PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بالا نیامدن داس در لپ تاپ ایسوس (!! فوری فوری فوری !!)

H0SSEINKHAN
08-09-2013, 13:08
سلام .. من یه لپ تاپ ایسوس خریدم .. سیستم عامل روش نیست و داس هست .. ولی وقتی روشنش میکنم هیچی بالا نمیاد و صفحه سیاه میاد .. بعدشم هیچی .. بیشتر از 15 دقیقه اینجوری بود و هیچی نشد چیکار کنم ؟؟؟ توروخدا کمک کنید

afshin b
08-09-2013, 14:20
سلام .. من یه لپ تاپ ایسوس خریدم .. سیستم عامل روش نیست و داس هست .. ولی وقتی روشنش میکنم هیچی بالا نمیاد و صفحه سیاه میاد .. بعدشم هیچی .. بیشتر از 15 دقیقه اینجوری بود و هیچی نشد چیکار کنم ؟؟؟ توروخدا کمک کنید
یه دیسک ویندوز بذار توش و نصب کن.

H0SSEINKHAN
08-09-2013, 14:23
یه دیسک ویندوز بذار توش و نصب کن.

آخه وقتی میاد بالا اصلا هیچی نمیاد ! سیاهه سیاهه ! داس نمیاد ! نه نوشته ای نه چیزی

khelane
08-09-2013, 15:33
ببین شما وقتی روشنش میکنید سریع دکمه esc یا f10 or f12 رو بگیر ببین منو بوت رو میاره
اگه اصلا هیچی نیاورد میتونی با یه کابل وی جی ای یا اچ دی ام ای به یه ال سی دی یا مانیتور وصلش کنی ببینی اونجا تصویر میده یا نه

vissoto
08-09-2013, 15:34
شماز طریق بوت وین 7 رو بنصب!
توی نصب درایوهارو میبینی!

H0SSEINKHAN
08-09-2013, 19:07
ببین شما وقتی روشنش میکنید سریع دکمه esc یا f10 or f12 رو بگیر ببین منو بوت رو میاره
اگه اصلا هیچی نیاورد میتونی با یه کابل وی جی ای یا اچ دی ام ای به یه ال سی دی یا مانیتور وصلش کنی ببینی اونجا تصویر میده یا نه

داداش این کارو کردم .. ولی بوت باز نشد .. یعنی هیچی نیاورد .. انگار صفحه نمایش سوخته ..
ولی وقتی با کابل HDMI وصلش کردم به تلوزیون صفحه رو اونجا آورد و راحت میتونم اینطوری ویندوز نصب کنم ..
فقط چیکار کنم که صفحه خود لپ تاپ درست بشه ؟ همین امروز گرفتمش ..

ehsan102
08-09-2013, 19:18
انگلیسیت خوبه داداش حسین ؟

اگه خوبه بگو لینک سایت asus live chat رو بدم ازشون بپرس
من خیلی از سوالامو ازشون پرسیدم و جواب گرفتم

اینم سایتش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

H0SSEINKHAN
08-09-2013, 20:06
انگلیسیت خوبه داداش حسین ؟

اگه خوبه بگو لینک سایت asus live chat رو بدم ازشون بپرس
من خیلی از سوالامو ازشون پرسیدم و جواب گرفتم

اینم سایتش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

دمت گرم داداش .. میپرسم مشکلی بود ازت میپرسم

khelane
09-09-2013, 23:19
داداش این کارو کردم .. ولی بوت باز نشد .. یعنی هیچی نیاورد .. انگار صفحه نمایش سوخته ..
ولی وقتی با کابل HDMI وصلش کردم به تلوزیون صفحه رو اونجا آورد و راحت میتونم اینطوری ویندوز نصب کنم ..
فقط چیکار کنم که صفحه خود لپ تاپ درست بشه ؟ همین امروز گرفتمش ..

عزیز شاید مشکل از فلت دستگاه باشه باید ببری نمایندگی یا جایی که خریدی بهشون بگی اکثرا از فلت هست چندها بار این مشکل رو دیدم که همشون تا حالا فلت بودن فقط یه بار به مشکل خاصی بود ولی مابقی اینطوری بوده
بهترین کار اینه ببری نمایندگی تعمیرگاه یا جایی که خریدی
موفق باشی