

ehsan_henry
23-07-2007, 12:53
salam salam be hameye baro bache mashhadi agha ghararo bezarid.maham hastim.man ehsan 21 az
ghasem abad hastam.in ham shomaram agar khastid berei maroham dar jaryan bezarid mesi:8:
tel:09151241945

BKM_MAHDI
23-07-2007, 13:04
احسان جان سلام كجا بودي بابا ؟

احسان جان چي با حالي كه شمارتو دادي حالا دختري يا پسر ؟

تو تاپيك مشهديها داداش تا ميتوني فينگليش بزن كسي كاريت نداره ولي بگم نميتونم بخونم ها .

torgheh
23-07-2007, 13:55
چاکر و مخلص دوستان جدید
اول آقا محمد رضا
و دوم هم آقا احسان گل

ممنون از آقا احسان گل که شمارشو داد

ما معمولا جمعه ها قرار داریم

معمولا هم ساعت 6 عصر
و باز هم معمولا درب سجاد پارک ملت

تشریف بیارین حتما خوشحال میشیم

BKM_MAHDI
23-07-2007, 14:00
واقعا حالا ميفهمم شيردل چي ميگفت :

پدربزرگ روح بزرگي داره

واقعا چه روح بزرگ ومهربوني چه زيبا جواب بچه ها رو داد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mahdi bg
24-07-2007, 03:55
سلام

شایعه نسازین من هستم ...

منتظر قرار بعدی بیدیم دیگه ...

============

راستی - اینو یهبار دیگه هم همینجا گذاشته بودم . سایت اسمایل :(منبع همه اسمایل ها...)

اما من که از همینای پیسی اسثفاده میکنم حوصله ی اینا رو ندارم .

بای .

c0rd3r عزیز
به خاطر سایت ها ممنون

mahdi bg
24-07-2007, 03:56
سلام

مخصوصا به
MOHAMAD_REZA و ehsan_henry

حرف های BKM رو زیاد جدی نگیرید

بچه مشهدی ها که میان سر قرار همشون

شما هم اول [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میان سر قراربعدش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (ما) برای شما می شینیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] می کشیم بعدش هم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (اجرای می کنیم)

یک نکته اصلا خیال نکن که ما عقده ای باشیم آ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و همون هم خوش تیپم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
زورمون هم به مورچه نمی رسه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بعدش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همون هم بچه های ساده و بی ریا و پاک پاکیم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] -- [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] --- [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] --- [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یک اصل رو هم رعابت می کنیم : بجای اینکه با هم بخندبم تمام تلاشمون رو می کنیم تا به هم می خندیم
از آخر هم اینقدر هم رو دوست داریم که موقع خداحافظی

mahdi bg
24-07-2007, 04:13
یه جیز در مورد پست قبلی
عقده ای گذاشتن اسمایل

MOHAMAD_REZA
24-07-2007, 08:28
یه جیز در مورد پست قبلی
عقده ای گذاشتن اسمایل

سلام
اتفاقا خيلي جالب بود . منم بيشتر باهاتون آشنا شدم.
دم همه بچه مشهديا گرم. همتون توپين
ساعت 6 عصر روز جمعه كه ... حالا تا چند طول ميكشه؟
ببينم مامانم اجازه ميده يا نه...
از خوشامدگويي دوستان ممنون اگه اومدم با يه جعبه شيريني ميام چطوره؟

MOHAMAD_REZA
24-07-2007, 08:33

اگه فكر كردي موتورمو ميارم بري باهاش يه دور بزني كور خوندي(حالا شايد دادم يه بوق بزني..اونم شايد)
اسمم تربچه س
خونم تو باغچه
چند سالمه؟ به توچه !!!
مگه دختر ندارين؟ باس به تعداد خودمون دختر پيدا كنيم. اينجوري كه .. حال نميده.
تو رو راستش نميشناسم ولي گمونم هميشه دلت ميخواسته يه موتور داشته باشي . نه؟
از عطرايي كه ميخري معلومه اهل پول خرج كردن نيستي .. برا همينه چشت دنبال موتور منه...

BKM_MAHDI
24-07-2007, 08:44
سلام
اتفاقا خيلي جالب بود . منم بيشتر باهاتون آشنا شدم.
دم همه بچه مشهديا گرم. همتون توپين
ساعت 6 عصر روز جمعه كه ... حالا تا چند طول ميكشه؟
ببينم مامانم اجازه ميده يا نه...
از خوشامدگويي دوستان ممنون اگه اومدم با يه جعبه شيريني ميام چطوره؟

سلام.

