PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل عجیب ویندوز سون

myspring31
15-09-2013, 17:39
سلام
اخیرا مشکلی برای لب تابم پیش اومده که بوت ابتدایی ویندوز حدودا ۱دقیقه طول میکشه فاصله بین لوگوی استارت و صفحه آبی خوش آمد که قبلا بیشتر از ده ثانیه طول نمیکشید...ویندوز عوض کردم چند نوع مختلف درست نشد. بدسکتور نداشت هارد با برنامه بهینه ساز بهینه کردم دفرگ کردم ویروس یابی کردم بایوس رو آپدیت کردم...درست نشد که نشد...کسی میدونه مشکلش چیه؟.
Cpu. cor i5
Vga. 1G
Ram.4G
Hdd. 750

جناب مهندس
15-09-2013, 19:28
سلام
اخیرا مشکلی برای لب تابم پیش اومده که بوت ابتدایی ویندوز حدودا ۱دقیقه طول میکشه فاصله بین لوگوی استارت و صفحه آبی خوش آمد که قبلا بیشتر از ده ثانیه طول نمیکشید...ویندوز عوض کردم چند نوع مختلف درست نشد. بدسکتور نداشت هارد با برنامه بهینه ساز بهینه کردم دفرگ کردم ویروس یابی کردم بایوس رو آپدیت کردم...درست نشد که نشد...کسی میدونه مشکلش چیه؟.
Cpu. cor i5
Vga. 1G
Ram.4G
Hdd. 750

سلام
لپ تاپ رو که روشن می کنید، دکمه "کنترل" "Ctrl" روی کیبورد نگه دارد. انقدر نگه دارید، تا ویندوز بالا بیاد. ببینید برای دفعه بعد که لپ تاپ رو روشن می کنید، فرقی خواهد کرد یا نه.

G.O.Batistuta
16-09-2013, 04:29
سلام
Cpu. cor i5
Vga. 1G
Ram.4G
Hdd. 750

تک ویندوزه کن و روش زیاد حساسیت ب خرج نده:n16: