PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پروسس بیش از حد cpu بوسیله فایل IAStorDataMgrSvc.exe

mey2
20-09-2013, 12:48
دوستان سیستم من همیشه حدود 2-3 درصد از cpu رو در زمانی که برنامه ای فعال نبود استفاده میکرد اما چند وقتی هست که این مقدار به بالای 25 درصد رسیده

تسک منجر رو بررسی کردم دیدم فایلی به نام IAStorDataMgrSvc.exe به طور دائم چیزی در حدود 25 درصد از پروسس سستم رو به خودش اختصاص داده. این فایل رو با end prosses بستم ولی با ریست سیستم مجدد فعال میشه.

لطفا راهنمایی کنید این فایل چه نوع فایلی هست و برای رفع این مشکل چه اقدامی باید انجام بدم.

من فکر نمیکنم این فایل ویروسی باشه چون با انتی ویروس بوت سیستم رو اسکن کردم هم کسپر و هم اویرا مشکلی وجود نداشت.

لطفا اگه اطلاعاتی از این فایل دارین اونون رو بیان کنید اگه راه حلی هم برای مشکل دارین مطرح کنید تا مشکلم رفع بشه ممنون از همگی

supermax15
20-09-2013, 12:54
با یک تسک منیجر ادرس فایل IAStorDataMgrSvc.exe پیدا کنید و کلا از روی کامپیتر پاک کنید
با سرچ کردن هم میشه این فایل رو پیدا کرد

mey2
20-09-2013, 12:59
با یک تسک منیجر ادرس فایل IAStorDataMgrSvc.exe پیدا کنید و کلا از روی کامپیتر پاک کنید
با سرچ کردن هم میشه این فایل رو پیدا کرد

چرا کلا پاک کنم؟ این فایل مگه چیه؟ میشه یکم دربارش توضیح بدین؟

supermax15
20-09-2013, 17:57
چرا کلا پاک کنم؟ این فایل مگه چیه؟ میشه یکم دربارش توضیح بدین؟
اگه توی پوشه program file بود نگاه کنید واسه کدوم نرم افزار هست
اگه جای دیگه بود احتمال داره ویروس باشه چون این جر پروسه های ویندوز نیست

mey2
21-09-2013, 01:39
اگه توی پوشه program file بود نگاه کنید واسه کدوم نرم افزار هست
اگه جای دیگه بود احتمال داره ویروس باشه چون این جر پروسه های ویندوز نیست

توی پروگرام هستش. داخل پوشه اینتل برای برنامه ای به اسم intel(R) rapid storage technology

ehsan102
21-09-2013, 08:34
به RUN بريد
تايپ كنيد msconfig
بعد تيك اين برنامه رو از تب startup برداريد