PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : رمزگشایی بارکد

mahdi.2013
08-09-2013, 17:39
من یه بارکدو رمزگشایی کردم این شد کسی میتونه بگه یــــــعنی چی؟ اگه بی ربطه عذر میخوام چون خیلی سریع باید بدونم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این جدول یعنی چی؟

n00b
09-09-2013, 15:48
سلام../// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
میشه بیشتر راهنمایی کنید// که اصلاً این جدول چه جوری به دست اومده// چه جوری بارکد رو رمزگشایی کردید// و چه نوع بارکدی رو رمزگشایی کردید....//// (اگه خود بارکد رو هم بذارید که دیگه خیلی بهتر میشه//)..// اینجوری دوستان بهتر می تونن راهنمایی تون کنند../// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موفق باشید! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mahdi.2013
09-09-2013, 16:28
بله حرف شما کاملا درست نمیدونم چه نوع بارکدیه تو سایت qr-code.ir/reader
زدم رمزگشایی کرد اینم خود بارکد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] وقتی رمزگشایی کردم این جدول بود من که نمیدونم این جدول یعنی چی اگه کسی بتونه کمک کنه ممنون میشم:n06::n06::n06:

n00b
10-09-2013, 16:25
سلام...///
این بارکد از نوع CODE 128 ه (یه نوع بارکد میله ای).../// که حاوی یه آدرسه اینترنتیه که مربوط میشه به یه عکس GIF (همون که گذاشتید//)...///
رمز گشایی این بارکد میشه آدرس زیر...///

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اگه دنبال اطلاعاتی راجع به این نوع بارکدها هستید به لینک زیر مراجعه کنید..///

راجع به اون عکس(جدول) متأسفانه زیاد نمی تونم راهنمایی تون کنم../// نمی دونم که دقیقاً منظورش چی هست// اگه بگید بارکد رو از کجا آوردید شاید بشه یه کمکی کرد..///
اون عکس GIF (همون جدول) حاوی یه فایل به اسم Adress.txt هستش که با فرمت rar فشرده و رمزنگاری شده../// برای باز کردن اون فایل نیاز به یه پسورد دارید../// (شاید بشه پسورد رو از روی جدول به دست آورد//)..///
یه جای دیگه هم توی فایل GIF عبارت PARANDCO.COM درج شده بود که ممکنه عمداً اونجا نذاشته باشنش..///
امیدوارم تونسته باشم کمکی بهتون بکنم...//// (اگه بگید بارکد از کجا اومده شاید بیشتر بشه کمک کرد//)..///
موفق باشید!

mahdi.2013
10-09-2013, 19:22
خیلی ممنون از راهنمایی ها و کمکی که به من میکنید بله در واقع این مال یه مسابقست که قراره من اینو رمزگشایی کنم و به این جدول رسیدم که چیزی ندونستم:n13:اگه میشه همون فایل rar رو آپلود کنید یا لینکشو بدید و آدرس سایتی که بود اینه daneshamoozi.ir اگه میشه دوباره منو راهنمایی کنید و اون فایل زیپ رو بذارید ممنون میشم با تشکر:n06:

n00b
10-09-2013, 20:40
اینطور که معلومه استفاده از گوگل و انجمن های اینترنتی آزاده...//// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فایل rar داخل فایل GIF قرار داره و اگه پسوند فایل gif رو به rar تغییر بدید./// می تونید این فایل رو با نرم افزار های فشرده سازی باز کنید../// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
می تونید فایل GIF رو با پسوند RAR از آدرس زیر دانلود کنید../// پیدا کردن پسورد به عهده خودتون../// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینک دانلود آرشیو RAR بدون فایل GIF.../// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشید! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mahdi.2013
11-09-2013, 09:44
خیلی ممنون از راهنماییتون واقعا ازتون ممنونم برای پیگیربودنتون :n06:فقط یه چیزی برای پیدا کردن رمزش هیچ راهی نیست؟ البته خودم یه نرم افزار گرفتم ولی فکر نمیکنم فایده ای داشته باشه شما اگه ممکنه یه راهی پیدا کنید خیلی ممنون:n06:

