PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بودن یا نبودن Internet Expolrer و Windows Media Player ضرورتی داره؟

S0R3N4
18-09-2013, 12:29
سلام دوستان
خسته نباشد
راستش 2 نرم افزاری که به طور پیش فرض روی هر ویندوزی هست و اصلا به کارم نمیاد سالی یکبار Windows Media Player هست و IE ...
حالا اگه بخوام این 2 رو پاک کنم آیا خللی در اجرای نرم افزاری ممکنه ایجاد بشه؟
چون فکر میکنم یه سری از نرم افزار ها به وجود IE نیاز دارند...درسته؟
مثلا یاهو مسنجر و ...

S0R3N4
29-06-2014, 18:03
دوستان عزیزم
نبود کسی جوابی بده؟

soroosh_cz
29-06-2014, 18:50
من که شخصا از Media Player با Mega Codec Pack استفاده میکنم، فکر میکنم برای سیستم هایی که کارت صدای خوبی ندارن، SRS و WOW افکتش خیلی کیفیت مناسبی داره. توی اکثر نسخه های Windows 8.1 که بطور پیش فرض مدیاپلیر نصب نیست...
IE هم فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاد. یاهو چطور نیاز به IE داره؟ :n13:

shabnam1986
03-07-2014, 21:41
توی اکثر نسخه های Windows 8.1 که بطور پیش فرض مدیاپلیر نصب نیست...

ولی نصبه ها...

مدیا پلیر رو تموم نسخه های ویندوز نصبه

Sh-Meteor
03-07-2014, 23:55
حالا مگه اینا چقدر حافظه میگیرن.
تو بزار باشه.

Mr.Pooya
04-07-2014, 00:09
سلام

نه فکر نمی کنم Yahoo Messneger به IE استفاده داشته باشه. می تونید پاکش کنید. البته همونطور که دوست مون هم گفتند زیاد حجمی ندارند که بخواید پاکشون کنید ولی اگر دلیل مشخصی دارید برای پاک کردنشون می تونید پاک کنید.

Media Player هم به صورت پیش فرض نصب هست شاید نسخه های دستکاری شده MediaPlayer رو پاک کنند !

موفق باشید

soroosh_cz
04-07-2014, 01:54
ولی نصبه ها...

مدیا پلیر رو تموم نسخه های ویندوز نصبه
من چندین نوع از ویندوز 8.1 رو که نصب کردم، نبود... Pro, Enterprise, Home, N و ... فقط نسخه ی WMC داشت( With Media Center)...

sky1sky
04-07-2014, 08:45
سلام دوستان
خسته نباشد
راستش 2 نرم افزاری که به طور پیش فرض روی هر ویندوزی هست و اصلا به کارم نمیاد سالی یکبار Windows Media Player هست و IE ...
حالا اگه بخوام این 2 رو پاک کنم آیا خللی در اجرای نرم افزاری ممکنه ایجاد بشه؟
چون فکر میکنم یه سری از نرم افزار ها به وجود IE نیاز دارند...درسته؟
مثلا یاهو مسنجر و ...

طبق تجربه ی شخصی ام باید بگم بله یاهو مسنجر به IE نیاز دارد و حتی یک سری اپلیکیشن های دیگه پس به هیچ ووجه IE رو پاک نکنید
ولی مدیا پلیر رو می تونید از program حذف کنید و پلیر های دیگه رو نصب کنید هیچ مشکلی به وجود نمی اید