PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تا حالا رو گوشی ـتون ایمیل Hotmail رو ستاپ کردین ؟

mili_k
11-09-2013, 04:19
تا حالا رو گوشی ـتون ایمیل Hotmail رو ستاپ کردین ؟ که بعد بتونین از طریق گوشی ایمیل هاتون رو چک کنید ؟ یعنی توسط POP3 و یا IMP4 ، نه به وسیله ی نرم افزار های قابل نصب روی گوشی که برای اینکار ( چک کردن ایمیل ) ارائه شدن .

من تنظیمات هات میل رو روی گوشی ست آپ کردم ولی ! unable to connect میده !

گوشی : Nokia 2720 Fold

تنظیماتی که بهش دادم :

email address : emaileman@hotmail.com (emaileman@hotmail.com)

login information

POP3 authentication : APOP

POP3 user name : emaileman@hotmail.com (emaileman@hotmail.com)

POP3 password : passworde emaile man

این تا اینجا .

Incoming mail settings

Incoming POP3 server : pop3.live.com

Security : off

port : 995

Use preferred accses point : yes

اینم تا اینجا .

(Outgoing mail settings (STMP

Outgoing STMP server : stmp.live.com

STMP authentication : on

STMP user name : emaileman@hotmail.com (emaileman@hotmail.com)

STMP Password : passworde emaile man

Security : off

Port : 25

Use preferred access point : yes

کسی میتونه کمکم کُنه ؟ که مشکل کجاست که با پیام " unable to connect " روبه رو می شم ؟

mili_k
13-09-2013, 08:51
..........

thelastblack
16-09-2013, 22:32
منم حدودا با همین تنظیمات دادم به گوشی و داره کار می‌کنه، البته گوشیم اندرویدیه.
ولی یادمه که با بخش security هم واسه incoming server و هم outgoing server یکم بازی کردم تا درست شد.
در ضمن تو گوگل سرچ کنی hotmail server setting تنظیمات رو میتونی پیدا کنی.

Sent from my LT18i using Tapatalk 2

mili_k
28-10-2013, 14:55
منم حدودا با همین تنظیمات دادم به گوشی و داره کار می‌کنه، البته گوشیم اندرویدیه.
ولی یادمه که با بخش security هم واسه incoming server و هم outgoing server یکم بازی کردم تا درست شد.
در ضمن تو گوگل سرچ کنی hotmail server setting تنظیمات رو میتونی پیدا کنی.

Sent from my LT18i using Tapatalk 2

کارش چطوره داداش که راش انداختی ؟ الان اگه مثلاً یه ایمیل به hotmail ـت بیاد ، شما سریع متوجه می شی ؟ یا باید به اینترنت وصل بود برای اینکه به صورت آنی متوجه شد که ایمیل اومده برات ؟ یا در حالت غیر آنلاین هم وقتی ایمیل میاد متوجه می شی ؟

thelastblack
28-10-2013, 15:22
کارش چطوره داداش که راش انداختی ؟ الان اگه مثلاً یه ایمیل به hotmail ـت بیاد ، شما سریع متوجه می شی ؟ یا باید به اینترنت وصل بود برای اینکه به صورت آنی متوجه شد که ایمیل اومده برات ؟ یا در حالت غیر آنلاین هم وقتی ایمیل میاد متوجه می شی ؟

من که رو اندروید هم از برنامه ایمیل پیش فرض سونی استفاده کردم و هم از خود برنامه hotmail ، جفتشون خوب بودن. الان هم برنامهmail.com رو دارم و راضیم. سه تا اکانت ایمیل دادم بهش دارم استفاده میکنم. یکیشون hotmail هست.
باید برای دریافت ایمیل انلاین باشی ولی برای دیدن ایمیلهای از قبل خونده شده، نیاز نیست.
میتونی تنظیم کنی مثلا هر نیم ساعت یه بار چک کنه ایمیل داری یا نه. البته میشه جوری هم تنظیم شه که به محض اومدن ایمیل با خبر شی، ولی مصرف باتری و اینترنت رو بالا میبره.

Who said "Sent from my Xperia Arc S using tapatalk 2"?

saeidrezay
14-11-2013, 12:25
من خیلی راحت تونستم نصب کنم فقط یه مشکلی هست اونم اینکه با اینترنت کم سرعت یکم طول میکشه ولی با وایرلس به ثانیه به روز

By Tapatalk