PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تصویر ندارم

شـیـفــو
21-09-2013, 11:15
سلام
من دیروز کیس خودم رو با یه کیس دیگه محتویاتشو عوض کردم ، حالا یکیش تصویر نمیده !!!
ببینید همون پاور ، همون پردازنده و همون رم و فن روشه اما تصویر نمیده ، مشخصاتش هم اینه :
m.b : Giga 945G
VGA unboard
rap 2 king
pwr : tsco
cpu : 3.000 intel

EXTREME
21-09-2013, 11:23
اگه بعد از بستن سیستم اینطوری شده مشکل یا از اتصالات پاور روی مین است میتونه اتصال بدنه هم باشه

رم و گرافیک رو بررسی کنید و اسلاتاشو تمیز کنید با برداشتن باتری مین هم بایوس مین رو دیفالت کنید اگه درست نشد بگین تا موارد سخت افزاری رو بررسی کنیم

amir200812
21-09-2013, 11:33
سلام
من دیروز کیس خودم رو با یه کیس دیگه محتویاتشو عوض کردم ، حالا یکیش تصویر نمیده !!!
ببینید همون پاور ، همون پردازنده و همون رم و فن روشه اما تصویر نمیده ، مشخصاتش هم اینه :
m.b : Giga 945G
VGA unboard
rap 2 king
pwr : tsco
cpu : 3.000 intel

کابل برق CPU و مادربورد رو چک کنید!
مخصوصا اگه کابل پاور CPU وصل نباشه تصویر نمیده! ولی فن ها کار میکنن...

مديريت
21-09-2013, 14:12
اگه بعد از بستن سیستم اینطوری شده مشکل یا از اتصالات پاور روی مین است میتونه اتصال بدنه هم باشه رم و گرافیک رو بررسی کنید و اسلاتاشو تمیز کنید با برداشتن باتری مین هم بایوس مین رو دیفالت کنید اگه درست نشد بگین تا موارد سخت افزاری رو بررسی کنیم سلام داداش آقامنظورت از اتصالات بدنه چیه ؟ یعنی چیکار باید بکنه این دوستمون چون منم همین مشکل دارم یعنی باز کنمش دوباره ببندمش ؟ توی کیس ؟

EXTREME
21-09-2013, 14:21
سلام داداش آقامنظورت از اتصالات بدنه چیه ؟ یعنی چیکار باید بکنه این دوستمون چون منم همین مشکل دارم یعنی باز کنمش دوباره ببندمش ؟ توی کیس ؟

اگه این نوع مشکل باشه بیرون از کیس نباشد مشکلی داشته باشید چون اتصال بدنه نیست

مديريت
21-09-2013, 14:43
اگه این نوع مشکل باشه بیرون از کیس نباشد مشکلی داشته باشید چون اتصال بدنه نیست
فعلا که بازش نکردم اما یه چیزی
برق که وصل میکنم و روشن میکنم
1. بوق نمیزنه کیس
2. سرعت فن ÷ردازنده هم خیلی کمه طوریکه دستت بهش میخوره دیگه وایمیسه

EXTREME
21-09-2013, 14:52
فعلا که بازش نکردم اما یه چیزی
برق که وصل میکنم و روشن میکنم
1. بوق نمیزنه کیس
2. سرعت فن ÷ردازنده هم خیلی کمه طوریکه دستت بهش میخوره دیگه وایمیسه

این چیزی که گفتم یک علتش است ممکنه مشکل سیستم شما علت های دیگری داشته باشه
میتونه از پاور بیشتر باشه و مین و همچنین رم و گرافیک و کثیفی اسلات ها

مديريت
21-09-2013, 15:03
این چیزی که گفتم یک علتش است ممکنه مشکل سیستم شما علت های دیگری داشته باشه
میتونه از پاور بیشتر باشه و مین و همچنین رم و گرافیک و کثیفی اسلات ها
والا دارم کلافه میشم
هیچ اتصالی بهش وصل نیست گرافیک آنبرده و حتی هارد و درایوهای نوری رو در آوردم که شاید اتصالی داشته باشن فقط مادربرده و ÷ردازنده و رم سوار هستند
به گفته شما 1 . رم رو هم در آوردم و تمیز کردم 2. اسلاتشم تمیز کردم 3. باتری رو به مدت 15 دقیقه دراوردم
ولی همچنان تصویر برقرار نیست و بعد از روشن شدن سرعت فن پردازنده بسیار کم هست و تصویر هم ندارم حتی صدای بوق بوت شدن هم نمی آید امکان سوختن مادر برد وجود داره ؟
اصلا علائم سوختن مادربرد چیه ؟ دیگه دارم سردرد میگیرم از دستش

EXTREME
21-09-2013, 16:06
والا دارم کلافه میشم
هیچ اتصالی بهش وصل نیست گرافیک آنبرده و حتی هارد و درایوهای نوری رو در آوردم که شاید اتصالی داشته باشن فقط مادربرده و ÷ردازنده و رم سوار هستند
به گفته شما 1 . رم رو هم در آوردم و تمیز کردم 2. اسلاتشم تمیز کردم 3. باتری رو به مدت 15 دقیقه دراوردم
ولی همچنان تصویر برقرار نیست و بعد از روشن شدن سرعت فن پردازنده بسیار کم هست و تصویر هم ندارم حتی صدای بوق بوت شدن هم نمی آید امکان سوختن مادر برد وجود داره ؟
اصلا علائم سوختن مادربرد چیه ؟ دیگه دارم سردرد میگیرم از دستش

شما باید با قطعه سالم سیستم رو چک کنید همون قطعاتی که گفتم در پست قبلی که پاور هم شامل میشه یا باید اینکارو بکنید یا اینکه دیباگر داشته باشین با اون بفهمید مشکل از کجاست در هر دو صورت باید ببرید به یک خدمات کامپیوتری اینطوری نمیشه مشکل رو فهمید

شـیـفــو
23-09-2013, 02:23
از همه دوستان ممنونم ، مشکل از CPU بود ، با یه سیستم نفتی دیگه همه قطعات رو چک کردم ، کمترین احتمالی که میدادم همین CPU بود که دیدم بـعـله مشکل از خودشه .
از همکاریتون متشکرم .