PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک فوری (خراب شدن عکس های عروسیم در آتلیه)خواهش می کنم کمک کنید

shepesh
14-09-2013, 11:04
سلام دوستان عزیز.
لطفاً راهنمایی کنید.
عکس های عروسیم که تو آتلیه گرفتم همش پریده.با برنامه ریکاوری که خود عکاسی داشته برگشته.ولی باز نمیشه.حجم عکسا بین 15 تا 20 Mb هست.پسوندش هم DNG هست (فتوشاپ باز نکرد) (برنامه ای که بتونه باز کنه چیه؟؟؟؟) الان اون فایل های رو که برگردونده ازش گرفتم که شاید بتونم خودم برگردونم و درستش کنم.
آیا میشه؟؟؟؟نرم افزار راهی روشی کاری میشه کرد؟؟؟(خیلی واجبه دوستان عزیز).

ژاوی
14-09-2013, 13:54
وقتی باز نمیشه یعنی درست ریکاوری نشده شما باید با نرم افزار های مختلف ریکاوری امتحان کنید. اطلاعات هم روی اون درایو نریزید که امکان برگشتنش کمتر میشه یا اگه خیلی براتون مهمه بدید خیلی براتون حیاتیه بدید جاهای معتبر ولی فی خیلی بالاس.

nicholas206
14-09-2013, 19:29
از رو چی ریکاوری کردن؟ اگه از روی دوربینه.... دیگه باز نمیشه

shepesh
15-09-2013, 09:22
از رو هارد ریکاوری کرده.آخه بعد 3 هفته که رفتم گفت.گفتش روم نشد زنگ بزنم بگم اینجوری شده.معلوم نیست چقدر اطلاعات دیگه ریخته تو اون درایور یا پاک کرده.
یکی دو تا هم که باز میشه عکسامون نصفه نیمه است کامل نیست .تداخل رنگ داره.یه لایه رنگ بنفش رو عکسا هست!!!!:n03::n03:

Guidance
15-09-2013, 09:40
متاسفانه باید بگم اگر روی اون هارد چندین بار اطلاعات ریخته اند و پاک کردن (به خصوص اطلاعات هم نام همون عکسا) دیگه برنمیگرده.
اما از برنامه های get data back یا recover my file استفاده کنید توی بوتیبل هم میشه ریکاوری کرد.
امیدوارم برگرده.

Immunology
15-09-2013, 10:49
سایت پیکسل به طور حرفه ای فایل های از دست رفته رو برمیگردونه.به سایتش مراجعه کنید.

MR. Garcia
15-09-2013, 10:57
.پسوندش هم DNG هست (فتوشاپ باز نکرد)

DNG؟ : |
یکیشو رینیم کنید بکنید PNG ببینید درست میشه؟