PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید گوشی اندرویدی مقاوم تا 2 میلیون

kavehj4488
20-09-2013, 21:27
سلام.
دوستان قصد خرید یه گوشی اندرویدی مقاوم تا 2 میلیون را دارم. برای من کیفیت صفحه نمایش، دوربین خوب و مقاومت گوشی مهمه. من خیلی از گوشی کار می کشم. مثلا" دو ساله vivaz دارم هر روز با پیغام insert sim مواجه میشم. یه بار هم صفحش سوخت عوض کردم:n02:. کلا" گوشی پیشنهادی باید خرکار باشه. متاسفانه از Sony بدم میاد چون صفحه نمایشش افتضاحه به نظر من وگرنه سونی مدلهای خوبی داره.
موفق باشید.

kavehj4488
22-09-2013, 20:13
دوستان حداقل یه راهنمایی کوچیک بکنید مثلا" بگید برای خرید گوشی مقاوم 2 میلیون کمه و باید بودجه رو افزایش بدی. یه چیزی بگید!:n02:
منتظریم...
موفق باشید.

Joaquin
22-09-2013, 21:14
اگه منظورتون از مقاوم کیفیت خوب ساخت هست که باید به شما LG رو پیشنهاد کنم. و مخصوصا جدید ترین گوشی اون که LG G2 هست و حتما در بارش شنیدید. بدون شک کیفیت عالی ساخت همیشه وجه تمایز بین ال جی و شرکت های مشابه مثل سامسونگ و HTC و ... هست.

LG G2 که یک پرچمدار اندرویدی و به نظر خیلی از منتقدین خارجی بهترین گوشی اندرویدی 2013 هست با قیمت 1870000 تومن به فروش میرسه و با مراسمی که به زودی برگزار میشه قراره تخفیف 50 درصدی به 100 خریدار اول بدن. توی گوگل درباره ی این گوشی سرچ کنید.

NOR-1
22-09-2013, 22:42
الان بیشتر گوشی ها ضد اب هست اونطور مقاوم نیستن
میخواین با تانک از روش رد بشین ؟
یه s4 active بخرین که ضد ابه و یک قاب محکم براش ترجیحاً ساخت امریکا باشه
نخواستین میتونین iphone 5 یا 5S بخرین با یه قاب محکم و زیبا بگیرین مثل این sector black ops elite case for iphone 5/5S

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]