PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل کانکشن به مودم وایرلس

ghoste
16-09-2013, 08:30
سلام . من یه مودم وایرلس 8951nd دارم که وقتی با سیست جدید بخام به اون کانکت شم باید pin نوشته شده پشت مودم را وارد کنیم که 8 رقم. این برای چیه ؟ پس رمزیکه خودم رو مودم گزاشتم بچدردی میخوره؟چشکلی باید اینو درست کرد؟:n27:

ghoste
17-09-2013, 17:18
کسی افتخار نمیده جواب بده؟:n25:

khelane
17-09-2013, 20:12
عزیز صبور باش هرکی بلد باشه مطمئن باش کمکت میکنه
بنده این نوعش رو ندیدم
ولی خب قاعدتا یه تنظیماتی داره مودم میتونی با وارد کردن 192.168.1.1 یا پشت مودم همونجا پینش وارد شده این ای پی یا هر ای پی دیگه ای هست رو توی مرورگرتون وارد کنی یا میتونی از طریق سی دی مودم اقدام کنی بعد به بخش امینت مودم میری اونجا ببین همچین رمزی هست یا جای هست که ازتون درخواست پین کنه؟ بود پسورد رو بزن و غیرفعالش کن بعد از اون میتونی از اول یه رمز بر پایه wpa2 درست کنی
توی دفترچه مودم یه کم جستجو کنه بیشتر از 2 دقیقه وقتتون رو نمیگره مطمئن باش پیداش میکنی

supco24
19-09-2013, 07:48
دوستانی که نیاز به راهنمایی در مورد تنظیمات مودم دارند یا به ارور خاصی برخورد کرده اند سایت زیر مرجع کاملی در این زمینه است.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) :n01:

دوست گلم شما دکمه WPS مودمت را فعال کردی از پشت مودم یک دکمه ریز هست زیرش نوشته WPS اونا خاموش کن