PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : صدای خرخر از فن پاور

GHAGHALEELEE
12-09-2013, 15:37
سلام من چند شب پیش به اشتباه یک ضربه ارام به فن پاور زدم بعد فن شروع کرد به خرخر کردن (زامبی شده بود).بعد که خاموش کردم و روشن کردم برای چند ثانیه زامبی بود ولی بعدش درست شد.ولی باز دیروز 2-3 بار این صدای خرخر شروع شد برای نزدیک 30 ثانیه و بعد عادی شد (سیستمم 24 ساعته روشنه).میخوام ببینم توی اون ضربه اول چه بلایی سر فن اومده و چی کار باید کنم ؟ تشکر

EXTREME
12-09-2013, 18:43
سلام من چند شب پیش به اشتباه یک ضربه ارام به فن پاور زدم بعد فن شروع کرد به خرخر کردن (زامبی شده بود).بعد که خاموش کردم و روشن کردم برای چند ثانیه زامبی بود ولی بعدش درست شد.ولی باز دیروز 2-3 بار این صدای خرخر شروع شد برای نزدیک 30 ثانیه و بعد عادی شد (سیستمم 24 ساعته روشنه).میخوام ببینم توی اون ضربه اول چه بلایی سر فن اومده و چی کار باید کنم ؟ تشکر

پاور رو باز کنید وفنشو بررسی کنید یک خاک گیری و روغنکاری هم انجام بدین درست نشد فن رو عوض کنید ممکنه فن موقع چرخیدن به چیزی گیر میکنه این مورد رو هم بررسی کنید

GHAGHALEELEE
12-09-2013, 21:03
پاور رو باز کنید وفنشو بررسی کنید یک خاک گیری و روغنکاری هم انجام بدین درست نشد فن رو عوض کنید ممکنه فن موقع چرخیدن به چیزی گیر میکنه این مورد رو هم بررسی کنید مرسی برادر فن رو با جارو برقی خاک گیری کنم یا دستمال ؟ روغن هم از این روغن های چرخ خیاطی بریزم یا روغن مخصوص میخواد؟

MJHamed
12-09-2013, 21:36
اگر از این صدا به خاطر گیر کردن سیمهای داخل به فن نباشه احتمالا" بوش فن گشاد شده که لق میزنه و این صدا را ایجاد میکنه شما ابتدا با یک قلمو رنگ تمیز فن را کاملا" تمیز کنید سپس یک قطره روغن( چرخ خیاطی هم میشه) به زیر برجسب بریزید , تا مدتی صداش قطع میشه ولی تعویضش کنید بهتره.

joseph.n
12-09-2013, 22:30
مرسی برادر فن رو با جارو برقی خاک گیری کنم یا دستمال ؟ روغن هم از این روغن های چرخ خیاطی بریزم یا روغن مخصوص میخواد؟

من یه بار با سشوار گرد گیریش کردم درست شد . :n02:

EXTREME
12-09-2013, 23:13
مرسی برادر فن رو با جارو برقی خاک گیری کنم یا دستمال ؟ روغن هم از این روغن های چرخ خیاطی بریزم یا روغن مخصوص میخواد؟

یک چیزی که فشار باد بده بیرون خوبه برای تمیز کردن رو غن چرخ خیاطی خوبه
چک کنید فن با چیزی گیر نکرده باشه