PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال راجع به خوشبو کننده دهان

SH@HIN
13-09-2013, 18:43
سلام دوستان
من چند وقت پیش از داروخانه یه خشبوکننده دهان تهیه کردم ، که اسپری بود و باید اسپری میشد داخل دهان اما اصلا موندگاری نداشت
میخواستم بدونم خوشبو کننده ای هست که دوام داشته باشه و حداقل 1 ساعت دووم داشته باشه؟؟

Atghia
13-09-2013, 19:19
سلام دوستان
من چند وقت پیش از داروخانه یه خشبوکننده دهان تهیه کردم ، که اسپری بود و باید اسپری میشد داخل دهان اما اصلا موندگاری نداشت
میخواستم بدونم خوشبو کننده ای هست که دوام داشته باشه و حداقل 1 ساعت دووم داشته باشه؟؟

نوع ایرانیش رو گرفتید؟ یک مدل هست انگلیسیه اون یک کمی از ایرانی ماندگاریش بیشتره من خودم انگلیسیش رو تا 45 دقیقه بعد از اسپری کردن حس میکردم البته روش ذکر شده که بعد از خوردن خوراکی یا نوشیدنی اقدام بشه بهتره...
اینم عکسش

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

:n17:

SH@HIN
13-09-2013, 22:15
والا فکنم همینی بود که عکسش رو گذاشتین !
این طریقه مصرفش به چه شکله؟؟ باید بعد از اسپری کردن قورتش داد؟؟:n02:
من اینو میزدم به 5 دقیقه هم نمیکشید ! رایحه هم فکنم نعنا بود.

Atghia
13-09-2013, 22:21
والا فکنم همینی بود که عکسش رو گذاشتین !
این طریقه مصرفش به چه شکله؟؟ باید بعد از اسپری کردن قورتش داد؟؟:n02:
من اینو میزدم به 5 دقیقه هم نمیکشید ! رایحه هم فکنم نعنا بود.

خب پس...
ایرانیش باز از این اثرش کمتره!
والا طریقه خاصی نداره !اره ناخوداگاه قورت داده میشه :دی فقط چندثانیه سعی کنید نگهش دارید

SH@HIN
13-09-2013, 22:40
چندبار باید اسپری بشه؟؟ من می اومدم تو دهان اسپری کنم همش میخورد به زبونم :n02:
قرص زیر زبونیی چیزی نداره؟؟ :n02:

Atghia
13-09-2013, 22:47
چندبار باید اسپری بشه؟؟ من می اومدم تو دهان اسپری کنم همش میخورد به زبونم :n02:
قرص زیر زبونیی چیزی نداره؟؟ :n02:

چرا یکسری قرص های خیلی ریز هست به اسم خوشبو کننده دهان من تست نداشتم متاسفانه
اما قرص های نعناع که از قدیم الایام مورد استفاده بودند هم بنظرم خیلی خوبه ((همونا که عین گچ سفیده :دی))

SH@HIN
13-09-2013, 22:58
چرا یکسری قرص های خیلی ریز هست به اسم خوشبو کننده دهان من تست نداشتم متاسفانه
اما قرص های نعناع که از قدیم الایام مورد استفاده بودند هم بنظرم خیلی خوبه ((همونا که عین گچ سفیده :دی))

بله قرص نعنا رو که آشنایی کامل دارم باهاش منتها میخوام یه چیزی باشه که طعم نده به دهان !! اینجوری نتیجه عکس میگیرم از کارم کلا ! :n02:
این اسپری مشخص نیست به کدوم قسمت دهان اسپری بشه نتیجه بهتری میده؟!!

Atghia
13-09-2013, 23:01
بله قرص نعنا رو که آشنایی کامل دارم باهاش منتها میخوام یه چیزی باشه که طعم نده به دهان !! اینجوری نتیجه عکس میگیرم از کارم کلا ! :n02:
این اسپری مشخص نیست به کدوم قسمت دهان اسپری بشه نتیجه بهتری میده؟!!

ببینید من شخصا 3بار اسپری میکنم یکبار به سمت وسط یکبار هم به سمت راست و یکبار چپ (قسمت داخلی لپ :دی)

SH@HIN
13-09-2013, 23:25
اگر شما 45 دقیقه رو تضمین میکنین برم یکی بگیرم باز!
فقط جسارتا میتونم بپرسم شما از کدوم رایحه استفاده میکنین؟؟

senaps
14-09-2013, 01:18
دوستان کاربردش چیه؟
بوی دهان رو خوب میکنه یا بوی بد رو از بین میبره یا مزه‌ی دهان رو درست میکنه؟؟؟؟

من چون بعضی وقتا باید تو دانشگاه درس بدم یا سر کار و اینا، دهنم خشک میشه و اب میخورم و بازم احساس میکنم دهنم بو میده، دارم دیوونه میشم...!!
بعضی وقتا میام خونه از داداشم می‌پرسم میگه نه مشکلی نداری...

به یه چیزی احتیاج دارم که هم دهنم رو خوش طمع بکنه، هم احیانا اگر دهانم بو میداد درستش کنه! :)

قیمت رو میشه لطف بکنین؟

sasan.69
14-09-2013, 01:31
شما به پزشک مراجعه کنید بهتره ممکنه عقونت لثه یا دندون خراب داشته باشید...

senaps
14-09-2013, 07:04
این کار رو کردم و متاسفانه نتیجه‌ای نگرفتم...
چیزی که هست، مشکل ذهنی خودمه که فکر میکنم الان دهنم بو میده! :|

Atghia
14-09-2013, 07:32
من طرح آبیش رو گرفتم قیمتش هم اگه اشتباه نکنم 4500 بود
اره دوست عزیز اتفاقا برای همینکاره یعنی مواردی که شما مطمئنید مشکل از دندون و لثه نیست فقط موقتا میخواید حس خوبی داشته باشید در دهان (مثل وقتی که ادامس نعنایی تند استفاده میکنید) البته به موندگاریش نمیشه خیلی دل بست...
اول یک کمی آب بخورید بعد 3تا اسپری داخل دهان (اینجوری من شخصا بیشترین موندگاری رو حس کردم البته باز ممکنه به خیلی چیزا ارتباط داشته باشه و فرد با فرد فرق کنه)