PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : win 7

majid_n
09-09-2013, 09:26
سلام

رو لپ تاپ ویندوز بالا نمی یاد و متاسفانه یه بک اپ داشتم که تو درایوی غیر از سی هست آیا راهی برا دسترسی به اون هست یا نه .

سی دی ویندوز اولیه رو ندارم چون موقعی که لپ تاپ رو خریدم برام نصب کردن

برم یه یی دی ویندوز 7 و 8 و ....بگیرم و دوباره خودم نصب کنم؟

ممنون از راهنماییتون:n03::n03:

vissoto
09-09-2013, 09:40
اگر بلد هستید نصب کنید در غیر این صورت صبر کنید

Guidance
09-09-2013, 11:33
نرم افزار های بوتیبلی مثله recovery boot for windows 7 هست برای اینکه بتونید به ویندوز قبلی دسترسی داشته باشید.(البته اگه بخواهید حتما همین ویندوز رو نگه دارید...)
اگر میخواهید فقط به اطلاعات سیستم دسترسی پیدا کنید میتونید از WINDOWS 7 LIVE استفاده کنید. و بعد از برداشتن اطلاعات ویندوز ر عوض کنید و یا بکاپ تون رو بردارید و ویندوزتون رو برگردونید.

majid_n
10-09-2013, 07:05
نرم افزار های بوتیبلی مثله recovery boot for windows 7 هست برای اینکه بتونید به ویندوز قبلی دسترسی داشته باشید.(البته اگه بخواهید حتما همین ویندوز رو نگه دارید...)
اگر میخواهید فقط به اطلاعات سیستم دسترسی پیدا کنید میتونید از WINDOWS 7 LIVE استفاده کنید. و بعد از برداشتن اطلاعات ویندوز ر عوض کنید و یا بکاپ تون رو بردارید و ویندوزتون رو برگردونید.

سلام

این برنامه ها رو بیرون نتونستم پیدا کنم و به دلیل حجمشون نمی تونم دان کنم . چه راه دیگه ای پیشنهاد میکنید؟

ممنون

vissoto
10-09-2013, 07:13
الان دقیقا مشکل چیه؟ ان بکاپ که در درایو c نیست پس با نصب مجدد ویندوز پاک نمیشه!
شما دقیقا چه کاری با ان بکاپ دارید؟

majid_n
10-09-2013, 07:41
الان دقیقا مشکل چیه؟ ان بکاپ که در درایو c نیست پس با نصب مجدد ویندوز پاک نمیشه!
شما دقیقا چه کاری با ان بکاپ دارید؟

سلام
ویندوز اصلا بالا نمی یاد . اون بک آپی بود که در صورت به مشکل بر خورد ن ویندوز با نصب اون دوباره ویندوز بدون دردسر نصب کردن ترمیم میشد

vissoto
10-09-2013, 07:47
بکاپ را خودتان گرفته بودید؟خب چیزی نیاز نداشت یک cdبوتیبل یا چیز دیگه؟

majid_n
10-09-2013, 08:08
بکاپ را خودتان گرفته بودید؟خب چیزی نیاز نداشت یک cdبوتیبل یا چیز دیگه؟

بله . با برنامه اکرونیس. خیر چیزی نیاز نبود.

vissoto
10-09-2013, 08:20
اگر از ویندوز بکاپ کامل گرفته باشید که حتما سی دی میخواسته چون در حالت بوت بکاپ را جایگزین میکنه! نحوه ساختن cd bootableهم در نرم افزار باید باشه لابد!!
فکر کنم نرم افزار acronisدر سی دی های بوتیبل hirenوجود داشته باشه که اون هم معلوم نیست با ورژن نصب شده شما روی سیستم یکی باشه!!!!(که بکاپ شمارو باز کنه)
در هر صورت علاوه بر اماده شدن برای نصب ویندوز منتظر راهنمایی سایر اساتید بمانید
در مورد ترمیم ویندوز هم چیزی نشنیدم .البته چون اپتاپ است باید خود لپتاپ یک cd ریکاوری داشته باشه نه؟
دفترچه لپتاپتان را بخونید چون همه لپتاپها گزینه ای برای ریکاوری دارن

majid_n
10-09-2013, 08:32
راستش نمی دونم . الان چک میکنم تو سی دی خودش ببینم هست یا نه