PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال درباره تمیز کردن رجیستری

sistani14
14-09-2013, 21:05
سلام دوستان.
میخوام رجیستری ویندوزمو تمیز کنم ایا با این کار اطلاعات مای داکیومنت و نرم افزارهایی که نصب کردم حذف میشن یا نه؟مثل عوض کردن ویندوز که تمام اطلاعات فرمت میشن.تمیز کردن رجیستری منجر به فرمت اطلاعات و تنظیمات میشه یا نه؟:n01:

G.O.Batistuta
15-09-2013, 04:26
سلام دوستان.
میخوام رجیستری ویندوزمو تمیز کنم ایا با این کار اطلاعات مای داکیومنت و نرم افزارهایی که نصب کردم حذف میشن یا نه؟مثل عوض کردن ویندوز که تمام اطلاعات فرمت میشن.تمیز کردن رجیستری منجر به فرمت اطلاعات و تنظیمات میشه یا نه؟:n01:
ربطی نداره به هم با خیال راحت clean up کن:n16:

Ali_RNT
15-09-2013, 06:34
تمیز کردن رجیستری فقط کلید های اضافه موجود در رجیستری رو که کاربردی ندارن رو پاک میکنه.

sistani14
23-09-2013, 19:32
سلام دوباره
میخوام به صورت دستی کار clean upکنم ولی از راهکار اول که به زبان انگلیسیه چیزی سر در نمیارم کسی میتونه این بخشو که کپی میکنم ترجه کنه؟
In part one, you start the Recovery Console, create a temporary folder, back up the existing registry files to a new location, delete the registry files at their existing location, and then copy the registry files from the repair folder to the System32\Config folder. When you have finished this procedure, a registry is created that you can use to start Windows XP. This registry was created and saved during the initial setup of Windows XP. Therefore any changes and settings that occurred after the Setup program was finished are lost.:n26: