PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : از کی میتونم برم دنبال کار؟؟؟!

hesam1212
19-09-2013, 19:18
سلام من امسال رشته ی مهندسی عمران - عمران قبول شدم. فقط بنا به دلایلی لازمه بدونم که از چه موقعی میتونم برم دنبال کار؟ چون لازمه یه سری برنامه ریزی هایی برای آیندم بکنم. شنیده بودم بعضی از رشته های دانشگاهی هستن ک از وسطاش میتونی بری دنبال کار حالا با حقوقی کمتر از یه فارغ التحصیل. خاستم ببینم تو رشته عمران چنین امکانی هست و از ترم چند به بعد؟ و فکر میکنید حقوقش چقدر باشه. هم قبل از فراغت از تحصیل هم بعدش. اگر دوستان تجربه ای هم دارن ممنون میشم با ما در میون بذارن. من الان خودم کار دارم. اما اگه خدا بخاد دارم برا زندگی مشترک :n12: برنامه ریزی میکنم برای همین میخام ببینم تا قبل از فراغت از تحصیل چقدر میتونم رو این رشته هم حساب کنم.:n13:

mohammad ahmadi
19-09-2013, 20:34
تبریک میگم دوست عزیز منم ترم سوم معماری هستم رشته من و شما از خیلی جهات شبیه همه مخصوصا بازار کارش. از الان باید روی اتوکد و تری دی مکس کار کنی و سعی کنی تئوری کشیدن نقشه هاتون رو یاد بگیری و از تابستون بعدی یعنی اتمام ترم دوم میتونی توی یکی از شرکت های مهندسی نقشه های مربوط به رشتتو بکشی یا با مکس کارای سه بعدی انجام بدی ( البته این بازارش واسه بچه های معماری بیشتره ) و اما درآمد در هنگام دوران تحصیل : اگه بتونی همزمان تو دو تا شرکت کار کنی ( که خیلی بعیده با درس خوندن وقت بشه ) میتونی حدود 600 تومن در بیاری. این قضیه ادامه داره تا وقتی که شما فارغ التحصیل بشی و سربازیتو بری و بعد عضو نظام مهندسی شهرتون بشی. درآمد اصلی اونجاست ( هفت خان رستم شد ). با این درآمد گذروندن زندگی مشترک سخته بیشتر به درد همون دوران مجردی میخوره...:n16:

hesam1212
19-09-2013, 22:30
خیلی ممنون دوست عزیز ک وقت گذاشتین فقط جسارتا چنتا سوال دیگه!! اولا بگم ک خودم چون تو کار طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی و کلا تو کار تبلیغاتم با تری دی مکس و اتو کد و فتو شاپ و این چیزا آشنا هستم حالا فوتوشاپ ک ب درد این رشته نمیخوره اما همین الان با تریدی مکس کار میکنم. حالا بماند. خاستم بپرسم ک اولا عضو نظام مهندسی شدن تهران چجوریه؟سخته؟ آسونه؟ پارتی بازیه؟آزمونه؟ چجوریه؟ دوما اون موقع درآمدش چجوری میشه؟یعنی بعد فارغ التحصیل شدن و عضو نظام مهندسی شدن. بعدشم اگه آدم بره فوق بخونه چی؟ممنونم ک کمکم میکنین.ببخشید زیاد سوال میپرسم.

pirooz3d
25-01-2014, 22:05
سلام
نرم افزارهای پایه ای رشته عمران:اتوکد،سیف و ایتبس
که بجز اولی تو دانشگاه تدریس میشن معمولا.
در مورد نظام مهندسی هم باید خدمتتون عرض کنم باید از مدرک لیسانستون ۳سال بگذره یعنی باید سه سال واستون بیمه رد شده باشه تا بتونید امتحان بدید
در سه شاخه نظارت ، محاسبات وطراحی
امتحانشم خیلی آسون نیست
پس بهتره زودتر به فکر باشید
موفق باشید.

soheilov
13-02-2014, 09:17
سلام
نرم افزارهای پایه ای رشته عمران:اتوکد،سیف و ایتبس
که بجز اولی تو دانشگاه تدریس میشن معمولا.
در مورد نظام مهندسی هم باید خدمتتون عرض کنم باید از مدرک لیسانستون ۳سال بگذره یعنی باید سه سال واستون بیمه رد شده باشه تا بتونید امتحان بدید
در سه شاخه نظارت ، محاسبات وطراحی
امتحانشم خیلی آسون نیست
پس بهتره زودتر به فکر باشید
موفق باشید.

هیچ کدوم تو دانشگاه من (آزاد) تدریس نشد.

pirooz3d
13-02-2014, 18:36
هیچ کدوم تو دانشگاه من (آزاد) تدریس نشد.
تو خیلی از دانشگاهها ممکنه این اتفاق بیافته
پس خودتون شروع کنید
هر جا مشکلی داشتین سوال بذارین تا کمکتون کنیم.
موفق باشید.