PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نصب نرم افزار و بازی بر روی کا 750 آی

مهستی
17-08-2006, 01:13
:question: نصب نرم افزار بر روی گوشی سونی اریکسون کا0 75 آی
آیا کسی می تونه توضیح بده چطور می شه نرم افزارها و بازی ها را روی گوشی سونی اریکسون کا 750 آی نصب کرد اگه کسی می دونه لطفا بطور کامل و قدم به قدم توضیح بده .ممنونم . :blush: :rolleye:

Admiral
17-08-2006, 08:47
برای بازی کافیه فایل های Jar رو توی یه پوشه مثلاً Other بریزی و بعد توی پوشه ی Game اینستال کنی.

برای نرم افزار هم توی Application نصب کن.

موفق باشید.

alir3za
17-08-2006, 10:55
Admiral توضيحات لازمو دادن. اينم با جزويات كمي بيشتر براي كساني كه دفعه ي اولشونه اين كارو ميخوان انجام بدن :

1- نرم افزار و یا بازی جاوا رو دانلود کنید ...

2- به پسوند فایلی که دریافت کردید دقت کنید ... اگر فشرده بود ( فرمت zip و یا rar ) آن را از حالت فشرده خارج کنید.

3- بعد از خروج از حالت فشردگی شما یک فایل با پسوند jar مي بينيد که این فایل توسط Win Rar باز مي شود ! ولی شما اصلا نباید این فایل را باز کنید ... بلکه این فایل را به همین صورت به داخل گوشي منتقل كنيد و در داخل گوشي با کلیک بر روی آن فايل با پسوند Jar بازی و يا نرم افزار به طور اتوماتیک شروع به نصب مي كند.

نکته : در صورتیکه به فایلهایی برخورد کردید که پسوند آنها برای شما نا آشنا بود مانند : cls با inf ... این به این دليل است که شما فایل jar را به اشتباه باز کردید ...

نکته ۲ : ممکن است فایلی که شما دانلود می کنید فشرده نباشد و به همان صورت jar باشد ... پس قبل از اینکه فایل را از حالت فشردگی خارج کنید توجه کنید که فایل فرمتش jar نباشد ...

R@R#M@N
17-08-2006, 13:55
عالي و كامل گفت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مهستی
18-08-2006, 16:38
من بازهم تو نصب بازی و برنامه مشکل دارم اگه ممکنه یه نفر بطور واضح تر و در صورت ممکن همراه با تصویر توضیح بده
.ممنونم.

Admiral
18-08-2006, 19:21
من بازهم تو نصب بازی و برنامه مشکل دارم اگه ممکنه یه نفر بطور واضح تر و در صورت ممکن همراه با تصویر توضیح بده
.ممنونم.

اگه شما بگین توی چه قسمتی مشکل دارین و چه مشکلی ، بهتر و سریعتر به جواب میرسید!

موفق باشید

alir3za
18-08-2006, 22:10
اين شايد كمك كنه
یه برنامه واسه ریختن برنامه های جاوا
در یکی از گزینه ها در این برنامه Upload Java هست که وقتی گوشی به سیستم کانکت باشه برنامه ریخته میشه

لینک دانلود مستقیم My Phone Explorer برای Java :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

يا علي