PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ▬ مشکل اجرا نشدن زیرنویس فارسی در تلویزیون LG cs4600 پخش کننده تلویزیون DIVX HD

4min66
09-09-2013, 06:21
سلام اگه کمک کنید ممنون میشم درمورد اجرا نشدن زیرنویس فارسی البته فقط من زیر نویس فارسی رو امتحان کردم که اجرا نشد فرمت فیلم mkv وزیرنویس رو به فیلم چسباندم روی تلویزیون گزینه زیرنویس روشن است وجود دارد ولی اجرا نمیشد در ضمن زبان زیرنویس رو هم عربی کردم بازم نشد.:n13:

amir_t6262
09-09-2013, 07:21
با USB تلویزیون فیلم میبینی؟ فیلم و زیرنویس را دقیقا همنام کردید و در یک پوشه قرار دادید؟ نام پوشه هم فارسی نباشد. زیرنویس هم فقط با فرمت srt نمایش داده میشود. زیرنویس را هم لازم نیست به فیلم بچسبانی.

4min66
09-09-2013, 12:32
آقا ممنون درست شد با usb فیلم میبینم همین کاری که گفتین کردم و درست شد حالا چرا زیرنویس رو به فیلم میچسبونی نشون نمیده نمیدونم تلویزیون های دیگه نشون میدن زبان زیرنویسم عربی باید باشد البته روی فیلم کلید setting رو بزنی میاد قسمت تنظیم فیلم بعد قسمت کد رو من عربی زدم و درست شد قبلش خرچنگ قورباغه بود.
به هر حال کارم راه افتاد ممنون از راهنماییت دوست عزیز.:n01:

aod
11-02-2015, 04:45
سلام. اقا من یه مشکل دارم تلویزیون من lg اصلا زبان فارسی یا عربی را ساپورت نمیکنه نه تو منو ها نه تو زیرنویس و... مشکلمم اجرا نکردن زیرنویس فارسیه هرکی میتونه کمکم کنه. ممنونم