n00b
11-09-2013, 12:07
خواهش میشه../// خوشحال میشم اگه بتونم کمکتون کنم.../// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستش رو بخواید من رمز رو دارم و چند مرحله دیگه هم جلو رفتم..//// : دی ..///اما گفتم شاید بهتر باشه که فقط راهنمایی تون کنم تا خودتون رمز رو پیدا کنید../// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه خواستید بگید تا تمام مراحل رو تا جایی که هستم در اختیارتون بذارم../// (اگه اینجوری قوانین نقض نمیشه و همینطور حق بقیه شرکت کننده ها.........////)//// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بهتون نگفتن که در نهایت به چه چیزی باید برسید؟؟؟!..//// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

SLXP

mahdi.2013
11-09-2013, 12:47
سلام خیلی ممنون از اینکه رمزو گفتید رفتم دوساعت دنبال رمز همش نرم افزارو این حرفا :n08:خب شما هرچی که میدونید رو لطفا در اختیار من قرار بدید چون همونطور که خودتونم دیدین استفاده از انجمن ها و گوگل مجازه و هیچ محدودیتی نداره و دلیلی نداره که حق بقیه ضایع بشه چون گفته مجازه و حالا لطف کنید هرچی میدونید بگید

mahdi.2013
11-09-2013, 12:51
تا اینجاش خودم یه تیکه پازل دیدم:n13: و یه آهنگ که دیلینگ دیلینگ میکنه:n08:و واقعا نمیدونم یعنی چی لطفا هـــــــر چی میدونین بگین لطفا مثل رمز سرکار نباشم:n08:خیلی ممنون دوباره میگم خواهشا هرچی میدونی بگو:n06:

mahdi.2013
11-09-2013, 13:09
راستی به برگزار کننده مسابقه گفتم که این موزیکو باید چیکار کنم خوب:n13: میگه باید دیکد کنی آخه چجــــــــــــــــوری؟
خواهشا بگین کجای کارین آخه اینجوری شما رمزو پیدا کردین فک کنم به جوابم رسیدین نمیگین:n13: بگین دیگه خواهشا حق کسیم ضایع نمیشه شک نکنید گفتم که مجازه:n06: لطفا بازم میگم لطفا :n06:

n00b
11-09-2013, 13:13
پازل مثل عکس قبلی حاوی یه فایل فشرده ست که رمزنگاری شده../// رمز فایل فشرده رو می تونید از روی فایل صوتی به دست بیارید..///
اون دیلینگ دیلینگ های فایل صوتی در واقع فرکانس های معنا داری هستند./// هر کردوم از اون دیلینگ ها یه دکمه رو مشخص می کنه../// (در رابطه با DTMF یا شماره گیری تن جستجو کنید//).///
فایل صوتی رو می تونید تو آدرس زیر رمزگشایی کنید..// و کلید مربوط به هر فرکانس رو به دست بیارید..///

نتیجه میشه عبارت زیر که مطابق با رمز فایل فشرده شده هستش../// (برای باز کردن فایل فشرده از همون روش قبلی استفاده کنید..///)..///

*1378*1378*

موفق باشید!

mahdi.2013
11-09-2013, 13:39
خوب دفه قبلم من فایل فشرده رو از لینک خودت گرفتم واقعا ندونستم چه جوری این فایل فشرده رو گرفتی اصن از کجا اومد:n08:اگه میشه لینک فایل رو بذارید ممنون واقعا بازم ازتون تشکر میکنم واسه زحمتاتون خیلی ازتون ممنونم:n06:لینک یادتون نره :n06:اون کدای معنی دارم بذارید خیلی ممنونم:n06:

mahdi.2013
11-09-2013, 13:59
من گرفتم چه جوری به رار تبدیل کردی و حالا یه سوال دیگه یه پازل دیگه به جر اون زرده پیدا کردم که سبز بود بعدش یه آهنگ پیدا شد به نام NT یکی هی تند تند عدد میگه یعنی چی؟:n06:

n00b
11-09-2013, 14:08
اگه پسوند فایل png رو به rar تغییر بدید می تونید با نرم افزار فشرده سازیتون بازش کنید.../// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بفرمایید../// لینک دانلود../// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در ضمن من دیگه راهنمایی نمی کنم// خودتون یکم تلاش کنید../// هر جا راهنمایی خواستید من در خدمتم../// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mahdi.2013
11-09-2013, 14:22
اگه میشه راهنمایی کنید خوب من خودم تنهایی نمیتونم لطفا کمک کنید دیگه خوب این آهنگه NT این یعنی چی؟

mahdi.2013
13-09-2013, 20:20
اگه شما به مراحلی دست یافتید به منم بگید و متن کامل اون فایل رو به من بگید و اگه میشه بیشتر راهنمایی کنید:n06:

mahdi.2013
13-09-2013, 20:42
خوب حالا میشه بگید که متن اون فایل دقیقا چیه باتشکر

n00b
13-09-2013, 20:44
سلام...///
این چیزی هستش که من شنیدم...////

و اگه دقت کنید متوجه میشید که تمام اعداد دو رقمی هستند غیر از اعدادی که قبل از کلمات گفته میشن// و حروف اول کلمات هم در کنار عدد هایی که کنارشون قرار دارن یه سری عدد رو تو مبنای Hexadecimal می سازن../// پس یعنی کل این متن ممکنه یه سری عدد تو مبنای Hex باشه که میشه از روی جدول ASCII به متن تبدیلش کرد../// کافیه این اعداد رو تو یه برنامه ویرایشگر Hex وارد کنید// تا براتون به متن تبدیلش کنه..///

وقتی تبدیل به متن بشه// عبارت زیر به دست میاد..///

همین طور که مشاهده می کنید عبارات معناداری تو متن وجود دارن// شبیه به آدرس یه فایل png (یه عکس) هستش// اما متأسفانه چنین آدرسی وجود نداره..////
این چیزی بود که من متوجه شدم// اگه شماهم چیزی به نظرتون میرسه بگید// شاید بهتر باشه که از مدیر آزمون کمک بخواید../// (همین عبارت رو بهش بدید و بگید که تا کجا پیش رفتید// و ازش بخواید راهنمایی تون کنه..///)
در ضمن... در حال حاضر شما تنها کسی هستید که به این مرحله رسیدید....//// : دی
موفق باشید!

mahdi.2013
13-09-2013, 20:48
خیلی ممنو شما از کجا میدونید که من فقط به این مرحله رسیدم؟:n13:

mahdi.2013
13-09-2013, 21:05
راستی نمیشه این آدرسو یه تغییراتی داد چمیدونم یه کدی چیزی ازش درآوارد یا به فایل زیپ تبدیل کرد البته جالب اینه که همچین سایتی که DNSH باشه اصن وجود نداره :n13: میگم شاید یه جایی تو دیکد اشتباه کرده باشی چون کلمه FINISH هم کامل نیست و FINSH هست میشه دوباره گوش بدی و دیکد کنی ببینی یه اشتباهایی تو این مراحل نکردی؟:n06:

n00b
13-09-2013, 21:28
خیلی ممنو شما از کجا میدونید که من فقط به این مرحله رسیدم؟:n13:
لینکی که مرحله ی دوم (از فایل GIF) به دست آوردید رو یادتونه؟../// (فقط لطفاً دوباره اون فایل رو دانلود نکنید..//) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شاید منظور از DNSH.ir همون سایت برگزار کننده مسابقه باشه که مخفف شده و به این شکل در اومده../// شاید هم باید رمزگشایی بشه..///finsh هم همین طور../// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چرا از مدیر آزمون راهنمایی نمی خواید؟../// حتی یه نشونه کوچیک می تونه کمک بزرگی بهتون کنه../// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و لطفاً قوانین رو رعایت کنید// کاری که تو انجمن زبان انجام دادید خلاف قوانین هستش../// اگه مدیرا ببین باهاتون برخورد می کنن../// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشید![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]