PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکلات با ویندوز 8

*M!L4D*
15-09-2013, 18:57
سلام
یه سری مشکلات با وین 8 دارم

- عدم امکان انتخاب تصویر برای account و همینطور start up screen و ... . اصلا نمیزاره وارد منوی personalize بشم و همش کم رنگه
- هنگ کردن هنگام راست کلیک و بعد از ریفرش کردن

تازه ویندوز رو روی Asus N46jv نصبیدم نمی دونم چشه .
مرسی :n12:

Ali_RNT
16-09-2013, 01:20
ویندوز شما کرک نیست باید فعال باشه تا به اون بخش ها دسترسی داشته باشید.

air_damned
22-09-2013, 23:23
سلام دوستان
مشگل من اینه که هنگام کلیک راست حسابی فکر میکنه تا 20 ثانیه تا کار کنه.... و اگه هنگام فکر کردن کلیک کنم دیگه صفحه هنگ میکنه...

vahidshah
23-09-2013, 22:26
یه لپ تاپ وایو سری جدبد 15.6 اینچی با ویندوز 8 64 بیتی رو آوردن که ویندوزش کارنمیکنه .خاستم 7بزنم از یه جاهایی که میگفت بریم ریپایر کنیم ریستارتش کردم و مشکل کلاحل شد و ویندوز بخوبی کارمیکرد

خساتم پارتیشن بندی کنم و با اون نرم افزار قبلا وایو f23 efx خودمو هم پارتیشن بندی کرده بودم تو ویندوز7
بااون برنامه پارتیشن بندی کردم و applay که کردمو طبق روالش ریستارت خواست که اعمال کنه اما تو مراحلی موند.و قبلاهم پیش اومده بود بمونه و دستی ریستارت بشه و درست بشه تو سیستم های دیگه
اما چون ویندوز8هست و فکر کنم تو8 ویندوز یه مرحله قبل تر از بایوس مادر بورد میره اون صفحه ای که بگی بره به setup یا boot menu رو نمیتونم دسترسی داشته باشم و ویندوز هی اونجا می مونه
وخلاصه نه راه پس هست نه راه پیش .حتی دیسک ریکاوریشو هم میذارم شروعش نمیکنه چون تو محیط استارت شدن ویندوز 8 هست و تو صفحه سیاه نوشته vaio و نشانگر لود شدن هی طی میشه اما اتفاقی نمی افته
چه باید کرد؟

nilok
25-09-2013, 13:56
من تازه یه لپ تاپ خریدم که win8 روشه ، به من گفتن که اپدیتش نکن چون ممکنه بپره ویندوزت !! درسته این حرف ؟؟؟ من ویندوز قبلیمو اپدیت می کردم چیزیم نمی شد !!!

Ali_RNT
25-09-2013, 13:58
تا جایی که من میدونم تا وقتی ویندوزت اصل باشه چنین مشکلی نیست خودم هم تا حالا مشکلی نداشتم این هم که به شما گفتن شاید به خاطر اینه که ویندوز کرک نیست.

air_damned
05-11-2013, 14:45
سلام دوستان
مشکل من اینه که هنگامی که کلیک راست رو چند دفعه در یه صفحه انجام میدم بعد 4- 5 بار یکدفعه حسابی فکر میکنه تا 20 ثانیه تا عمل کنه.... و اگه هنگام فکر کردن کلیک کنم دیگه صفحه هنگ میکنه...
در ضمن ویندوز 8 رو از 2 DVD مختلف نصب کردم... ولی بازم این مشکل رو دارم.. فکر میکنم مشکل سخت افزاری باشه ..
ممکنه از خواب رفتن هارد باشه ؟؟؟

رضا جنگنده
18-11-2013, 22:28
سلام
من یه مشکلی با ویندوز 8 دارم.
درایو c بی خود پر می شه! بدون هیچ دلیلی! ویندوز هم تازه نصب شده. الان چند کیلوبایت جا داره. بی چارم کرده. از دیسک کلین آپ هم استفاده کردم ولی فایده نداشت...

me.sarabi
19-11-2013, 00:12
سلام دوستان من مدت بیش از یک سالی هست که ویندوز8 دارم یعنی از همون ورژنای ابتدایی تا الان
الان هم نسخه پرو نصب دارم
اما مشکل:
مشکل اینه مدتیه(حدود سه ماه)که ویندوز یهو مینویسه:ویندوز به مشکل برخورده است
وزیرش مینویسه:درحال جمع اوری اطلاعات برای ارسال.سپس کامپیوتر شما ریست خواهد شد
و بعد همه چی ریست میشه
اولا فکر میکردم از ویروس هست ولی با عوض کردن چندین انتی ویروس مختلف هم مشکلم حل نشد
کسی راه حلی داره؟

Ali_RNT
19-11-2013, 15:50
این مشکل صفحه آبی نام دارد و علل متفاوتی میتواند داشته باشد.اینجا رو یه سر بزنید...

بررسی تخصصی پیغام های صفحه آبی (Blue Screen)، خطاهای دائم سیستمی و رفع مشکل آنها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Dew Drop
20-11-2013, 07:42
برای سوالات خودتون تاپیک جدید با عنوان مناسب ایجاد کنید.

بسته شد.