PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تمایل به داشتن دوست ندارم

8nights&7days
07-09-2013, 02:35
سلام دوستان
من از وقتی کلاس اول دبستان بودم. هیییییچ دوستی نداشتم. بهترین دوستم خودم بودم.
و الان در کلاس دوم دبیرستان هییییچ دوستی ندارم
طی سال هایی که گذشته هم نداشتم.
چرا؟
پیش مشاور رفتم ولی هیییییییییییییییییییچ
شاید واقعا یک بیماری باشه شایدم نه و طبیعی

Drug Man
07-09-2013, 12:59
سلام دوستان
چرا؟

سلام
توی جمع زیاد میرین یا کم؟
بیشتر تمایل به تنهایی دارین یا توی جمع بودن؟
توی یه جمع راحت میتونین صحبت کنین؟
اینا رو ج بدین تا بیشتر راهنماییتون کنم :n12:

m.prodigy
07-09-2013, 13:38
سلام دوستان
چرا؟

اینکه دوستی نداشته باشی با اینکه با کسی ارتباطی نداشته باشی دو قضیه متفاوته.
به نظر من اگه دوستی نداشتی چیز زیادی رو از دست ندادی!!!!
ولی اگه میزان ارتباطاتت کم بوده این یه مشکل محسوب میشه.اگه اینجوریه از این به بعد سعی کن ارتباطاتت رو بیشتر کنی چون روابط منجر به موفقیت ها میشن.البته باید برای این روابط حد و مرز تعریف کنی!!

Mohammad Yek110
07-09-2013, 17:35
بنظر من اگه روابط اجتماعیت عادی و خوبه ولی دوست و رفیق نداری ، بـــُــردی !!

8nights&7days
07-09-2013, 20:40
سلام
توی جمع زیاد میرین یا کم؟
بیشتر تمایل به تنهایی دارین یا توی جمع بودن؟
توی یه جمع راحت میتونین صحبت کنین؟
اینا رو ج بدین تا بیشتر راهنماییتون کنم :n12:
کم
تنهایی
راحتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت تت یعنی تو کلاس جای معلم انگلیسی ام!
...

brad pitt
07-09-2013, 20:51
مشکلی نیست

زیاد باهاشون بچرخی پررو میشن

Drug Man
07-09-2013, 22:24
کم
تنهایی
راحتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت تت یعنی تو کلاس جای معلم انگلیسی ام!
...

خوب به نظرم شما درون گرا هستین و این مشکل خاصی نیست
البته این دوره پیدا کردن دوست خوب خیلی سخت هست و به نطرم نداشتنش بهتره تا داشتنش
موفق باشین :n12:

poria77
08-09-2013, 15:29
چقدرجالب.منم دراین مورددقیقامثل شمام.شباهت داریم به هم نه:n02:
هیچ وقت دوستی نداشتم وندارم.بااین که بعضی ها سعی کردن بهم نزدیک بشن...
نه کسی شماره منو داره ونه من شماره کسی رو دارم.تولیست مخاطبین گوشیم هم فقط یک نفروجودداره:پدر:n01:

8nights&7days
09-09-2013, 11:31
حالا خوبه شما موبایل داری!!!!
راستی
من ماهی یک بار هم از خونه بیرون نمیرم
بیرون رو دوست ندارم

l3izar
10-09-2013, 11:28
سلام
شما بیماری ندارید خودتون نمیخواین دوستی داشته باشید!!!چون فردی که بتونه در جمع به خوبی صحبت کنه هرگز خجالتی و منزوی نیستـ.و به راحتی میتونه با اطرافیانش ارتباط برقرار کنه

اما واقعا پیدا کرد دوست خوب کاری بس دشوار است که منم توش موندم اما داشتن چندتا دوست متوسط واسه یه گردش کوچیک تو شهر و خندیدن بد نیستـ.:n02:

