PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Viber یا چیزی شبیه اون

Amir Hossein
23-09-2013, 14:16
سلام بچه ها
میخواستم از viber برای آیفون یکی از دوستان استفاده کنم
ولی چند وقت پیش شنیده بودم که ایران تو تحریم هست و نمیشه با IP ایران استفاده کرد
الان هم هنوز همینطوره؟
اپلیکیشن مشابهی نیست؟
ممنون

Armin.Computer
23-09-2013, 21:56
سلام
من استفاده می کنم و مشکلی ندارم

hiden93
22-10-2013, 09:11
سلام بچه ها
ولی چند وقت پیش شنیده بودم که ایران تو تحریم هست و نمیشه با IP ایران استفاده کرد
الان هم هنوز همینطوره؟
اپلیکیشن مشابهی نیست؟
ممنون

الان درست شده دیگه تحریم نیستام اما شنیدم میتونن مکالمه ها و پیام ها رو میتونن چک کنن

runner
08-12-2013, 15:38
سلام بچه ها
الان هم هنوز همینطوره؟
اپلیکیشن مشابهی نیست؟
ممنون

نرم افزار چت گروهی تصویری با دوستان Fring - تمام نسخه ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نرم افزار مسنجر kik - تمام نسخه ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نرم افزار برقراری تماس و ارسال پیام ooVoo - تمام نسخه ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نرم افزار تماس صوتی و تصویری رایگان LINE - تمام نسخه ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نرم افزار تماس صوتی و تصویری رایگان Tango - تمام نسخه ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نرم افزار تماس صوتی و تصویری رایگان WeChat - تمام نسخه ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نرم افزار پیام رسان WhatsApp - تمام نسخه ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
مسنجـر Nimbuzz + چـت روم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])