PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ساختن عكس به اين طرح

!hamed joon
07-09-2013, 10:00
سلام
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مرسي:n12:

part gah
08-09-2013, 21:35
سلام
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مرسي:n12:
ســـلام

اگه منظورتون تصویر سمت راست هست راهی که به ذهنم میرسه اینه که تصویر اون مربع ها بصورت خام بوده و بعد تصویر چهره زن در داخل مربع ها
جا گذاری شده اونم به روش select و حذف لایه عکس چره زن در مناطقی که مربع ها نیستند.
یعنی شما چره زن رو روی لایه مربع ها بزارید بعد مربع ها رو لایه اش رو سلکلت کنید و بعد invertحالا روی لایه چره زن برین و کلید delete رو بزنید.

Saeed kmss-D
09-09-2013, 10:07
ســـلام

اگه منظورتون تصویر سمت راست هست راهی که به ذهنم میرسه اینه که تصویر اون مربع ها بصورت خام بوده و بعد تصویر چهره زن در داخل مربع ها
جا گذاری شده اونم به روش select و حذف لایه عکس چره زن در مناطقی که مربع ها نیستند.
یعنی شما چره زن رو روی لایه مربع ها بزارید بعد مربع ها رو لایه اش رو سلکلت کنید و بعد invertحالا روی لایه چره زن برین و کلید delete رو بزنید.

راه بهترش استفاده از ماسک هستش.
یعنی کافیه این شکل ها رو ابتدا ایجاد کنید. ( همه با هم در یک لایه ) که کافیه با ابزار مناسب ( Polygonal Lasso ) شکل های مورد نظر رو تک تک انتخاب کنی و پرشون کنی ( مهم نیست با چه رنگی، Ctrl+Delete )
سپس با نگه داشتن کلید Ctrl و کلیک روی قسمت چپ راست لایه در پالت Layer تمام شکل ها رو با هم به حالت انتخاب دربیارید.
Shift+Ctrl+I
حالا کافیه روی لایه عکس برگردید و از پایین پالت Layer گزینه Add Layer Mask رو بزنید.

موفق باشید♥♥♥

part gah
09-09-2013, 12:53
راه بهترش استفاده از ماسک هستش.
یعنی کافیه این شکل ها رو ابتدا ایجاد کنید. ( همه با هم در یک لایه ) که کافیه با ابزار مناسب ( Polygonal Lasso ) شکل های مورد نظر رو تک تک انتخاب کنی و پرشون کنی ( مهم نیست با چه رنگی، Ctrl+Delete )
سپس با نگه داشتن کلید Ctrl و کلیک روی قسمت چپ راست لایه در پالت Layer تمام شکل ها رو با هم به حالت انتخاب دربیارید.
Shift+Ctrl+I
حالا کافیه روی لایه عکس برگردید و از پایین پالت Layer گزینه Add Layer Mask رو بزنید.

موفق باشید♥♥♥
این راه هم میشه و مشابه راهی هست که من گفتم .در واقع توی اموزش فتوشاپ وقتی به این قسمت برسیم میتونیم هر دو راه رو پیشنهاد بدیم و انتخابی پیش بریم.
من خودم به شخصه خیلی کم سراغ ماسکه کردن میرم حالا چرا نمیدونم .شاید تبحر کمتر ...: )
بازم ممنون بابت این روشی که گفتین:n06: