PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزاری سبک و با کیفیت برای فیلمبرداری از صفحه نمایش

awx0ne
08-09-2013, 22:25
سلام علیکم
دوستان نزم افزاری با همون مشخصات ذکر شده نیاز دارم
دیشب نرم افزار Camtasia Studio v8.1.2 Build 1327 رو دانلود کردم که فوق العاده سنگینه
البته سیستم من هم کم ذغالی نیست
سی پی سو یک هسته ای یک مگابایت کش
رم 1 گیگ دوئل چنل باس 533
امکان ارتقا هم ابدا وجود نداره:n15:
میخوام بهم یه نرم افزار معرفی کنید که رم و پردازشگر بالا نخوات
اصلا صدا هم ضبط نکرد اصلا مهم نیست
چون در آخر قراره میکس بشه و صدا رو بصورت جدا با یه نرم افزار دیگه میگیرم
یه ویدئو آموزشی ایرانی دانلود کردم که حجم فوق العاده پائین به همراه کیفیت فوق العاده بالایی داشت
البته صدا در کار نبود و شخص آموزش دهنده از نوت پد برای انتقال حرفاش استفاده میکرد
اگه چنین نرم افزاری سراغ دارید لطفا اون رو معرفی کنید
متشکرم

Carl
09-09-2013, 15:42
سلام علیکم
دوستان نزم افزاری با همون مشخصات ذکر شده نیاز دارم
دیشب نرم افزار Camtasia Studio v8.1.2 Build 1327 رو دانلود کردم که فوق العاده سنگینه
البته سیستم من هم کم ذغالی نیست
سی پی سو یک هسته ای یک مگابایت کش
رم 1 گیگ دوئل چنل باس 533
امکان ارتقا هم ابدا وجود نداره:n15:
میخوام بهم یه نرم افزار معرفی کنید که رم و پردازشگر بالا نخوات
اصلا صدا هم ضبط نکرد اصلا مهم نیست
چون در آخر قراره میکس بشه و صدا رو بصورت جدا با یه نرم افزار دیگه میگیرم
یه ویدئو آموزشی ایرانی دانلود کردم که حجم فوق العاده پائین به همراه کیفیت فوق العاده بالایی داشت
البته صدا در کار نبود و شخص آموزش دهنده از نوت پد برای انتقال حرفاش استفاده میکرد
اگه چنین نرم افزاری سراغ دارید لطفا اون رو معرفی کنید
متشکرم
سلام..
با شرایطی که شما داری، من CamStudio رو پیشنهاد می‌کنم که هم سبکه، هم مجّانی: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ضمن اینکه اگه همون فیلم آموزشی رو که گفتی، توی PotPlayer یا KMPlayer اجرا کنی، توی مشخّصات فایل، معمولاً نوشته‌ن با چه نرم‌افزاری ضبط شده.

awx0ne
09-09-2013, 17:26
کارل عزیز واقعا متشکرم
ولی این نرم افزار یه مقدار بی کیفیته
یا اینکه من تنظیمات مربوط به اون رو بلد نیستم
اگه شما تنظیمات صحیح رو براش بلدید لطفا من رو راهنمایی کنید
در ضمن
میخواستم بدونم آیا نرم افزاری برای ویندوز وجود داره که وقتی داری از صفحه فیلمبرداری میکنی
کلیدهایی رو که فشار میدی روی صفحه نشون بده؟
تا کسی که داره اون ویدیو میبینه فارق از زبان گوینده ، متوجه بشه که چه کاری داره صورت میگیره.

مجددا تشکر بابت کمکتون

Carl
09-09-2013, 23:27
کارل عزیز واقعا متشکرم
ولی این نرم افزار یه مقدار بی کیفیته
یا اینکه من تنظیمات مربوط به اون رو بلد نیستم
اگه شما تنظیمات صحیح رو براش بلدید لطفا من رو راهنمایی کنید
در ضمن
میخواستم بدونم آیا نرم افزاری برای ویندوز وجود داره که وقتی داری از صفحه فیلمبرداری میکنی
کلیدهایی رو که فشار میدی روی صفحه نشون بده؟
تا کسی که داره اون ویدیو میبینه فارق از زبان گوینده ، متوجه بشه که چه کاری داره صورت میگیره.

مجددا تشکر بابت کمکتون
خواهش می‌کنم.
متأسّفانه گزینه‌ی ۲ صحیحه؛ احتمالاً فرصت نداشتی پی‌گیر مسئله شی.
این کدک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (که لینکش توی سایت نرم‌افزار هست) دانلود کن: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعد از اینکه نصبش کردی، نرم‌افزار رو اجرا کن.
این مسیر رو دنبال کن: Options > Video Options
پنجره‌ی تنظیمات ویدئو باز می‌شه؛ از قسمت Compressor منوی پایین‌رونده رو باز کن و کدک دانلودشده (CamStudio Lossless Codec) رو انتخاب کن.
توی همون پنجره، تنظیم کیفیّت ویدئو (اسلایدر Quality) قابل انجامه. برای بهترین کیفیّت (Lossless) بذارش روی ۱۰۰.
پایین پنجره‌ی تنظیمات، فریم‌ریت (Framerate) رو می‌شه تنظیم کرد. جوری تنظیمش کن که Playback Rate (وسط پنجره‌ی تنظیمات دیده می‌شه) از ۲۵ پایین‌تر نیاد. فریم‌ریت هرچی بیشتر باشه، فیلم روون‌تر اجرا می‌شه و البتّه موقع ضبط و پخش، فشار بیشتری به سیستم وارد می‌شه.

برای قسمت دوم پستت الان چیزی به ذهنم نمی‌رسه. اگه با جست‌وجو به نتیجه نرسیدی و کسی هم جواب نداد (بهتره یه تاپیک تازه ایجاد کنی)، سعی می‌کنم جوابشو پیدا کنم.

awx0ne
10-09-2013, 05:47
واقعا تشکر:n16: