PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکـــل بزرگــ غــول کوچکــ من***dell studio1558***plz help me

ehsan_sh1987
21-09-2013, 21:27
درود بــر تمـامی دوستــان
بچـه ها راستـش من وقتـی run the assessmento mizanam صفحم سیــاه میشـه و دیگه چیزی بالا نمیــاد
در ضمن بعضی وقتام یهـو صفحه شطرنجی میشه و ری استارت میشه سیستم
و باید n بار روشن و خاموش کنم که دوباره بالا بیاد!!!(صفحه رو با نقطه های رنگی نشون میده)
نوع لپ تاپ:دل استودیو 1558
نوع ویندوز:home premium 7 64bit ارجینال
کارت گرافیک:آخرین آپدیت نصب شده و ati mobility radeon 5470
ممنون میشم کمک کنید

sara_program
21-09-2013, 22:00
سلام . خواهشاً کلمات فارسی را فارسی تایپ کنید.

منظورتون از run the assessment چیه؟

Public Enemy
21-09-2013, 22:02
امیدوارم مشکل از ویندوز باشه ( یعنی مشکل سخت افزاری نباشه :42: )

در مورد ویندوز 7 ، قابلیتی وجود داره به نام UAC یا User Account Controls که باعث می شه نرم افزار ها قبل از تغییراتی که نیاز به دسترسی Admin داره انجام بشه ، از کاربر اجازه بگیره .

لذا اگر بزنین Run As Administrator صفحه تار می شه کمی و یه گزینه yes/no میاد .

راه حل غیر فعال کردنش اینه : دکمه Start رو بزنین و جستجو کنین UAC . سپس بازش کنین و تنظیمات رو روی Off قرار بدین و سیستم رو ری استارت کنین .
اینگونه می تونین حداقل از دیدن صفحه مشکی یک دست دوری کنین .

ولی کاری که توصیه می شه 1 - تعویض ویندوز 2 - چند روز صبر کنین ببینیم نظر دیگر دوستان چیه 3 - تعمیرگاه برای تست !

چون در مورد صفحه شطرنجی با درایور آپدیت نمی شه نظر داد ( حداقلش من نظری ندارم :n16:)

ehsan_sh1987
21-09-2013, 22:34
سلام . خواهشاً کلمات فارسی را فارسی تایپ کنید.

منظورتون از run the assessment چیه؟
درود بر شما
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ehsan_sh1987
21-09-2013, 22:36
امیدوارم مشکل از ویندوز باشه ( یعنی مشکل سخت افزاری نباشه :42: )

در مورد ویندوز 7 ، قابلیتی وجود داره به نام UAC یا User Account Controls که باعث می شه نرم افزار ها قبل از تغییراتی که نیاز به دسترسی Admin داره انجام بشه ، از کاربر اجازه بگیره .

لذا اگر بزنین Run As Administrator صفحه تار می شه کمی و یه گزینه yes/no میاد .

راه حل غیر فعال کردنش اینه : دکمه Start رو بزنین و جستجو کنین UAC . سپس بازش کنین و تنظیمات رو روی Off قرار بدین و سیستم رو ری استارت کنین .
اینگونه می تونین حداقل از دیدن صفحه مشکی یک دست دوری کنین .

ولی کاری که توصیه می شه 1 - تعویض ویندوز 2 - چند روز صبر کنین ببینیم نظر دیگر دوستان چیه 3 - تعمیرگاه برای تست !

چون در مورد صفحه شطرنجی با درایور آپدیت نمی شه نظر داد ( حداقلش من نظری ندارم :n16:)
درود داداش
اوه اوه منو ترسوندید:n03:الان همه چیش درسته یهو دیوونه میشه
uac هم روی never notify داداش
یعنـی چـی شـده؟
یهو اینطور شـدآ

Public Enemy
21-09-2013, 22:57
درود داداش
اوه اوه منو ترسوندید:n03:الان همه چیش درسته یهو دیوونه میشه
uac هم روی never notify داداش
یعنـی چـی شـده؟
یهو اینطور شـدآ

حالا که عکس گذاشتین تازه متوجه شدم :n02:

فکر کردم رو نرم افزار ها کلیک راست می کنین می زنین Run As Administator . چون اونجاست که یه لحظه صفحه سیاه می شه . فکر کردم با غلط املایی نوشتین چون اشاره ای به Windows Exprience Index و ریت نکردین .

داداش یه زحمتی بکش Run رو باز کن تایپ کن Dxdiag اوکی کن یه Log بگیر آپلود کن ببینیم چه خبره !!!!:n16:

در ضمن الان گفتین یهو اینطور شد . یهو یعنی از کی ؟ درایوری چیزی قبلش نصب بود ؟

ehsan_sh1987
22-09-2013, 09:23
درود بــر شمــا دوستــ عــزیــز
راستــش حدود دوهفتـه ای میشـه کـه اینــطور شــده و همیشگـی نیستـ مثلا امـروز صبح بدون مشکل روشــن شــدو فعلنــم از نقطــه های رنگــی و ری استارتـ و سیــاه شــدن صفحــه خبــری نیستـــ،امـــا اگـــه run the assessment بزنم مطمنـم صفحه سیـاه میشـه و میــره
نه والا چون همـون درایـور گرافیکــ فابریکـ 2008 اول روش نصبـ بود بعــد اولیـن بار کـه ایـن مشکل پیش اومــد فقط من اونو بـه 2013 ارتقــا دادم.
اینم عکسـا
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Public Enemy
22-09-2013, 17:16
ممنون دوست عزیز من گفتم Log بگیرین نه عکس :n02: یعنی اون گزینه Save All Information رو بزنین .

چون اطلاعات کامل از سخت افزار هارو می ده + یه سری اطلاعات در مورد اینکه چه نرم افزار های این اواخر کرش شدن .

به هر حال همین 2 تا عکس هم نکته جالبی داره شما گفتین درایور آپدیته در صورتی که نیست !!!!!!! مال 3 سال پیشه !!!

آخرین آپدیت رو دانلود کنین تست کنین ببینین حل می شه یا نه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ehsan_sh1987
22-09-2013, 17:33
درود داداش
ایـنــم لوگــ
درایو جدیدم نصب کردم،امکان داره وجـود برنامه ای باعث شده باشه این مشکل به وجود بیاد؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ehsan_sh1987
23-09-2013, 13:23
درود خوشبختانـه با حذف برنامه ی kmplayer درست شد.
داستانشم از این قرار بود که km playere من تصویرو پخش نمیکرد واسه همین یـه سری کداک روش نصب کرده بودم که همونا گند زده بودن به همه چی.:n19::n20: