PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست windows 7 ultimate

amirpcmax
07-09-2013, 17:08
دوستان من چند وقت پیش توی یه وبسایتی چشمم به ویندوز هفت با حجم 9 مگ افتاد!!!:n19:
متاسفانه وقتی دانلود کردم متوجه شدم در واقع ویندوز xp X64 هستش (البته وقتی اکسترکت کردم شد 3.5 گیگ):n14:
گفتم اگه کسی میتونه ویندوز هفت رو به حجم زیر صد مگ برسونه بزاره توی یه آپلودر رایگان و پرسرعت برای دانلود:n16:
ممنون میشم:n12:

ALI . R
08-09-2013, 19:29
سلام. درحال حاضر من فایل ویندوز 7 رو ندارم که براتون فشرده کنم. فعلا تو سایت ها هم نتونستم پیدا کنم. ( ولی فایل های فشرده هست . تا 800 مگ ! ) در صورت پیدا شدن قرار میدیم . :n01:

موفق باشید.:n12:

Carl
09-09-2013, 15:04
دوستان من چند وقت پیش توی یه وبسایتی چشمم به ویندوز هفت با حجم 9 مگ افتاد!!!:n19:
متاسفانه وقتی دانلود کردم متوجه شدم در واقع ویندوز xp X64 هستش (البته وقتی اکسترکت کردم شد 3.5 گیگ):n14:
گفتم اگه کسی میتونه ویندوز هفت رو به حجم زیر صد مگ برسونه بزاره توی یه آپلودر رایگان و پرسرعت برای دانلود:n16:
ممنون میشم:n12:
تقریباً از موقعی که ویندوز ویستا اومد (هفت سال پیش)، از این لینک‌های جعلی هم توی اینترنت بیشتر دیده می‌شه. اون موقع ادّعا می‌شد ویستا رو توی دوونیم مگ فشرده کردن.
خلاصه اینکه این لینک‌ها رو ندیده بگیر و به زندگی عادی خودت ادامه بده.
ویندوز سون رو هم از سایت‌های ایرانی زیادی می‌تونی دانلود کنی: سافت98، پی30دانلود، حتّی همین پی30ورلد!