PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Load كردن يه متن خارجي داخل فلش

blacksword
17-08-2006, 00:32
سلام خدمت دوستان اين آموزش ساخت يه متن كه از خارج فلش به داخل لود ميشه واسه اين كار ابتدا روي صفحه يه Text وا كنيد و از گزينه Properties قسمت Statice Text رو تبديل كنيد به Dynamic Text و در قسمت var يه اسم بنويسيدحالا فلش رو بگذاريد زير
(Minimize كنيد) و توي Desktop يه فايل txt بسازيد توي فايل اون اسمي و كه تو var نوشته بوديد رو وارد كنيد و بعد يه = و بعد متن رو كه ميخواين تايپ كنيد بعد Save كنيد و ببنديد حالا به فلش برگردين روي فريم اول كليك كنيد در پنل اكشن دستور ابتدا دستور loadVariablesNum رو وارد كنيد بعد يه پرانتز باز كنيد ) و در داخلش علامت " رو تايپ كنيد بعد آدرس فايلو كه ساختي ميدي توجه كنيد كه وقتي دارين آدرس رو ميدين مثلا اگه فايلتون تو درايو C هست و اسم فايل text.txt هست بايد به شكل زير آدرس بديد
C:\\text.txt (به \\ حتما توجه كنيد) بعد در آخر آدرس علامت " رو بگذاريد بعد يه علامت , و بعد 0 رو بزنيد و پرانتز رو ببنديد به عنوان مثال واسه من اينطوري شد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
موفق باشيد

Elfin-D
17-08-2006, 13:28
سلام
مرسي دوست عزيز
فقط اول عنوان كلمه يآموزش رو هم ذكر كنيد
با تشكر

H2O2
29-08-2006, 10:00
دستت درد نكنه

Aminneo
29-08-2006, 13:34
اي خوب بود!

siadate
08-09-2006, 06:39
دوست عزیز : blacksword

خیلی عالی بود مرسی!!

mojgan1987
08-04-2009, 15:02
سلام، ببخشید آیا فلش این امکان رو داره که یه سری command از یه فایل ورودی بگیره؟ مثلا" از یه فایل متنی(txt)

hamidreza.geo
16-07-2010, 18:16
سلام خدمت دوستان اين آموزش ساخت يه متن كه از خارج فلش به داخل لود ميشه واسه اين كار ابتدا روي صفحه يه Text وا كنيد و از گزينه Properties قسمت Statice Text رو تبديل كنيد به Dynamic Text و در قسمت var يه اسم بنويسيدحالا فلش رو بگذاريد زير
(Minimize كنيد) و توي Desktop يه فايل txt بسازيد توي فايل اون اسمي و كه تو var نوشته بوديد رو وارد كنيد و بعد يه = و بعد متن رو كه ميخواين تايپ كنيد بعد Save كنيد و ببنديد حالا به فلش برگردين روي فريم اول كليك كنيد در پنل اكشن دستور ابتدا دستور loadVariablesNum رو وارد كنيد بعد يه پرانتز باز كنيد ) و در داخلش علامت " رو تايپ كنيد بعد آدرس فايلو كه ساختي ميدي توجه كنيد كه وقتي دارين آدرس رو ميدين مثلا اگه فايلتون تو درايو C هست و اسم فايل text.txt هست بايد به شكل زير آدرس بديد
C:\\text.txt (به \\ حتما توجه كنيد) بعد در آخر آدرس علامت " رو بگذاريد بعد يه علامت , و بعد 0 رو بزنيد و پرانتز رو ببنديد به عنوان مثال واسه من اينطوري شد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
موفق باشيد
چطوری میشه یه متن فارسی رو اینجوری load کرد؟؟؟؟؟ممنون میشم زود جواب بدین

hamidreza.geo
16-07-2010, 18:18
چطوری میتونم متن فارسی به این روش load کنم ؟؟؟؟اگه زودجواب بدین ممنون میشم .چند وقته الاف این موضوع هستم

hamidreza.geo
16-07-2010, 18:21
چطوری مشه متن فارسی load کرد