PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل رزولیشن کارت گرافیک.کمک......

hadi-fm
12-09-2013, 00:45
سلام دوستان.مانیتور من فول اچ دی 22 اینچ هست.کارت گرافیک 7870 هست.وقتی درایور کارت گرافیک رو نصب میکنم تصویر خراب میشه.یعنی هر چهار طرف مانیتور به اندازه دو سانت سیاه میشه.غلظت رنگ زیاد میشه.جالبه قبل نصب کارت گرافیک تصویر خیلی خوبه.نمیدونم مشکل از کجاست...درایور جدید دانلود کردم درست نشد.ویندوز 8.1 ویندوز 8 نصب کردم نشد.فکر نکنم ماله کابل اچ دی ام ای باشه .لطفا کمکم کنید نمیدونم باید چه کار کنم...یک سوال دیگه ابنکه تو مشخصات کاتالیست درایور کارت گرافیک نسخه 2 زده که کارت گرافیک من و مادر برد من هر دو نسخه سه سوکت گرافیک رو پشتیبانی میکنن

ess_1362
12-09-2013, 06:39
دقیقا مربوط به کابل hdmi هست
با کابل dvi تست کنید حتما درست میشه
البته با کابل hdmi هم می تونید در تنظیمات کاتالیست ابعاد را زیاد کنید تا مشکل حل بشه
همچنین در تنظیمات مانیتور هم می تونید این مشکل را رفع کنید

EXTREME
12-09-2013, 18:47
سلام دوستان.مانیتور من فول اچ دی 22 اینچ هست.کارت گرافیک 7870 هست.وقتی درایور کارت گرافیک رو نصب میکنم تصویر خراب میشه.یعنی هر چهار طرف مانیتور به اندازه دو سانت سیاه میشه.غلظت رنگ زیاد میشه.جالبه قبل نصب کارت گرافیک تصویر خیلی خوبه.نمیدونم مشکل از کجاست...درایور جدید دانلود کردم درست نشد.ویندوز 8.1 ویندوز 8 نصب کردم نشد.فکر نکنم ماله کابل اچ دی ام ای باشه .لطفا کمکم کنید نمیدونم باید چه کار کنم...یک سوال دیگه ابنکه تو مشخصات کاتالیست درایور کارت گرافیک نسخه 2 زده که کارت گرافیک من و مادر برد من هر دو نسخه سه سوکت گرافیک رو پشتیبانی میکنن

در تنظیمات کاتالیست در قسمت تنظیمات مربوط به scaling میتونید fit screen کنید و مشکل رفع میشه ضمنا کیفیت تصویر hdmi با dvi-d هیچ فرقی نداره
درایور هم آخرین ورژن باشه

hadi-fm
12-09-2013, 19:26
من اینکارو کردم.مهم اینه کیفیت تصویر خیلی بده.غلظت رنگ خیلی زیاده.جالبه وقتی گرافیک نصب نیست گرافیک به صورت پیش فرض نوشته microsoft adapto میشناسه وکیفیت عالیه اما وقتی درایور نصب میشه خراب میشه

EXTREME
12-09-2013, 20:14
من اینکارو کردم.مهم اینه کیفیت تصویر خیلی بده.غلظت رنگ خیلی زیاده.جالبه وقتی گرافیک نصب نیست گرافیک به صورت پیش فرض نوشته microsoft adapto میشناسه وکیفیت عالیه اما وقتی درایور نصب میشه خراب میشه

یعنی با پورت dvi و کابل dvi هم این مشکل است ؟

hadi-fm
12-09-2013, 23:01
الان تست کردم با dvi ok هست.پس چرا با پورت hdmi تصویر خراب میشه؟؟

EXTREME
12-09-2013, 23:14
الان تست کردم با dvi ok هست.پس چرا با پورت hdmi تصویر خراب میشه؟؟

کابل hdmi که باید سالم باشه تنها چیزی که میمونه تنظیمات مربوط به کاتالیست است هرچی است مربوط به اونه

hadi-fm
12-09-2013, 23:25
داداش الان یک مشکل دیگه باز به وجود اومده اینکه بازی میکنم بعد چند دقیقه صفحه شطرنجی میشه و قفل میکنه.اخرین ورزن درایور دانلود کردم.ویندوز 8 هست.دور فن هم بردم بالا.این دیگه مشکل از کجاست؟؟

EXTREME
13-09-2013, 00:14
داداش الان یک مشکل دیگه باز به وجود اومده اینکه بازی میکنم بعد چند دقیقه صفحه شطرنجی میشه و قفل میکنه.اخرین ورزن درایور دانلود کردم.ویندوز 8 هست.دور فن هم بردم بالا.این دیگه مشکل از کجاست؟؟

تو همه بازی ها اینطوری است یا فقط با یک بازی این مشکل رو دارین ؟

hadi-fm
13-09-2013, 00:25
الان نرم افزار برای تست کارت گرافیک نصب کردم مثل همون وقتی داره رندر میگیره قفل میکنه

EXTREME
13-09-2013, 11:12
الان نرم افزار برای تست کارت گرافیک نصب کردم مثل همون وقتی داره رندر میگیره قفل میکنه

اگه با تست furmark هم اینطوری باشه و درایور آخرین ورژن باشه و دمای گرافیک مناسب باشه و ویندوز هم سالم باشه گرافیک ایراد داره باید روی یک سیستم دیگه حتما گرافیک رو تست کنید تا معلوم بشه مشکل از کجاست