PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : افزایش سه برابری سرعت اینترنت با استفاده از یک نرم‌افزار

wichidika
21-09-2013, 18:15
افزایش سه برابری سرعت اینترنت با استفاده از یک نرم‌افزار

محققان دانشگاه MIT موفق به طراحی یک نرم‌افزار رایانه‌یی شده‌اند که قادر به افزایش سه برابری سرعت اینترنت است.

به گزارش خبرنگار ارتباطات و فناوری اطلاعات خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، این برنامه رایانه‌ای جایگزین پروتکل TCP است و Remy نام دارد. وظیفه‌ی اصلی این نرم‌افزار تولید اتوماتیک الگوریتم‌های پیچیده‌ای است که سرعت اینترنت را افزایش می‌دهند.

الگوریتم‌های پروتکل TCP توسط انسان تولید می‌شود. این پروتکل هسته اصلی سیستمی است که ترافیک اینترنت را کنترل می‌کند و از ازدحام جلوگیری می‌کند.

این برنامه‌ی رایانه‌یی بر اساس اطلاعات نشریه ارتباطات در آغاز کار چند سوال کلیدی از کاربران می‌پرسد تا سرویس لازم را در اختیار آنان قرار دهد. این برنامه انعطاف‌پذیر مطابق نیاز کاربران سفارشی می‌شود و میزان تاخیر آن، ۴۰ درصد کمتر از پروتکل‌های موجود است.

انتهای پیام

_LOVE_CODER_
22-09-2013, 19:32
خوب ؟
اسم نرم افزار ؟

Pami
22-09-2013, 20:04
منبع نداره ؟ وقتی ماکزیمم پهنای باند شما یه میزان مشخص هست جادو و جمبل هم کنیم بیشتر نمیشه !

Erfandotm
22-09-2013, 20:09
به نظر من همچین چیزی غیر ممکنه!

mehrabooni
24-09-2013, 01:46
افزایش 18 برابری سرعت اینترنت

محققان دانشگاه mashhad موفق به طراحی یک نرم افزار برای افزایش 6 برابری سرعت اینترنت کردن

منبع سرکاری
خخخخ

shabe.saket
24-09-2013, 11:07
من اطلاع تخصصی ندارم ولی از اونجایی که اسم ام آی تی اول پست است آیا نمیشه اینجوری تصور کرد؟

ما یه لوله داریم به قطر بیست و هفت سانت که از اون توپ های 9 سانتی رو عبور میدیم، در هر ثانیه 3 توپ 9 سانتی عبور میکنه (مثلآ)
نرخ بازده میشه 3

ما توپ ها رو با حفظ ویژگی فشرده میکنیم و به قطر 3 سانت میرسونیم، در این حالت میتونیم در هر ثانیه 9 توپ رو عبور بدیم با همون ویژگی خاص توپ ها و بدون دستکاری قطر لوله
نرخ بازده میشه 9

افزایش سه برابری سرعت رو میتونیم داشته باشیم.....نمیشه همچین کاری؟

Amir Hossein
24-09-2013, 12:42
اگه هم بشه همون هـک محسوب میشه ...
درسته پنای باند ما به صورت کلی کمه
ولی همین حالا هم دوستانی هستن که پهنای باندشون رو زیاد میکنن
شاید این نرم افزار هم همین کارو میکنه

پ.ن:خود من سرعت دانلودم بدون شکننده روی 230 هست (حتی از سروز های داخلی)
ولی وقتی از یه شکننده خاص استفاده میکنم سرعت میرسه به 260

Fusi0n
24-09-2013, 13:44
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]