PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا BitLocker رو برای قفل کردن درایو حاوی فایل های خانوادگی پیشنهاد می کنید؟

ashena55
20-09-2013, 17:30
سلام علیکم
من یک درایو جداگانه در ویندوز 7 ایجاد کرده ام حاوی عکس و فیلم و ... خانوادگی .
به نظر شما امکان bitlocker برای قفل کردن این فایل ها مناسبه ؟
از نظر امنیتی قابل اطمینانه ؟
اذیت نمی کنه ؟
نرم افزارهای قفل گزاری بهتره یا این امکان ؟
متشکر

Kharg Island
21-09-2013, 02:00
سلام خدمت شما دوست عزیز

از نظر من نرم افزار Folder Lock بهتره. هم کار باهاش راحت تره هم امنیت بالایی داره. خودمم 3 سال دارم با این نرم افزار کار میکنم و تا حالا به مشکلی باهاش بر نخوردم. حالا ببینیم نظر اساتید چی هستش.

یــــا عـــــلـــــی

reza41
21-09-2013, 14:20
از نظر من که این قابلیت ویندوز خیلی خوبه و واقعا قابل اطمینان هست. از نرم افزارهای جانبی هم خیلی مطمئن تر و بهتره.

ashena55
21-09-2013, 17:46
ممنون ازدوستان
حالا بعد از اینکه توسظ بیت لاکر درایو رو رمزگزاری کردم چرا برای باز کردنش رمز نمیخواد ؟ تازه از اون طرف میشه به راحتی به حالت off درش آورد بدون اینکه رمزی بخواد! ؟؟

ashena55
21-09-2013, 17:48
سلام خدمت شما دوست عزیز

از نظر من نرم افزار Folder Lock بهتره. هم کار باهاش راحت تره هم امنیت بالایی داره. خودمم 3 سال دارم با این نرم افزار کار میکنم و تا حالا به مشکلی باهاش بر نخوردم. حالا ببینیم نظر اساتید چی هستش.

یــــا عـــــلـــــی
برای uninstallکردن این نرم افزار هم پسورد میخواد ؟

Kharg Island
23-09-2013, 23:16
برای uninstallکردن این نرم افزار هم پسورد میخواد ؟

بله دوست عزیز. در واقع همون پسوردی که از قبل به برنامه دادید رو احتیاج دارید

reza41
23-09-2013, 23:56
در bitlocker وقتی شما سیستم رو روشن کنید درایو قفل است و برای باز کردنش از شما رمز میخواد و بعد از وارد کردن رمز و باز شدن درایو تا وقتی دوباره سیستم ریستارت یا خاموش نشه درایور باز هست. بنابراین توقع نداشته باشید بعد از هر بار بستن درایو یا استند بای شدن یا هایبرنت شدن از شما پسورد بخواد.
برای خاموش کردن این امکان هم از شما رمز رو میخواد.
توجه کنید در تنظیمات این مساله می تونید مشخص کنید که خودش رمز رو به یاد داشته باشه و با روشن شدن ویندوز خودش درایو رو باز کنه و ...

reza41
23-09-2013, 23:58
در bitlocker وقتی شما سیستم رو روشن کنید درایو قفل است و برای باز کردنش از شما رمز میخواد و بعد از وارد کردن رمز و باز شدن درایو تا وقتی دوباره سیستم ریستارت یا خاموش نشه درایور باز هست. بنابراین توقع نداشته باشید بعد از هر بار بستن درایو یا استند بای شدن یا هایبرنت شدن از شما پسورد بخواد.
توجه کنید در تنظیمات این مساله می تونید مشخص کنید که خودش رمز رو به یاد داشته باشه و با روشن شدن ویندوز خودش درایو رو باز کنه و ...

fanoostalaei
24-09-2013, 00:00
به نظر من برای فولدر های شخصی بهتره که از نرم افزار های معروف در این زمینه مثل folder lock استفاده کنید

ashena55
24-09-2013, 21:57

این تنظیمات در کجا قرار داره ؟ من پیداشون نکردم

ashena55
26-09-2013, 09:38
به نظر من برای فولدر های شخصی بهتره که از نرم افزار های معروف در این زمینه مثل folder lock استفاده کنید

چطوری رجیستری میشه؟