PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل دریافت نکردن فایل از طریق بلوتوث در ویندوز 8

Alireza Tavasoli
13-09-2013, 23:30
سلام
من یه MSI CX61 Core-i7 دارم که روش ویندوز 8 اینترپرایس ریختم و آخرین درایور ها را هم نصب کردم ولی فایل بلوتوثی دریافت نمی کنه ولی جالب ابن جاست که فایل از طریق بلوتوث میریزه و حتی میشه از طریق بلوتوث باهاش تو فایل های دستگاه متصل شده گشت زد و فایل گرفت ولی بصورت مستقیم فایل نمیگیره و وقتی بایه گوشی اندرویدی میام فایل بدم میزنه :
This transfer is forbidden by the target device

میشه یکی بگه مشکل از کجاست چون من یه لپ تاپ دیگه دارم که دقیقا همین مدله ولی ویندوز 7 داره و بلوتوثش کاملا کار میکنه .

ممنون بابت پاسخ هاتون !!

Public Enemy
15-09-2013, 08:06
دوست عزیز شما باید روی آرم بلوتوث توی Tray Icons کلیک راست کنین و بزنین Receive a file تا فایل براتون بیاد .

اگر درایوری چیزی نصب کردین که با کلیک راست روی آیکون بلوتوث گزینه های Send a File و Receive A File وجود ندارند ، این کار رو انجام بدین :

1 - Run رو باز کنین ( میانبرش دکمه های کیبورد Windows + R )

2 - توش تایپ کنین fsquirt

3 - گزینه Receive A File رو بزنین و فایل رو بفرستین

javadrs
04-06-2014, 13:24
دوست عزیز شما باید روی آرم بلوتوث توی Tray Icons کلیک راست کنین و بزنین Receive a file تا فایل براتون بیاد .

اگر درایوری چیزی نصب کردین که با کلیک راست روی آیکون بلوتوث گزینه های Send a File و Receive A File وجود ندارند ، این کار رو انجام بدین :

1 - Run رو باز کنین ( میانبرش دکمه های کیبورد Windows + R )

2 - توش تایپ کنین fsquirt

3 - گزینه Receive A File رو بزنین و فایل رو بفرستین
سلام از این بخش send میشه اما موقع Receive از گوشی پیداش میکنه بعد مینویسه در حال ارسال و ارسال شروع نمیشه تو لپ تاپ هم اتفاقی نمی افته. میشه راهنمایی کنید؟