PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مصرف ریتالین برای درس خوندن

sobhan1990
16-09-2013, 21:26
سلام ..

یکی از دوستان ریتالین در یک ماه روزی 2 عدد ریتالین مصرف کرد و بازدهی در حد لالیگا بالا رفته بود !

می خوام بدونم نظرتون در مورد مصرف این قرص چیه ؟ عوارضی داره ؟

اگر به مدت 3-4 ماه استفاده بشه و قطع بشه بعدش مشکلی برای شخص ایجاد میشه؟

hesam_a_r
16-09-2013, 21:34
من به خاطر نارکولپسی حاد روزی 6 تا ریتالین و 3 تا PROVIGIL میخورم ولی تحت نظر دکتر حسن عشایری -دکتر جاهدی -و... در ابتدا روزی 17 ساعت درس میخوندم که پزشکم به شدت مخالفت کرد ولی کنکور اشد 90 راحت قبول شدم این دارو سخت پیدا میشه و اگر 3 تا 4 ماه کسی بخوره (زیر نظر پزشگ نباشه) یه دفعه قطع کنه علاوه بر عوارض روحی شدید احتمال ایست تنفسی به خاطر خاصیت دوپامینرژیک دارو هست پس توصیه میکنم این کارو اصلا انجام ندی

نسیم.مجد
16-09-2013, 21:54
سلام ..

یکی از دوستان ریتالین در یک ماه روزی 2 عدد ریتالین مصرف کرد و بازدهی در حد لالیگا بالا رفته بود !

می خوام بدونم نظرتون در مورد مصرف این قرص چیه ؟ عوارضی داره ؟

اگر به مدت 3-4 ماه استفاده بشه و قطع بشه بعدش مشکلی برای شخص ایجاد میشه؟

مرحله اول مصرف=اعتیاد
مرحله دوم=جنون و شیزوفرنی
مرحله سوم=تیمارستان
و یه زمانی میرسه که شما بدون مصرف یه ورق ریتالین تو روز قادر به حل کردن یه جمع ساده هم نیستین
به هیچ وجه از این دارو سر خود مصرف نکنین

aligsm
16-09-2013, 21:55
بیماری حمله خواب یا نارکولپسی یکی از اختلالات خواب است و عبارت است از میل ناگهانی و مقاومت‌ناپذیر به خواب. مبتلایان به حمله خواب، در پی هیجان‌های شدید دچار گرفتگی ماهیچه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) می‌شوند. بسیاری از این بیماران به فلج خواب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) نیز مبتلا هستند. نوجوانان پسر دچار مراحل حمله خواب طولانی می‌شوند و پس از بیدار شدن از خواب احساس گرسنگی می‌کنند.
علائم بالینی[ویرایش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %88%D8%A7%D8%A8&action=edit&section=1)]بیماری نارکولپسی با پنج علامت خواب آلودگی بیش از حد در طول روز، کاتاپلکسی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] B%8C) ، فلج خواب (بختک) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، هیپنوپامپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9%BE%DB%8C%DA%A9) و هیپناگوژیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] B%8C%DA%A9) مشخص می‌شوند. خواب آلودگی بیش از حد در طول روز علامت اصلی و اولیه در نارکولپسی است. دمای بدن مبتلایان به حمله خواب، پس از بیدار شدن افزایش می‌یابد و گاهی خلق آن‌ها نیز تغییر خواهد کرد. معمولاً مبتلایان به حمله خواب دچار افسردگی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هستند. حمله خواب از طریق محرک‌های دستگاه عصبی مرکزی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D8%A8%DB%8C_%D9%85%D8%B1%DA%A9%D8%B2%DB%8C) درمان می‌شود.
شیوع[ویرایش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %88%D8%A7%D8%A8&action=edit&section=2)]شیوع این بیماری ۵۰ تا ۲۵ مورد در هر ۱۰۰هزار نفر است، مردان بطور یکسان درگیر این بیماری می‌شوند و اوج بروز سنی آن دههٔ دوم وسوم زندگی است با این حال ممکن است قبل از پنج سالگی و بعد از ۴۰ سالگی هم دیده شود.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Rhodes
16-09-2013, 22:24
این قرصه چی هست ؟
یعنی مثل ثرصه توی فیلمه limitless هست ؟

hesam_a_r
17-09-2013, 03:05
متیل فنیدات (ریتالین) در موارد حیلی نادر ایجاد پسیکوز میکنه اگر اینجوری بود که شما میگید پس من الان از تیمارستان تو اینترنتم در ضمن متیل فنیدات بر خلاف تصور عمومی بیس امفتامین نداره و خیلی شبیه به کوکایین هست و در صورت بهبودی نارکولپسی حداقل 6 ماه قطع کردنش زمان بره

brad pitt
19-09-2013, 19:19
من تقریبن مدت امتحانام برای 6 درس به مدت 10-12 روز مصرف داشتم
واقعن بازدهی بالایی داره در حد لالیگا . چلسی و بارسلونا

معدلم شد بالاترین معدلم در طول تاریخ کارشناسی و کارشناسی ارشد

ولی نکته منفی که برای من داشت این بود که آنزیمهای کبد رو به شدت میبره بالا . البته برای من رو کبد اثر داشت
ولی اگر با این موارد مشکل نداری زیاد بد نیست . تمرکز و دقت و اگر بر درس متمرکز بشی شدید میبره بالا