PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : suspend شدن اکانت Gmai

M.Scorpion.K
07-09-2013, 13:27
سلام دوستان

راستش من اکانت جی میلم رو برای خرید از play store به مقدار 10 دلار توسط گیفت کارت شارژ کردم ... ولی موقع خرید همش ارور میداد اما بازی های رایگان به راحتی دانلود میشدن...طی ایمیل هایی که به گوگل زدم تیم wallet support شون گفته که اکانتت ساسپند شده و طی سه روز کاری باید مدارکی رو ارائه کنی که شامل اینها میشه:

Collect all of the following documents:
- A bank statement or utility bill that includes your billing address
- Your non-expired government issued driver’s license, identification card, or passport information page
Scan, copy, or take a digital picture of each document, making sure the images are clear and legible
Submit the documents to Google using the form below. Alternatively, you may fax the information to 650 963 3342, or +1 650 963 3342 if you’re outside the United States

خب گویا من به یه فبض تلفن و یه گواهی نامه احتیاج دارم ( احتمالا برای Ohio چون چیز پی ان سرورش اونجا بود و با اون وصل میشدم )...میخوام ببینم که این مدارک رو میتونم گیر بیارم و کسی میتونه کمکم کنه تا این دو مورد رو جور کنم و 10 دلارم هدر نره؟ ممنون میشم اگه کمکم کنید .:n01:

neopersia
07-09-2013, 15:40
شدنش که غیر ممکن نیست.
اما باید کارمزد بدی که فکر نمیکنم برای ۱۰ دلار به صرفه باشه! کارمزدش گرونتر از ۱۰ دلار میشه احتمالاً.

M.Scorpion.K
07-09-2013, 16:25
آخه ارائه دادن یه کواهینامه و قبض تلفن آمریکا چقدر کارمزد میخواد؟ یعنی یه با مرام نیست که این کارو انجام بده و حتما باس کارمزد بگیره؟