PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با نوت پد

حبیبجان
13-09-2013, 17:17
باسلام من هر کاری میکنم که نوت پد سلکت ال شده را کپی کنم ودر کپی انرا در درایو سی قسمت دی وی بی دریم و پلاگین بزارم نمیشود وقتی با کلیک راست کپی میکنم و در درایو سی با کلیک راست قسمت پیست ان فعال نیست چه جوری این کار را انجام دهم ضروریه

Ali_RNT
13-09-2013, 17:59
باسلام من هر کاری میکنم که نوت پد سلکت ال شده را کپی کنم ودر کپی انرا در درایو سی قسمت دی وی بی دریم و پلاگین بزارم نمیشود وقتی با کلیک راست کپی میکنم و در درایو سی با کلیک راست قسمت پیست ان فعال نیست چه جوری این کار را انجام دهم ضروریه

شما بعد از اینکه متن را سلکت کردید و کپی کردید در محیط مای کامپیوتر راست کلیک میکنید یا در فایل متنی؟در محیط مای کامپیوتر (ویندوز اکسپلورر)نمی توان متن را پیست کرد.

حبیبجان
13-09-2013, 18:15
باسلام این نوت پد سلکت ال شده را کپی می کنم که کپی شده انرا در درایو سی کامپیوتر و نرم افزار دی وی بی دریم قسمت پلاگین بزارم و فعالش کنم وبه معنی دیگر اکتیوش کنم چونکه کلیک راست میکنم گزینه پسیت ان غیر فعال است من به چه صورت ویا روش دیگری این کار را انجام دهم که این کپی را در این درایو سی ببرم

Ali_RNT
14-09-2013, 09:34
امتحان کنید ببینید متن کپی شده در جاهای دیگر پیست میشود یا خیر.برای مثال بعد از کپی یک پنجره ی نوت پد دیگر را باز کنید و امتحان کنید. اگر در نوت پد پیست شد اما همچنان در نرم افزار پیست نشد مشکل از نرم افزار است.