PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بدست آوردن آی دی از طریق وارد کردن یوزر نیم و پسورد

ferry_2010
09-09-2013, 14:47
سلام و عرض ادب
من یک صفحه کاربری دارم که کاربر یوزرنیم و پسوردش را وارد میکند.
چطور میشه که بعد از اینکه کاربر روی دکمه اوکی کلیک کرد،آی دی همان کاربر به خروجی رفته و تمام اطلاعات مربوط به کاربر که قبلاً در صفحه ثبت نام وارد کرده بوده و در دیتابیس ذخیره شده بوده،نمایش داده شود؟
توضیح بیشتر :
اول توی یک صفحه کل اطلاعات یک کاربر ذخیره میشه.یوزرنیم و پسورد کاربر هم در همین صفحه مشخص میشه(در واقع این صفحه رو مدیر سایت پر میکنه و یوزر و پسورد رو به کاربر میده)
بعد کاربر موقع مشاهده اطلاعات مربوط به خودش (در صفحه‌ی دیگه) یوزر و پسورد خودشو که از مدیر سایت دریافت کرده،میزنه و اطلاعاتشو میبینه

ممنون میشم راهنمائیم کنید

anvar.net
11-09-2013, 21:20
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سورس در پائین صفحه قابل دانلود است

ferry_2010
13-09-2013, 21:54
ممنون،ولی من سورس login رو نمیخواستم.مشکل من اینه که نمیدونم با چه کدی و چطور میشه اطلاعات مربوط به همون فردی که یوزر و پسوردش رو وارد کرده،از جدول دیتابیس فراخوانی بشه

anvar.net
13-09-2013, 22:13
راه حل یه جستجوی ساده است,
Select x, y, z , xx, yy, zz from user where userid='x'

دقیقا مشکل شما در چیه؟

ferry_2010
15-09-2013, 00:08
مشکلم اینه که در بانک اطلاعاتی،اطلاعات تمام کاربران ثبت شده.من میخواهم وقتی کاربر در صفحه یوزرنیم و پسورد خودشو وارد کرده و روی دکمه کلیک کرد،اطلاعات مربوط به خودش در یک جدول گریدویو در پائین همون صفحه به نمایش دربیاد.میدونم باید از دستور select استفاده کنم.در SQL هم یک Quary جدید درست کردم و دستور Select رو تایپ کردم،ولی بعد از کلیک روی دکمه(در صفحه کاربر) اطلاعاتی نمایش داده نمیشه.اگر هم گریدویو رو configure کنم،کل اطلاعات کاربران در گریدویو نمایش داده میشه.(برنامه در visual studio 2012 به زبان C# است)
لطفاً کمکم کنید.ممنون

anvar.net
15-09-2013, 15:13
کنترل گرید ویو برای هدف مورد نظر شما مناسب نیست, به هر حال طبق نیاز شما یه مثال ساده نوشتم
شما دو صفحه دارید - Login و Login_profile
در رویداد کلیلک برای چک کردن صحت یوزر و پسورد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
در صورت اهتبار مقادیر وارد شده توسط کاربر - یوزرنیم در متغیر سشن ذخیره و کاربر به صفحه پروفایل فرستاده می شود
در صفحه پروفال یوزر نام از متغیر سشن خوانده می شودو با توجه به آن سایر اطلاعات دیگر از بانک خوانده شده و در کنترل گرید ویو نمایش داده می شود

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ferry_2010
15-09-2013, 23:29
با عرض سلام و احترام
از اینکه پاسخ سوال منو دادید بسیار متشکرم.من قسمت اول را در رویداد دکمه کپی کردم ولی متاسفانه از WebConfigurationManager و newSqlCommand و newSqlConnection خطا گرفت.من در ویژوال استودیو 2012 برنامه را پیاده میکنم،با زبان سی شارپ.بنظرم دستور WebConfigurationManager در این زبان یا وجود ندارد،یا باید قبل از اون چیزی تایپ کنم که خطا نگیره
ببخشید،ولی من مبتدی هستم.نمیدونم آیا با کپی کردن این دو قطعه کدی که ارسال کردید،مشکلم حل میشه یا هنوز هم باید کار دیگه ای هم انجام بدم.در ضمن اینکه گفتید گریدویو برای هدف من مناسب نیست،بنظر شما از چه روشی بهتره که استفاده کنم؟
باز هم متشکر

anvar.net
16-09-2013, 10:23
مشکل در فضاهای نام مورد استفاده است
به ابتدای صفحات خود (در قسمتی که کدها را می نویسی) فضاهای زیر را وارد کن

