PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شیر کردن اینترنت ایرانسل

manli7
12-09-2013, 11:12
سلام

دوستان خسته نباشید یه سوال داشتم من از اینترنت گوشی استفاده می کنم

gprs ایرانسل حالا می خوام شیر کنم اینترنت رو روی لپ تاپ ایا راه حلی هست ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید..

khelane
12-09-2013, 20:24
والا قبلا رو گوشی های سونی اریکسون و نوکیا پی سی سویت رو نصب میکردی و گوشی رو وصل میکردی با روش پی سی سویت و از طریق خود برنامه گوشی رو بعنوان مودم استفاده میکردی
ولی واسه این گوشی جدید ها اندورید دقیق بلد نیستم فقط ببین میتونی یه برنامه مثل هات اسپات واسه گوشی گیر بیاری اینترنت گوشی رو به اشتراک بگذاری گوشی یه چیزی شبیه مودم وایرلس میشه و لب تاب قادر به دیدن وایرلس شده و وصل میشه فکر کنم همجین چیزی باشه فقط اسمش رو بلد نیستم شما ببین اگه گوشیتون اندروید هست این برنامه رو با این هستم سرچ کن

TURBO_BOY2006
12-09-2013, 20:32
اگه اندروید هست می تونید از طریق بلوتوث و با استفاده از برنامه BlueDUN اینترنت رو از طریق بلوتوث شیر کنی.

به این صورت که بعد از نصب نرم افزار تو موبایل، بازش کنید و استارت رو بزنید .
تو کامپیوتر بخش بلوتوث، add device رو بزنید تا گوشیتون رو بشناسه
بعد روی اسم گوشیتون که تو بخش بلوتوث های کامپیوتر اضافه شده، کلیک راست کنید و dialup networking>creat a dial up conection رو بزنید و در قسمت شماره تلفن فقط #99* وارد کنید

اگه سیستم عامل های دیگه هست و اندروید نیست معمولا همین کار ها بدون نیاز به هیچ برنامه ای جواب میده.

موفق باشید

Armin.Computer
13-09-2013, 01:05
مدل گوشی رو لطفا ذکر کنید تا دوستان بهتر کمک کنند
با تشکر

misholang
13-09-2013, 21:18
سلام دوست عزیز اگه گوشی شما فاقد سیستم عامل هست از طریق Bluetooth می توانی کانکت بشی .ک خودش ی کانکشن اتوماتیک ب اسم گوشیتون درست میشه. از طریق کابل USB هم قادر ب این کار هستین..... ولی اگر گوشی شما از سیستم عامل آندروید هست ب تنظیمات ک زیر مینویسم مراجع کن. Settings-->Wireless and networks-->Tethering and portable hotspot تیک گزینه portable Wi-fi hotspot را بزنید شما می توانید با زدن Configure portable Wi-fi hotspot تنظیمات خاصی مثل تغییر اسم و امنیت و پسورد را ب صورت دلخواه انجام داد. و در آخر وایرلس لب تابتو روشن کن و ب آسانی کانکت شو.