PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل ویرایش کردن فولدر در ویندوز 7 & 8 & 8.1

odyssey
08-09-2013, 13:45
سلام
مدتیه یه مشکلی برام پیش اومده که اندکی عجیبه و هر کاری هم کردم نتونستم برطرفش کنم. :n03:
من از ویندوز 7 استفاده می کردم که چند روز پیش ویندوز 8.1 فینال رو نصب کردم. یه یوزر ساختم که مشخص شد ویندوز 8.1 یوزرهایی که میسازه رو ادمین نمیکنه. واسه همین روی گزینه های Delete و Rename آیکون Security اومد که نمی ذاشت کاری انجام بدم، بعد با یوزر ادمین وارد شدم دیدم باز هم همین مشکل پا برجاست، یه سری تنظیمات رو تو Group Policy و Registery که سایت مایکروسافت گفته بودم انجام دادم باز هم برطرف نشد.
ویندوز رو عوض کردم و همون 7 رو نصب کردم ولی باز هم برطرف نشد، حتی نمیزاره من از Security برااش سطح دسترسی و یوزر تعریف کنم.
ناگفته نماند که در ویندوز 8.1 هر 4 تا پارتیشن (که هر کدوم یک هارده) این مشکل رو داره ولی تو ویندوز 7 فقط یه پارتیشن (که مهمترین اطلاعاتم توشه) و 3 تا فولدر این مشکل رو داره.
ممنون می شم کمکم کنید.
این هم از عکس این مشکل:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

NorthBridge
08-09-2013, 20:06
تغییر سطح دسترسی رو برای everyone انجام بدید ببینید میشه یا نه
اگر نشد اول فایل رجیستری take ownership رو دانلود و اجرا کنید تا در منوی کلیک راست ظاهر بشه و روی پوشه های مد نظر اجراش کنید
این فایل رو خودتون هم میتونید بسازید. دستورات زیر رو در نوت پد paste کرده و پسوند فایل رو به reg تغییر بدید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

و بعد دوباره تلاش کنید سطح دسترسی everyone رو Full Control تعریف کنید

odyssey
09-09-2013, 01:25
ممنون بابت جواب.
سطح دسترسی Everyone و تک تک یوزر ها رو امتحان کرده بودم ولی نشد.
هم فایل رو ساختم و هم دانلود کردم بعد اجرا کردم ولی همچنان به هیچ صراطی مستقیم نیست.
راه دیگه ای نداره؟

odyssey
09-09-2013, 16:03
آقا تو رو خدا یکی بیاد جواب بده