PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال:قیمت لپ تاپ این هفته

amirs10
17-09-2013, 11:26
این هفته قیمت لپ تاپ پایین نیومده؟:n03:

Capital
17-09-2013, 14:05
این هفته قیمت لپ تاپ پایین نیومده؟:n03:
دوست عزیز این دیگه احتیاج به تاپیک جدید نداشت.اما در کل نه قیمت ها فعلا مثل قبله.

tabletian zadeh
17-09-2013, 14:08
فکر نمیکنم

amirs10
19-09-2013, 23:52
دوست عزیز این دیگه احتیاج به تاپیک جدید نداشت.اما در کل نه قیمت ها فعلا مثل قبله. شرمنده از بچه هابابت تاپیک.../ولی چون موضوع قیمت برای من مهمه تواین چن وقت شنیدم یه خورده قیمتا پایین اومده ولی انگار اشتباه بوده. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Capital
20-09-2013, 21:24
شرمنده از بچه هابابت تاپیک.../ولی چون موضوع قیمت برای من مهمه تواین چن وقت شنیدم یه خورده قیمتا پایین اومده ولی انگار اشتباه بوده. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوست عزیز یه شایعاتی هست اما من به دوستان دیگه هم گفتم که تحریم ها باعث بالا رفتن قیمت ها شده و خوب برای اینکه دوباره همه چیز ارزون شه خوب مسلما باید این تحریم ها هم برداشته بشه و اگر میبینید که مسوولان مملکت حرفی از پایین امدن ارز و قیمت اجناس میزنن خوب شاید اینطور بشه اما خیلی خیلی کمه و در کل چند روز پیش دوست خوبمون Parsicola این خبر رو نوشتن که متنش به این صورت بود:
خبر صفحه اول روزنامه ها از جمله همشهری روز چهارشنبه (امروز) حاکی از آزاد شدن واردات گروه کالائی 10 می باشد . پس از ماه ها بلاتکلیفی ، رئیس کل گمرک ایران از ابلاغ مصوبه جدید وارداتی خبر داد و گفت: با توجه به اینکه واردات کالاهای مشمول اولویت دهم تعیین تکلیف شده اند ، به زودی قیمت کالاهای مربوط به این اولویت در بازار کاهش میابد.
این گروه شمال کالاهای لوازم خانگی و رایانه می شود.
علاوه بر این کاهش قیمت ارز را نیز در نظر بگیرید. و پیش بینی میشود با توجه به وقایع اخیر جهانی ، لغو تحریم شرکت کشتیرانی ، لغو تحریم چندین بانک ایرانی در اروپا ، زمزمه بازگشت احتمالی شرکتهای نفتی بین المللی به ایران ، سفر رئیس جمهور محترم به نیویورک ، و ... ، قیمت دلار نیز زیر 3 هزارتومن تثبیت خواهد شد.

aswhu600
24-09-2013, 13:22
با سلام : مدیر اتحادیه بازار آی تی دیروز اعلام کرد بین 100 تا 300 هزار تومن اومده پایین

akpa
24-09-2013, 17:21
قیمت گوشی که خیلی افت کرده ولی لپ تاپ نمیدونم چرا مقاومت می کنه!

Capital
24-09-2013, 19:13
قیمت گوشی که خیلی افت کرده ولی لپ تاپ نمیدونم چرا مقاومت می کنه!

دوست عزیز اگر قیمت ها افت کنه فعلا ناچیزه چون ارز خیلی کم افت کرده ولی باز باید صبر کرد تا اجناس قبلی که در انبار هستند و با قیمت بالا خریداری شده اند فروش بره و بعد قیمت ها افت کنه.به امید روز خوب........

akpa
25-09-2013, 10:57
دوست عزیز اگر قیمت ها افت کنه فعلا ناچیزه چون ارز خیلی کم افت کرده ولی باز باید صبر کرد تا اجناس قبلی که در انبار هستند و با قیمت بالا خریداری شده اند فروش بره و بعد قیمت ها افت کنه.به امید روز خوب........

سایت های فروش انلاین که دیگه جنس جدید نمیارن همه اجناسشون رو دارن پیشنهاد طلایی میدن تا انبارشون خالی شه
فکر کنم منتظرن ببینن آیا ارز تثبیت میشه یا نه
درضمن تا چند هفته دیگه مدل های جدید معرفی میشن و مدل قبلی قدیمی محسوب میشن
بحر حال باید یکم صبر کرد