PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه ای برای افزایش ولوم صدای اسپیکر کا750 آی وجود داره یا خیر

مهستی
17-08-2006, 01:23
آیا کسی برنامه ای که بتونه ولوم اسپیکر کا 750 آی رو زیاد کنه سرغ داره (شبیه د -اف -ایکس که بصورت یه پلاگین بر روی ویندوز مدیا پلیر نصب می شه و ولوم صدا و کیفیت و وضوح اونو چند برابر می کنه) اگه کسی سراغ داره بگه که این اسپیکر کا 750 آی امون منو بریده از بس ضعیفه؟ :sad:

EMPERATOUR
17-08-2006, 01:35
یه راه من بلدم با کامپیوتر ولوم آهنگ دلخواه رو در برنامه wave editor یا sound forge بالا ببر
عالی میشه

sise
17-08-2006, 01:35
تا حالا كه نيومده دوست عزيز.
در ضمن اسپيكر k750 در مقايسه با بقيه اونقدر ها هم ضعيف نيست. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

EMPERATOUR
17-08-2006, 01:36
برنامه wave editor در نرو وجود داره

sise
17-08-2006, 01:39
یه راه من بلدم با کامپیوتر ولوم آهنگ دلخواه رو در برنامه wave editor یا sound forge بالا ببر
عالی میشه
البته تا حدي ميشه اينكارو كرد. اگر زيادي ولومو بالا ببريم اسپيكر صداي غژ غژ ميكنه :rolleye:

EMPERATOUR
17-08-2006, 01:47
تو w800 خیلی وب جواب داده برای من
برنامه برا گوشی نیست من ندیدم

Siavash Y
17-08-2006, 02:18
یه روش دیگه هست

که کلا کیفیت پخش صدا رو تو گوشی ببریم بالا

البته به مهستی خانم توصیه نمی کنم

همون روش اتصال به گوشی با فار [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کشتم خودمو با این برنامه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینجا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hemo
17-08-2006, 10:26
اين روشي رو كه سياوش ميگه من روي W800 امتحان كردم
صدا مخصوصا توي هدفون خيلي بهتر شده . . .
دو تا گزينه هم به قسمت اكولايزر اضافه شده كه فكر كنم مال
W810 باشن
اگه تاپيكي رو كه سياوش معرفي كرده از اول با دفت بخونين
و مو به مو اجرا كنين مشكلي پيش نمياد

sise
17-08-2006, 13:51
اين روش خيلي به صرفه نيست. بيشتر جنبه سرگرمي داره. تازه صحبت از افزايش صدا در اسپيكر بود

R@R#M@N
17-08-2006, 13:57
واقعا" كشتي خودتو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sise
17-08-2006, 14:04
واقعا" كشتي خودتو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با كي بوديد شما؟ :blink:

hemo
17-08-2006, 15:42
کشتم خودمو با این برنامه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینجا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با ايشون . .. .

در ضمن اين روش روي صداي اسپيكر هم بي‌تاثير نيست
من با همين روش ظرفيت SMS رو توي W800 از 201 به 16000
رسوندم!! يعني همچين الكي الكي هم نيست

R@R#M@N
17-08-2006, 16:20
بله با سياوش بودم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حيف كه رو 810 كار نميده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amin-se
17-08-2006, 18:15
صدای اسپیکر کا 750 کم نیست!!!
بعدشم همین جوری صداشو تا آخر ببری به قژ قژ می افته حالا میخوای از این زیاد ترشم کنی؟
فکر نمیکنم اسپیکر گوشی ظرفیت صدای بلند تر رو داشته باشه.
بلاخره هر اسپیکری برای یه تنظیم خاصی ( صدای ورودی و خروجی) ساخته میشه.

R@R#M@N
17-08-2006, 20:17
تاييد ميشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sise
18-08-2006, 01:22
با ايشون . .. .

