PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار RealFlow چند هسته استفاده میکنه

Noori 3D
23-09-2013, 06:04
سلام دوستان
من نرم افزار ریل فلو 2013 رو نصب کردم اما موقع سمولیت کردن سیالات خیلی کند پیش میره انگار از 1 هسته پردازنده استفاده میکنه چون فرکانس پردازنده ها لا نمیرند ......

سیستمم از پردازنده core i7 استفاده میکنه که 4 هسته داره و 4 هسته تیرید داره .............

حالا سوالم از شما دوستان اینه کسی از شما میدونه نرم افزار RealFlow 2013 کرک شده از چند هسته استفاده میکنه ؟؟؟؟

اگر راهی هست که بشه از 4 یا 8 هسته پردازنده استفاده کرد و راهنمایم کنید ممنون میشم.....

با تشکر.

sara_program
23-09-2013, 22:55
تا اونجا که من میدونم realflow پلاگینه برای 3dmax . تا حالا نشنیده بودم نرم افزار باشه!!

Noori 3D
23-09-2013, 23:05
تا اونجا که من میدونم realflow پلاگینه برای 3dmax . تا حالا نشنیده بودم نرم افزار باشه!!

خسته نباشید !

ریل فلو یه نرم افزار که باش میشه شبعی سازی مایعات رو انجام داد که برای ارطبات گرفتن بین نرم فزار های سه بعدی دیگر مانند مکس ، مایا ، سافت امیج ، سینما فوردی ، هودنی و ... پلاگین های مخصوص همون نرم افزار ها رو داره بعد از نصب نرم افزار پلاگین هر نرم افزار که خوسته باشی نصب میکنی و ازش استفاده میکنی .......

Noori 3D
23-09-2013, 23:09
سلام دستان
بعد از جستجو کردن انترنیت فهمیدم که ریل فلو در شبعی سازی های کم حجم از یه پردازنده استفاده میکرده کرده و براش باید 1 هسته تعریف میکردم که سرعت سمولیتش بالا بره :n19::n19:

بعد از این که 1 هسته تعریف کردم حالا خیلی خیلی سرعت سمولیتش بالا رفت و اگر صحنه کاری با حجم خیلی خیلی بزرگ داشتید میتونید تمام هسته هارو تعریف کنید که از تمام قدرت پردازنده تون استفاده کنید.

تشکر از دوستانیکه زحمت کشیدن راهنمایم کردن ............ یه شوخی بود .:n02:

sara_program
24-09-2013, 10:02
خسته نباشید !

ریل فلو یه نرم افزار که باش میشه شبعی سازی مایعات رو انجام داد که برای ارطبات گرفتن بین نرم فزار های سه بعدی دیگر مانند مکس ، مایا ، سافت امیج ، سینما فوردی ، هودنی و ... پلاگین های مخصوص همون نرم افزار ها رو داره بعد از نصب نرم افزار پلاگین هر نرم افزار که خوسته باشی نصب میکنی و ازش استفاده میکنی .......

خب درست گفتم دیگه. realflow پلاگینه.:n01: نرم افزار نیست. پلاگین قدرتمند دیگری هم هست که Glue3d هستش. من خودم gle3d کار کردم تا اونجا که تونستم هم آموزشش را توی سایت گذاشتم. به نظرم اگر با رندر بالا مشکلی ندارید glue3d را انتخاب کنید
در هر صورت موفق باشید

Noori 3D
24-09-2013, 12:34
خب درست گفتم دیگه. realflow پلاگینه.:n01: نرم افزار نیست. پلاگین قدرتمند دیگری هم هست که Glue3d هستش. من خودم gle3d کار کردم تا اونجا که تونستم هم آموزشش را توی سایت گذاشتم. به نظرم اگر با رندر بالا مشکلی ندارید glue3d را انتخاب کنید
در هر صورت موفق باشید

ریل فلو یه نرم افزار هست که کارهای شبی سازی رو در خود نرم افزار انجام میدی ................. ریل فلو هم یه نرم فزار جداگانه هستش مانند زی براش ، میدباکس ، Vue و ..... که هر کدومشون برای یه حرفه ساخته شدن و ازشون از کنار نرم افزار های بیس استفاده کنی .........

و همیون نرم افزار های ذکر شده برای ارتباط برقرار کردن با نرم افزار های سه بعدی دیگه به پل ارطباتی نیاز دارند اون پل رو میتونیم پلاگین یاد کنیم که بانصب شون ارطبات بین نرم افزار بیس و نرم افزار های ذکر شده برقرار میشه ........ بطور مثال شما یه جنگل بزرگ و طبعی رو نمیتونید توی مایا یا مکس و یا سافت امیج و .... طرح کنید یا بسازیدش برای این کار یه نرم افزار جداگانه هست که بنام Vue که جنگل و محیط طبعی رو که ساختید به نرم افزار های بیس همچون مایا ، مکس ، سافت امیج و ... توسط همون پل ارطباتی یعنی پلاگین همون نرم افزار واردش میکنی و ازش در کارهای هنری خود استفاده میکنی ............

در نرم افزار ریل فلو هم به همین طریق هستش شما مایعات ، سیالات ، اقیانوس و .... رو نمیتونید رال و واقعی در نرم افزار های سه بعدی طرح کنید یا بسازیدش برای همین هم از نرم افزار RealFlow و یا از نرم افزار Naiad استفاده میکنید و شبعی سازیتون رو انجام میدهید و توسط پلاگین نرم افزار موردنظر وارد نرم افزار بیس تون میکنید و در کارهای هنری خود استفاده میکنید.............

و در مورد پلاگین Glue3D .......... در اینجا حق باشماست چون پلاگین های برای هر نرم افزار ساختن که بعد از نصب شدن مستقیم در محیط خود همون نرم افزار ماننده مکس ، مایا ، سافت امیج و .... کارمیکنند مانند پلاگین RayFire که برای تخریب اجسام در مکس استفاده میشه و پلاگین Shave and hair cut برای ایجاد مو و خز در نرم افزار مایا و ... استفاده میشه .

در آخر RealFlow یه نرم افزار هست که جدا از نرم افزار های سه بعدی مایعات و سیالات رو شبعی سازی میکنه و توسط پلاگینش اون شبعی سازی رو توی نرم افزار های سه بعدی دیگه وارد میکنید.

مو فق باشید.

ehsan_wwe
24-09-2013, 19:32
شعر نو فرمودم

یکی لطف کنه پاکش کنه

AMIRAnime
03-11-2013, 19:16
سلام
این نرم افزار یه که gpu مهور کا می کنه هر چقدر گرافیکت قوی تر باشه سرعت سیمولش بیشتره

jeflfrl
14-01-2014, 18:51
سلام, من realflow 2013 standard edition دارم ولی میخوام learning edition لایسنسش کنم
یه فایل دارم که با learning edition ذخیره شده و standard edition فایلو باز نمیکنه.
لطفا راهنمایی کنید:n14::n13: