PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید گوشی تا یک میلیون

amin2000
12-09-2013, 09:14
سلام دوستان

من تصمیم گرفتم 2 تا گوشی هر کدوم تا حدود یک میلیون بگیرم ...

گوشی اول برا خودمه .. چیزهایی که برام مهم هستن:
اندروید JB قابل آپدیت هم باشه ...

صفحه نمایش بزرگ (حدود 4.5+) و با کیفیت

performance عالی ( cpu , ram , gpu ) برام خیلی مهمه !

دوربین برام مهم نیست ...

خودم xperia sp رو در نظر دارم ... گوشی بهتری تو این رنج نیست؟

....
گوشی دوم هم برای یکی از دوستانم:

سیستم عاملش زیاد مهم نیست ... چه وینفون باشه چه اندروید
روون باشه و هنگ نکنه ...
بازی هم در حد بازی های دو بعدی و ساده جواب بده کافیه
مهم ترین چیز اینکه دوربین عالییی و با کیفیتی داشته باشه !!

خیلی ممنون میشم اگه راهنمایی کنید .
سپاس :n16:

Iloveu-ALL
12-09-2013, 13:34
همون SP بهترین گزینه هست.
برا دوستتون که دوربین مهمه Xperia TX یکی از گزینه های خوبه (بدون گارانتیش رو بگیرید)
برا دوستتون گوشی های بهتر دیگه ای هم هستند مثله Xperia T یا Lumia 820 ولی برای شما بهترین انتخاب همون SP هست.

NOR-1
12-09-2013, 14:52
یکم صبر کنین چون تو خبر ها اومده سونی گوشی های میانقیمتشو به snapdragon 800 میخواد مجهز کنه
ولی اگر صبر جایز نیست sp بگیرین با Nexus 4 که تا عمر دارن ساپورت میشن

amin2000
12-09-2013, 16:24
من خودم میتونم صبر کنم ... شایعاتی از nexus5 هم هست ... اما یه گوشی با اسنپ800 حتما از یه تومن بیشتر خواهد بود به لطف دلال ها ....

amin2000
12-09-2013, 18:39
دوستان من زیاد با وینفون 8 آشنا نیستم .. میشه باهاش با pc به اینترنت ایرانسل (GPRS) وصل شد؟

NOR-1
12-09-2013, 23:22
دوستان من زیاد با وینفون 8 آشنا نیستم .. میشه باهاش با pc به اینترنت ایرانسل (GPRS) وصل شد؟

فعلاً ویندوز بی خیال شین

soranstar
12-09-2013, 23:59
من خودم میتونم صبر کنم ... شایعاتی از nexus5 هم هست ... اما یه گوشی با اسنپ800 حتما از یه تومن بیشتر خواهد بود به لطف دلال ها ....

ینی شما فکر میکنید باتوجه به خرید موتورولا توسط گوگل، اون دیگه گوشیشو بده شرکتای دیگه تحت عنوان نکسوس واسش بزنن، وقتی خودش الان می‌تونه با سیستم عامل خودش گوشی تولید کنه؟!!!

Sent from my HTC One SV using Tapatalk 4 Beta

Iloveu-ALL
13-09-2013, 00:11
فعلاً ویندوز بی خیال شین

آره اندروید بهتره ... وین فون خیلی از برنامه ها رو نداره

NOR-1
13-09-2013, 00:43
آره اندروید بهتره ... وین فون خیلی از برنامه ها رو نداره

نه کلاً خوبه ویندوز اما نه به اندازه اندروید
محدودیت ویندوز بیش از حد زیاده اما سیستم عامل با ثبات و خیلی خوبیه
مایکروسافت میخواد سیستم عاملی عرضه کنه که هم مشکلات اندروید نداشته باشه هم به اندازه ios جذاب باشه اما نمیخواد دست برنامه نویس هارو باز بزاره تا سیستم عامل به فنا نره اما اگه این کارو کنه حتی از اندروید جلو میزنه من که خودم شیفته htc 8X شدم هم ارزونه هم واقعاً کیفیت داره اما چون خواسته هامو براورده نمیکرد نخریدم
کلاً ازادی تو همه چیز باید باشه اما حساب شده
مثلاً اپل درسته که حفره های ios رو می بنده اما از اون هایی که جیلبریک کردن استفاده میکنه که ببینه کاربر ها به خاطر چه چیزی جیلبریک میکنن تا اون هارو تو ورژن های بعدیش بیاره (البته به جز برنامه های مجانی)