G.O.Batistuta
10-09-2013, 15:03
چند ساعت از شبانه روز را پشت کامپیوتر می‌گذرانید؟ چند بار در روز وبسایت یا فروم مورد علاقه خود را چک می‌کنید؟ روزانه چند ساعت را در شبکه‌های اجتماعی و فروم‌ها و چت روم‌ها برای ارتباط نزدیکی که در دنیای واقعی تجربه نکرده‌اید می‌گذرانید؟ آیا شما از صحبت کردن و بودن در کنار دوستان مجازی خود احساس بهتری دارید تا افراد واقعی و روابط واقعی؟
دون شک با لغت اعتیاد آشنایی دارید. شاید شما هم گمان می‌کنید که واژه اعتیاد تنها برای مواد مخدر است و افراد معتاد تنها به کسانی که از مواد مخدر استفاده می‌کنند اطلاق می‌شود. خیر! موضوع به گونه دیگری‌ست! اعتیاد واژه‌ای‌ست که از وابستگی روانی و روحی افراد به موضوعی خاص ناشی می‌شود. بنابراین اعتیاد نو ظهوری که این روزها غالب مردم را در دنیای مجازی گرفتار خود نموده است، نیز نوعی اعتیاد محسوب می‌شود. اعتیادی که گاهی اثراتی به مراتب زیان‌بارتر از اعتیادهای دیگر در زندگی اجتماعی و خصوصی افراد می‌گذارد.
اعتیاد انلاین چیست ؟
اعتیاد به روابط اجتماعی مجازی: وابستگی و استفاده بیش از اندازه از شبکه‌های اجتماعی، چت روم‌ها، ارسال پیغام و ارتباط با انسان‌های مجازی و گاهی غیر حقیقی را اعتیاد به روابط اجتماعی می‌گویند. افراد آلوده به این وابستگی، برای دوستان و رابطه های مجازی خود اهمیت بیشتری قائل می‌شوند تا روابط واقعی و آشنایان واقعی. در ادمه بیشتر به این موضوع خواهیم پرداخت.
وسواس اینترنتی: کشش شدید و استفاده‌ اجبارگونه از بازی‌های کامپیوتری آنلاین، قمار در اینترنت، تجارت یا حتی خرید غیر معقول و وسواس‌گونه از فروشگاه‌های اینترنتی که اغلب تاثیرات و مشکلات خود را در زندگی کاری و امور مالی افراد ایجاد می‌کند.

اعتیاد اطلاعاتی: بارگذاری چند باره سایت‌های خبری یا تفریحی و جستجو در بانک‌های اطلاعاتی برای کسب اطلاعات به صورت وسواس گونه که سبب ایجاد روابط اجتماعی کمتر در محیط واقعی یا خانوادگی و غرق شدن فرد در دنیای اینترنت می‌شود. این نوع اعتیاد همچنین در کاهش توانایی‌ها و خلاقیت‌های افراد نقش پررنگ دارد.
اعتیاد به کامپیوتر: وابستگی و استفاده از بازی‌های ویدیویی، برنامه‌ها و حتی برنامه‌نویسی بیش از حد توسط کامپیوتر.
اعتیاد به روابط جنسی مجازی: اعتیاد به هرزه‌نگاری، چت روم های مخصوص مسائل جنسی و سایت های مخصوص بزرگسالان که مربوط به مسائل جنسی می‌شود، این نوع اعتیاد را سبب می‌گردند. علم روانشناسی ثابت می‌نماید که این نوع اعتیاد در تمامی افراد تاثیر گذار است. این تاثیرات بیشتر بر روابط اجتماعی خصوصا روابط زناشویی و عاطفی افراد تاثیرگذار است.

