PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل افزایش بیش از اندازه سرعت cpu و پردازش ناشناخته

Arash_3f
10-09-2013, 07:50
سلام دوستان
من یه لپ تاپ سونی دارم و تا الان مشکلی باهاش نداشتم؛روی لپ تاپ نرم افزار Advanced System Care رو هم نصب کردم،این نرم افزار یه گجت میاره رو صفحه نمایش که درصد کارکرد Cpu و Ram رو نشون میده؛Ram من همیشه روی 30 تا 40 درصد بود و Cpu هم در مواقع عادی بین 0 تا 10 بود و وقتی مثلا چند تا برنامه رو باز میکردی و یا چند تا برنامه رو همزمان با هم اجرا میکردی می رفت رو 20 تا 30 درصد؛ولی الان قریبا 2-3 روزی هست که بعد از یه خورده وقت که با لپ تاپ کار میکنم درصد پردازش Cpu میره روو 50 درصد و اصلا پایین نمیاد و اصلا طوری میشه که درایور هاررو نمیتونم باز کنم؛و مجبور میشم که از طریق تسک منیجر برنامه رو ببندم و اصلا نمیدونم این برنامه مربوط به چی هست...(تنها کاری جدیدی هم که تو این چند روزی که این مشکل به وجود اومده انجام دادم این بوده که به چند تا سایت برای دانلود فیلم سه بعدی سرزدم و چند تا فیلم رو هم دانلود کردم فقط همین(راستی یه مشکلی دیگه ای هم که داشتم این بود که یکی از این فیلم ها پاک نمیشد ولی بعد از 2 روز که دوباره سعی کردم دیدم پاک شد؛حالا مشکلش چی بوده خدا میدونه (
ولی امروز صبح همون جوری که یهو اون فایل سه بعدی رو پاک کردم و دیدم که پاک شد دیدم که دیگه سی پی یو هم درصد پردازشش بالا نمیره؛میخواستم ببینم کسی میدونه مشکل از کجا بوده؟؟؟
این هم مشخصات برنامه ای که سی پی یو رو تا 50 درصد و رم رو هم تا 96 درصد بالا میبرد و ثابت نگه میداشت..
image name:dllhost.exe
Description:com surrogate
username:Arash
memory رو هم یادم نیست و فقط یادمه که به شکل عجیبی از بقیه برنامه ها بیشتر بود...
راستی یه سوال دیگم داشتم و اونم اینه که این درصد مربوط به رم چی هست و آیا میشه این درصد رو کاهش داد؟؟؟

یه دنیا ممنووون