PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک برای ایجاد تغییر در یک اسکریپت

Arona67
15-09-2013, 09:09
با سلام ، قبل از هر چیز اگه سوالاتم ابتدایی بود ببخشید ، چون من هر چی از سایت و طراحیش یادگرفتم همش از روی تجربه و آزمون و خطا بوده ، لطفا اگه امکان داره به من برای حل این مشکل کمک کنید .

حقیقتش من یه سایت دارم که روش از CMS دیتالایف دارم استفاده میکنم ، البته زبان انگلیسی هم هست ، همونطور که میدونید دیتالایف یه ویدجت به اسم Popular news یا در بعضی template ها به اسم Top news نمایش داده میشه ، من از تم دیفالت خود دیتالایف استفاده میکنم و این قسمت به صورت ساده هستش . من میخواستم این Top news رو مثل این سایت که لینکش رو میدم به صورت اسلاید در بیارم :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این رو میدونم که این سایت و سایتهای دیگه که از این اسکریپت استفاده کردن که لینکش اینه :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینجا تمام کدها و ... هستش تو سایت Dlestarter هم این مشکل رو سوال کردم ولی در حد خیلی محدودی جوابم رو دادن و اصلا کافی نبود . اگه به لینکی که در بالا دادم برید و ببینید این اسکریپت 1 سری کد Css داره ، یه کد javascript و کد HTML .

مشکل اصلی من بر میگرده به CSS که این اسرکیپت کد CSS برای body. داره که خوب فایل Style.css اصلی خود دیتالایف هم این کد رو داره و برای همین وقتی این کد رو تو فایل style.css کپی میکنم کل سایت بهم میریزه چون 2 تا کد body با هم قاطی میشه . اگر هم کد body رو کپی نکنم اصلا چیزی نمایش داده نمیشه از اسکریپت .

مشکل بعدی هم کار نکردن کد جاواست ، نمیدونم حالا شاید چون کدهای CSS درست نیست اینجوری میشه ولی من کدی که تو سایت هست رو هم تو قسمتی که میخوام اسلاید نشون داده بشه و هم در هدر سایت تست کردم وقتی کد body رو هم کپی میکنم این اسلاید دقیقا مثل چیزی که تو سایت نشون داده میشه ظاهر میشه ولی در هدر سایت نه در سایدبار و اصلا اسلاید نمیکنه و فقط تصویر اول رو نشون میده و ثابته ، نمیدونم این دلیلش کار نکردن کد جاواست یا اینکه به خاطر درست نبودن کد CSS هستش که چون محل قرار گیری کد HTML با کد CSS همخونی نداره اینجوری میشه .

میبخشید که زیادی صحبت کردم ، در نهایت کلام ، کسی از دوستان هست کمک کنه و بهم بگه چطوری این سیستم رو ویرایش کنم که بتونم تو قسمت سایدبار سایتم مثل نمونه ایی که در لینک اول نشون دادم استفاده کنم ؟