زياد طول نميكشه

جعبه شيريني خوب نيست . شيريني هاشو بيار حتي شده تو پلاستيك بريز بيار سعي كن نارنجك باشه و خامه اي .

بوس بوس

torgheh
24-07-2007, 09:17
تو بیا ما بهت شیرینی میدم غصه چه چیزایی رو میخوری جیگر
در مورد دختر هم باید بگم همون بهتر که نیست

چون همینجوریش هم روابط متزلزله
دیگه اگه پای جنس ظریف هم به این قرار ها بکشه بد از بدتر میشه

Eblis.W810
24-07-2007, 09:28
قرار بعدی هم جمعه هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

BKM_MAHDI
24-07-2007, 09:31
پدربزرگ شيريني ميده ؟؟؟؟؟؟؟؟

پس ابليس اينه ؟؟؟؟؟؟؟

MOHAMAD_REZA
24-07-2007, 10:21
باشه عزيز
پس اگه يكي رو ديدين با كلاه و عينك كه با يه موتور داره مياد و يه پلاستيك شيريني خامه اي (كه تا بهتون برسه معلوم نيست...) دستشه اون منم.
ضمنا آقاي bkm اينقدر سيگار نكش واسه سلامتي ضرر داره..
بوي سيگار كه با بوي عطر شما در هم آميزد... چه شود!!!!

BKM_MAHDI
24-07-2007, 10:33
باشه عزيز
پس اگه يكي رو ديدين با كلاه و عينك كه با يه موتور داره مياد و يه پلاستيك شيريني خامه اي (كه تا بهتون برسه معلوم نيست...) دستشه اون منم.
ضمنا آقاي bkm اينقدر سيگار نكش واسه سلامتي ضرر داره..
بوي سيگار كه با بوي عطر شما در هم آميزد... چه شود!!!!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چرا كليد كردي به عطر من ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نگفتي اسمت چيه وچندسالته ؟

MOHAMAD_REZA
24-07-2007, 10:51
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چرا كليد كردي به عطر من ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نگفتي اسمت چيه وچندسالته ؟

همينجوري ...
يه تاپيك بود در مورد عطر و ازين حرفا يه پست داده بودي خيلي خوشم اومد. برا همين گير دادم به عطرت ببخشيد
شرمنده به جان خودم فكر نميكردم ناراحت بشي .معذرت ميخوام. ديدمت يادم باشه يه روبوسي حسابي راه بندازم.
اسمم كه تابلوه ديگه... 24 سالمه .
من اسم و سن شما و بقيه رو نميدونم :31:

BKM_MAHDI
24-07-2007, 10:55
همينجوري ...
يه تاپيك بود در مورد عطر و ازين حرفا يه پست داده بودي خيلي خوشم اومد. برا همين گير دادم به عطرت ببخشيد
اسمم كه تابلوه ديگه... 24 سالمه .
من اسم و سن شما و بقيه رو نميدونم :31:

يادم اومد.

اسمم كه تابلويه ديگه مهدي ( تو امضامو نيگا كن )

عكسامون نيگا كن مافهمي

Braveheart
24-07-2007, 11:43
سلام ؛ مهدي از نوع bkm گوش فرا ده :

من يک چند وقتي کم ميام و احتمالا فقط توي همين تاپيک هم ميام ، اگه تو قسمتاي ديگه متفرقه خبري شد و اسمي از من برده شد و ... با پيام خصوصي منو در اطلاع قرار بده ... دوستان ديگر هم که اين پيامو ديدن لطفا همين کار را بکنند .
(چون مهدي از اين نوع ، در فروم فعال تره به اون گفتم ...)

ممنون از لطفتون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

BKM_MAHDI
24-07-2007, 11:49
سلام امير جون از طريق اينترنت ميبوسمت .

پارسال دوست امسال هيچ چي

فقط بيا همينجا وردل بابابزرگ و من .

باشه خبر ميدم .بهنامم آمارش خوبه اونم ميگه چشم

حالا كه كمرنگ شدي من اينو بردارم ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Braveheart
24-07-2007, 12:08
حالا كه كمرنگ شدي من اينو بردارم ؟

تو همون اسمايلاي سيگار بهت بيشتر مياد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اينم باشه مال محمود که به شخصيتش هم نزديگه > [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]