منبع : اینترنت

l3izar
10-09-2013, 17:36
چند ساعت از شبانه روز را پشت کامپیوتر می‌گذرانید؟ چند بار در روز وبسایت یا فروم مورد علاقه خود را چک می‌کنید؟ روزانه چند ساعت را در شبکه‌های اجتماعی و فروم‌ها و چت روم‌ها برای ارتباط نزدیکی که در دنیای واقعی تجربه نکرده‌اید می‌گذرانید؟ آیا شما از صحبت کردن و بودن در کنار دوستان مجازی خود احساس بهتری دارید تا افراد واقعی و روابط واقعی؟
دون شک با لغت اعتیاد آشنایی دارید. شاید شما هم گمان می‌کنید که واژه اعتیاد تنها برای مواد مخدر است و افراد معتاد تنها به کسانی که از مواد مخدر استفاده می‌کنند اطلاق می‌شود. خیر! موضوع به گونه دیگری‌ست! اعتیاد واژه‌ای‌ست که از وابستگی روانی و روحی افراد به موضوعی خاص ناشی می‌شود. بنابراین اعتیاد نو ظهوری که این روزها غالب مردم را در دنیای مجازی گرفتار خود نموده است، نیز نوعی اعتیاد محسوب می‌شود. اعتیادی که گاهی اثراتی به مراتب زیان‌بارتر از اعتیادهای دیگر در زندگی اجتماعی و خصوصی افراد می‌گذارد.
اعتیاد انلاین چیست ؟
اعتیاد به روابط اجتماعی مجازی: وابستگی و استفاده بیش از اندازه از شبکه‌های اجتماعی، چت روم‌ها، ارسال پیغام و ارتباط با انسان‌های مجازی و گاهی غیر حقیقی را اعتیاد به روابط اجتماعی می‌گویند. افراد آلوده به این وابستگی، برای دوستان و رابطه های مجازی خود اهمیت بیشتری قائل می‌شوند تا روابط واقعی و آشنایان واقعی. در ادمه بیشتر به این موضوع خواهیم پرداخت.
وسواس اینترنتی: کشش شدید و استفاده‌ اجبارگونه از بازی‌های کامپیوتری آنلاین، قمار در اینترنت، تجارت یا حتی خرید غیر معقول و وسواس‌گونه از فروشگاه‌های اینترنتی که اغلب تاثیرات و مشکلات خود را در زندگی کاری و امور مالی افراد ایجاد می‌کند.

اعتیاد اطلاعاتی: بارگذاری چند باره سایت‌های خبری یا تفریحی و جستجو در بانک‌های اطلاعاتی برای کسب اطلاعات به صورت وسواس گونه که سبب ایجاد روابط اجتماعی کمتر در محیط واقعی یا خانوادگی و غرق شدن فرد در دنیای اینترنت می‌شود. این نوع اعتیاد همچنین در کاهش توانایی‌ها و خلاقیت‌های افراد نقش پررنگ دارد.
اعتیاد به کامپیوتر: وابستگی و استفاده از بازی‌های ویدیویی، برنامه‌ها و حتی برنامه‌نویسی بیش از حد توسط کامپیوتر.
اعتیاد به روابط جنسی مجازی: اعتیاد به هرزه‌نگاری، چت روم های مخصوص مسائل جنسی و سایت های مخصوص بزرگسالان که مربوط به مسائل جنسی می‌شود، این نوع اعتیاد را سبب می‌گردند. علم روانشناسی ثابت می‌نماید که این نوع اعتیاد در تمامی افراد تاثیر گذار است. این تاثیرات بیشتر بر روابط اجتماعی خصوصا روابط زناشویی و عاطفی افراد تاثیرگذار است.

منبع : اینترنت
من تقریبا به همه ی این موارد اعتیاد دارم اما دوست هم در دنیای واقعی دارم چیکار کنم؟:n02:

8nights&7days
16-09-2013, 22:58
روزانه 4-7 ساعت
فروم مورد علاقه ای هم ندارم. می رم با مردم چت می کنم
منبعتون اینترنت:n04::n04::n04::n04::n04: خو چه سایتی
من که قبول ندارم!