در ضمن اين روش روي صداي اسپيكر هم بي‌تاثير نيست
من با همين روش ظرفيت SMS رو توي W800 از 201 به 16000
رسوندم!! يعني همچين الكي الكي هم نيست
صداي اسپيكر را اگه بلندتر هم بشه فايده اي نداره. چون همانطور كه دوستان گفتند غژغژ ميكنه. اما كاراي ديگه رو آره. شايد فايده داشته باشه.
راستي شما 201 تا براي اس ام اس كمتون بود؟ 16000 تا چي؟ استفاده ميكنيد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vahidhgh
18-08-2006, 01:39
با برنامه jet audio6 كيفيت صدا را بالا ببر خيلي تاثير داره

ali_pari
18-08-2006, 01:42
همين طور كه دوستان گفتند اسپيكر كا750 به هيچ عنوان ظرفيت صداي بيشتر نداره وبه نظر من صداي كاذ 750 بد نيست ونيازي به اين كار ها نيست (افزايش صدا درا ين گوشي باعث كم شدن كيفيت وحتي ممكنه اسپيكر ها آسيب ببينه)

hemo
18-08-2006, 07:59
صداي اسپيكر را اگه بلندتر هم بشه فايده اي نداره. چون همانطور كه دوستان گفتند غژغژ ميكنه. اما كاراي ديگه رو آره. شايد فايده داشته باشه.
راستي شما 201 تا براي اس ام اس كمتون بود؟ 16000 تا چي؟ استفاده ميكنيد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حرفاي شما در مورد صداي اسپيكر كاملا درسته و صد در صد تاييد ميشه
البته من گفتم كه رو W800 امتحان كردم و كيفيت صدا اصلا بد نشده
در باره SMS: منظور نامحدود شدنشه. ممكنه براي من كاربرد نداشته باشه
اما براي همه اينطور نيست اين يه مزيته كه بودنش خيلي بهتر از نبودنشه

metal_militia
18-08-2006, 15:02
و ببخشید شرمنده

صدای بلند تر دیگه به درد نمکی نون خشکی ها میخوره
( البته در صورت افت کیفیت)

مهستی
18-08-2006, 16:49
منظور من ولوم صدا موقع صحبت كردن بود نه پخش موسيقي. البته مي دونم كه موقع صحبت كردن با كليد مثبت و منفي سمت راست گوشي ميشه تاحدي صدا رو زياد كرد ولي بازهم تو جاهاي شلوغ صداي ولوم ضعيفه و بايد يه مقداري به گوشمون فشار بياريم تا اونو كاملا بشنويم

seyed1370
18-08-2006, 19:21
:blush: :worried: :wac:

Admiral
18-08-2006, 19:25
منظور من ولوم صدا موقع صحبت كردن بود نه پخش موسيقي. البته مي دونم كه موقع صحبت كردن با كليد مثبت و منفي سمت راست گوشي ميشه تاحدي صدا رو زياد كرد ولي بازهم تو جاهاي شلوغ صداي ولوم ضعيفه و بايد يه مقداري به گوشمون فشار بياريم تا اونو كاملا بشنويم

جوی استیک رو به داخل فشار بدین و Turn on Speaker رو بزننین. یعنی دوبار جوی استیک رو فشار بدین.

key_1
21-08-2006, 13:04
ببينين موقعي كه با مديا پلاير اهنگ گوش ميديد صدا خيلي بيشتره تا زماني كه از داخل منو ها اجرا ميكنيد !!

zeynal
25-08-2006, 03:31
سلام
عزيز دل برادر همچي برنامه اي نيست هركسي هم كه ميگه هست الكي ميگه من بمحض ورود اين گوشي به بازار در كمتر از يك هفته معرفي اين گوشي به دنيا از كشور امارات اين گوشي روخريدم اونم از نوع اورژينال - دوستي كه در امارات تخصصهاي غريبي در مورد اين گوشي و ديگر گوشيها داره همينطور نماينده رسمي سوني اريكسون هم هست ميگه قابليتهايي كه براي گوشيهاي موبايل در نظر ميگيرن براي اون گوشي ايده آله ..... من نقل قول ايشون رو فقط كردم... در ثاني صداي كا750 همچي كم هم نيست نكنه خداي نكرده زبونم لال روم به ديوار گوشي شما يه اشكالي داره؟
اره؟

amir si
27-08-2006, 15:12
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]