PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در نصب ویندوز و سرعت پایین هارد

ehsanzero
07-09-2013, 12:01
من لپ تاپ مدل اسوس N46 VZ رو خریداری کردم که به صورت پیش فرض ویندوز نداشت,خودم یک ویندوز 8 نصب کردم در هنگام پارتیشن بندی دو تا درایو ایجاد کردم یکی 200 گیگ و دیگری750 گیگ~ و 350 مگابایت آن هم توسط سیستم گرفته شد.نوع پارتیشن درایو هم Primary بود اما پس از نصب ویندوز و بالا اومدنش و باز کردن my computer درایو D احتیاج به فرمت داره تا بشه به درایو D دسترسی داشت من هم فرمت کردم اما پس زدن دکمه فرمت ناگهان سرعت بسیار پایین اومد و چیزی شبیه هنگ کامپیوتر و هر چقدر صبر کردم دیدم نمیشه کاری از پیش برد مجبور شدم دکمه پاور رایانه رو بزنم. اما پس از زدن دکمه پاور دیگه ویندوز بالا نمی اومد و در قسمت لوگو ویندوز 8 مدام در حال لود شدن بود پس مجبور شدم باز دوباره ویندوز رو عوض کنم اما سرعت بوت و مرحله نصب ویندوز به طرز فاجعه باری پایین اومده بود و دیگه من نمی تونم کاری کنم و سرعت خیلی پایین 4 الی 5 ساعت صبر کردم تا ویندوز نصب شه پس از نصب ویندوز دیدم باز دوباره ویندوز بالا نمی آد ولی بوت ویندوز سرعتش بهتر شده بود!!! چکار کنم سرع هارد و نصب ویندوز خوب بشه؟؟ به نظر شما هارد HDD 5400 مشکلی براش پیش نیومده؟!؟!؟!؟!؟!
خواهشا جواب منو بدید چون لپ تاپ بریک شده, شده مثله یک تیکه تخته سنگ

vissoto
07-09-2013, 12:41
سلام
EASEUS Partition Master 9.1.0 Home Edition را نصب کنید .سپس درایو d را delete کنید و دوباره با نرم افزار بسازید
بهتر بود ابتدا ویندوز 7 نصب می فرمودید