Using System.Data;
Using System.Data.Sqlclient;
Using System.web .configuration;

کدها رو آپلود کردم - یه فایل عکس در هم هست که ساختار جدول کاربران در بانک اطلاعاتی رو نشون میده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای نشان دادن اطلاعات بهتره از کدهای خام html استفاده کنیع می تونی از یه جدول هم استفاده کنی. چون فقط اطلاعات یک کاربر رو به خودش نوشن میدی. می تونی از form View هم استفاده کنی . هدف نشان دادن اطلاعاته اما در گرید ویو بهتره ایتم هایی که بصورت لیست هستند رو نوشن بدی - من در مثال از form view استفاده کردم و چند مورد از اطلاعات + تصویر کاربر رو نشون دادم

موفق باشید

ferry_2010
17-09-2013, 23:00
سلام و عرض ادب
از راهنمائی شما بسیار بسیار متشکرم.زحمت کشیدید.ولی متاسفانه همچنان مشکل پابرجاست
کد اول را که کپی کردم،بعد از کلیک روی Debug صفحه مورد نظر باز میشود،یوزر و پسورد را که وارد کردم و روی دکمه کلیک کردم،بلافاصه به برنامه با خطای زیر برمیگردد:
Object reference not set to an instance of an object.
خطای اعلام شده را در خط :

string constr = WebConfigurationManager.ConnectionStrings["myconnectionstring"].ConnectionString;

نمایش میدهد
کد آپلود شده شما رو هم دانلود کردم،گریدویو اونو به جدول موجود در SQL متصل کردم،ولی بعد از ورود یوزر و پسورد،و کلیک روی دکمه Login،با خطای زیر در خط conn.open(): مواجه میشم.

A network-related or instance-specific error occurred while establishing a connection to SQL Server. The server was not found or was not accessible. Verify that the instance name is correct and that SQL Server is configured to allow remote connections. (provider: Named Pipes Provider, error: 40 - Could not open a connection to SQL Server)
A network-related or instance-specific error occurred while establishing a connection to SQL Server. The server was not found or was not accessible. Verify that the instance name is correct and that SQL Server is configured to allow remote connections. (provider: Named Pipes Provider, error: 40 - Could not open a connection to SQL Server
)

از شما شرمنده ام،ولی همچنان به کمکتان احتیاج دارم.ممنون

ferry_2010
18-09-2013, 02:48
دوباره سلام
مشکلاتی رو که گفته بودم تا حدی رفع شدن،فقط وقتی روی دکمه کلیک میکنم،کل اطلاعات جدول مورد نظر در صفحه بعد نمایش داده میشه.یعنی اطلاعات مربوط به همه کاربران در حالیکه من میخوام اطلاعات مربوط به کاربری که یوزر و پسوردشو زده،در یک سطر نمایش داده بشه
من حتی در گریدویو بعد از انتخاب دیتاسورس،گزینه Specify a custom SQL statement or stored procedure را انتخاب و سپس در Query Builder در قسمت فیلتر برای یوزرنیم و پسورد، UserName@ و Password@ نوشتم ولی فایده ای نداشت
میشه لطفاً بگید چطور میشه جدول رو محدود به نمایش اطلاعات فقط یک کاربر کرد؟
متشکر

anvar.net
19-09-2013, 06:39
مثالی که آپلود کردم - مشکلی نداره فقط شما باید از روی فابل عکس یه جدول بسازید (به نام users) بعد در فایل وب کانفیگ با توجه به سستم خودتون connection string رو اصلاح کنید. یک رکورد هم وارد کنید و در ستون عکس ()اسم تصویر فرد مورد نظر رو وارد کنید . در پوشه images من چند تا تصویر استفاده کردم اسم و فرمت یکی از همونها رو وارد کنید (مثلا ali.jpg)