PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : همه چیز درباره ی windows 8 store و -- آن مخصوصاً برای کسانی که v*n ندارند.

borsam
10-09-2013, 17:56
با سلام. من به طور جدی روی استور ویندوز 8 کار کردم.هر سوالی در مورد دانلود از آن و غیره دارید بپرسید.آموزش ها تک تک روی سایت قرار داده میشه.

آموزش اول:دانلود از store
فایل های مورد نیاز:

wsservice crack 1.4.2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
fiddler 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
c*ro*y ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ابتدا فایل های بالا را دانلود کنید.

.1سپسwsservice crack 1.4.2 را از حالت فشرده خارج کنید.
توجه:اگر windows defender فایل شما را ویروس شناخت و آن را پاک کرد،طبق دستورات زیر عمل کنید:
.1پس از اینکه فایل شما پاک شد به control panel رفته و روی windows defender کلیک کنید.2.حال به پوشه ی history رفته و all detected items را انتخاب و روی view details کلیک کنید.3.فایلی که پاک شد را پیدا کرده و روی allow کلیک کنید.سپس دوباره فایل را اکسترکت کنید.

.2وارد پوشه ی Wsservice CRK 1.4.2\release\wscrack_32or64 شوید (با توجه به 32 یا 64 بیتی بودن ویندوزتان انتخاب کنید) و installer را بزنید.
.3سپس fiddler را نصب کنید و پس از نصب آن را باز کرده و روی win8 config کلیک کنیدexempt all . را انتخاب کرده و روی save changes کلیک کنید. سپس کامپیوتر را ریستارت کنید.
.4برنامه ی c*ro*y را نصب کنید.
.5سپس آن را اجرا کرده و در حالت demo بگذارید.
.6حال برنامه ی fiddler را باز کرده و ctrl+M را فشار دهید تا به حالت system tray برود.
توجه:در هر بار استفاده باید گزینه های 5و6 را اجرا کنید.
.7سپس به start رفته و روی store کلیک کنید.پس از بالا آمدن store یک برنامه که در اینجا joining hands 2 هست را انتخاب میکنیم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

.8روی try کلیک کنید.

توجه:برنامه های استور 4 دسته هستند:
.1برنامه های free که کلا رایگان هستند.
.2برنامه های trial که شما میتوانید آن ها را نصب کنید و اگر خوشتان آمد آن ها را خریداری کنید که البته میتوان این برنامه ها را کرک کرد که در ادامه آموزش را میبینید.برنامه ی انتخاب شده از این دسته است.
.3برنامه های پولی که باید اول خریداری شود سپس نصب شود که تابحال راهی برای مجانی ریختن آن ها ارائه نشده و من روی این دسته بازی ها تحقیق میکنم.
.4برنامه هایی که در ظاهر free هستند ولی به داخل آن ها که میروی میبینی که بیشتر مرحله ها بسته است و باید خریداری شود.
شماره های 1 و 2 که بحثشان منتفی است و به راحتی نصب شده و در اختیار کاربر قرار گرفته اند ولی شماره های 3 و 4 در حال کرک شدن هستند و همان طور که گفته شد هنوز راهکار کاملی برای آن ها در نظر گرفته نشده است.

.9پس از چند لحظه به طور خودکار از این صفحه بیرون رفته و عبارت installing xxx که در اینجا xxx اسم بازی در حال دانلود است.
.10حال به پوشه ی Wsservice CRK 1.4.2\release\wscrack_anycpu رفته و بر روی TokensExtractor.exe کلیک کنید.
توجه:این فایل را روی دسکتاپ بگذارید تا دسترسی به آن آسان تر شود.
.11در پنجره ی باز شده روی dig for appx urls کلیک کنید.

.12سپس از taskbar برنامه ی c*pro*y را راست کلیک کرده و close را بزنید.

.13سپس روی download کلیک کرده و میبینید که فایل در حال دانلود شدن است.
توجه:1.برای سهولت کار از IDM استفاده کنید. 2.برای دانلود هر اپلیکیشنی باید این مرحل را اجرا کنید.3.برای اپ هایی که حجم کم دارند باید از مرحله ی 10 تا 13 را سریع انجام دهید تا اپ توسط store نصب نشود.
.4شما میتوانید مرحله ی 10 تا 13 را انجام ندهید ولی در اینصورت اپ توسط store نصب میشود و شما برای دفعه ی بعد دوباره باید آن را از اول دانلود کنید.5.برنامه ی c*ro*y برای آنهاییست که از وی * ان استفاده نمیکنند.وگرنه در صورت استفاده از وی * ان لازم نیست آن را قطع کنید.البته من با وی * ان تست نکردم.
.14فایل دانلود شده اسمی عجیب و غریب دارد. برای سهولت استفاده ی دوباره نام آن را به نام اصلی اپ تغییر دهید.
.15حال برنامه ی powershell را از سرچ گوشه ی صفحه پیدا کنید و برای سهولت کار آن را روی دسکتاپ بگذارید.
powershell .16 را اجرا کرده و سپس عبارت add-appxpackage را تایپ کرده و یک بار space را بزنید.سپس فایل اپ را drag کرده و روی پنجره drop کنید.سپس enter را زده و میبینید که اپ در حال نصب شدن است.
همه ی مراحل توسط بنده تست شده باز اگر مشکلی داشتید بپرسید.

من چندین مقاله را گرد هم آوردم تا بتونم کامل ترین مقاله را بنویسم.

اختصاصی BORSAM

mohsent71
19-09-2013, 08:33
روی 8.1 هم جواب میده؟؟؟؟؟؟ ایا

irs7ahmad
28-09-2013, 15:50
نصب کردم ولی ارور میده(this app can't open)لطفا راهنمایی کنید.:n03::n03::n28:

SaidJan
18-11-2013, 02:56
انگار این برنامه واسه ویندوز 8.1 دیگه کار نمیکنه و فیکش کردن. درسته ؟
راه دیگه ای نداره که appها رو کرک کرد؟