Iloveu-ALL
13-09-2013, 00:57
نه کلاً خوبه ویندوز اما نه به اندازه اندروید
محدودیت ویندوز بیش از حد زیاده اما سیستم عامل با ثبات و خیلی خوبیه
مایکروسافت میخواد سیستم عاملی عرضه کنه که هم مشکلات اندروید نداشته باشه هم به اندازه ios جذاب باشه اما نمیخواد دست برنامه نویس هارو باز بزاره تا سیستم عامل به فنا نره اما اگه این کارو کنه حتی از اندروید جلو میزنه من که خودم شیفته htc 8X شدم هم ارزونه هم واقعاً کیفیت داره اما چون خواسته هامو براورده نمیکرد نخریدم
کلاً ازادی تو همه چیز باید باشه اما حساب شده
مثلاً اپل درسته که حفره های ios رو می بنده اما از اون هایی که جیلبریک کردن استفاده میکنه که ببینه کاربر ها به خاطر چه چیزی جیلبریک میکنن تا اون هارو تو ورژن های بعدیش بیاره (البته به جز برنامه های مجانی)

منم همین رو گفتم دیگه! نه دیگه برای چیه؟ من نگفتم وین فون بده. هر دو خوبن ولی اندروید بهتره.
وین فون خیلی روونه و کم باگه. ولی فعلا 2تا بدی داره: 1- خیلی از نرم افزار ها رو نداره 2- نمیشه نرم افزار ها رو کرک کرد.

NOR-1
13-09-2013, 01:02
منم همین رو گفتم دیگه! نه دیگه برای چیه؟ من گفتم هردو خوبن ولی اندروید بهتره. وین فون خیلی روونه و کم باگه

حالا اینو گفتم که ذهنیت غلط برای دوستان به وجود نیاد

Iloveu-ALL
13-09-2013, 01:04
حالا اینو گفتم که ذهنیت غلط برای دوستان به وجود نیاد

پستم رو ویرایش کردم ولی متاسفانه اینترنت قطع شد مجبور شدم دیرتر بذارم. اگه میشه دوباره ببینید :n02:

amin2000
13-09-2013, 10:05
ینی شما فکر میکنید باتوجه به خرید موتورولا توسط گوگل، اون دیگه گوشیشو بده شرکتای دیگه تحت عنوان نکسوس واسش بزنن، وقتی خودش الان می‌تونه با سیستم عامل خودش گوشی تولید کنه؟!!!

Sent from my HTC One SV using Tapatalk 4 Beta

هر شرکتی که نکسوس بعدی رو بزنه مهم نیست :دی مهم کیفیت و قیمت خوبشه ( که البته اینجا به لطف دلالا قیمتش فضایی خواهد بود )
موتورولا هم اخیرا هیچ گوشی برای بازار جهانی تولید نکرده ...

فعلاً ویندوز بی خیال شین

آره محدودیت های وینفون قابل چشم پوشی نیست ...
اما گوشی های نوکیا واقعا کیفیت عکس بالایی دارن:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موندم همون T رو بگیرم یا یه چیز دیگه

ممنون

1376MAXIMUM
13-09-2013, 11:03
نکسوس مال هر جامیخواهد باشه همیشه بهترینه دقیقا مثل اپل میمونه تا چند سال اصلا نیازی نداری به عوض کردنش و عقب نیست
همیشه قیمت های باور نکردنی داره همیشه الان نکسوس 4 300 دلار هست خوب خیلی قیمت مناسبیه برای این گوشی کاملا ارزششو داره(البته این قیمت رو تو خود صفحه گوگل دیدم ولی کشور رو امریکا بود نمیدونم فرق داره با کشور های دیگه یا نه) نکسوس ساخت هرجایی که بود فیمتش عالی بود هیچ وقت کیفیتش بد نبود من دوستم گلکسی نکسوس داره من نکسوس 4 حتی نکسوس قبلی هنوز هم خیلی خوبه بعد از دوسال که دوستم نکسوسش رو داره هیچ مشکلی باهاش نداره سنکین ترین بازی هارو هم داره به راحتی اجرا میکنه

علی شفائیان
17-09-2013, 16:29
اقا شما یه اس پی بگیر برای دوستتونم که دوربین مهمه یه تی ایکس:n30::n30::n30::n30: