PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره خرید لپ تاپ تا 2500 بیشتر برای گیم و طراحی زیبا

nahr_hr
06-09-2013, 22:55
با سلام دنبال لپ تاپی هستم تو بودجه 2500 با مشخصلات و خواسته های زیر
برام بیشتر اینترنت و گیم کار میکنم
طراحی و زیبایی واسم مهمه
و بتونم بازی های به روز رو باهاش اجرا کنم

NOR-1
06-09-2013, 23:02
Z500 i7-i5

gfgfgfgfg
06-09-2013, 23:32
Z500 i7-i5

کاملا تایید میشه تو این رنج قیمت بهترین گزینه z500 است.

mo_sa
07-09-2013, 15:27
ZenBook های Asus خیلی خوبن، درسته که مینی نوت بوک اند، ولی سی پی یو و رم بالایی دارن.
((""حرفم رو پس می گیرم. zenbook به درد گیم نمی خوره. به خاطر گرافیک آنبورد و ... .""))

Capital
07-09-2013, 20:18
با سلام دنبال لپ تاپی هستم تو بودجه 2500 با مشخصلات و خواسته های زیر
برام بیشتر اینترنت و گیم کار میکنم
طراحی و زیبایی واسم مهمه
و بتونم بازی های به روز رو باهاش اجرا کنم

دوست عزیز یکی از دلایلی که تو این رنج قیمت z500 بیشتر بهتون پیشنهاد میشه اینه که چون شما لپ تاپ رو برای بازی هم میخواین z500 دارای گرافیک خوبی هست چون در این رنج قیمتی که شما میخوان, لپ تاپ های خوب زیادی پیدا میشه میشه اما از انجایی که z500 دارای گرافیکی هست که یه سر و گردن از بقیه بالاتر هست این مدل بیشتر پیشنهاد میشه البته مدل دیگری هم هست که دارای گرافیک خوبی هست که msi cx-61 هست که دارای گرافیک 645M هست اما در کل Z500 پیشنهاد بهتری از لحاظ کیفیت ساخت هست و زیبایی بیشتری نسبت به MSI CX-61 داره.

nahr_hr
08-09-2013, 19:28
دوست عزیز یکی از دلایلی که تو این رنج قیمت z500 بیشتر بهتون پیشنهاد میشه اینه که چون شما لپ تاپ رو برای بازی هم میخواین z500 دارای گرافیک خوبی هست چون در این رنج قیمتی که شما میخوان, لپ تاپ های خوب زیادی پیدا میشه میشه اما از انجایی که z500 دارای گرافیکی هست که یه سر و گردن از بقیه بالاتر هست این مدل بیشتر پیشنهاد میشه البته مدل دیگری هم هست که دارای گرافیک خوبی هست که msi cx-61 هست که دارای گرافیک 645M هست اما در کل Z500 پیشنهاد بهتری از لحاظ کیفیت ساخت هست و زیبایی بیشتری نسبت به MSI CX-61 داره.

یه سوال در مورد باتری z500 داشتم این بود که با حجم زیاد بازی کردن و شارژ های ممتد باعث نمیشه باتریش زود خراب بشه چون مدل هایی که باتریشوت راحت در میاد میشه در آورد و مستقیم به برق وصل کرد

Capital
08-09-2013, 19:55
یه سوال در مورد باتری z500 داشتم این بود که با حجم زیاد بازی کردن و شارژ های ممتد باعث نمیشه باتریش زود خراب بشه چون مدل هایی که باتریشوت راحت در میاد میشه در آورد و مستقیم به برق وصل کرد

دوست عزیز این باتری اینطور نیست که در نیاد اصلا شما فرض کنید که یک لپ تاپ دارین که باتریش هم در میاد و بعد از یک مدت باتریش خراب میشه و شما اون موقع برای خرید باتری به بیرون مراجعه میکنید تا یه باتری برای لپ تاپ بخرید و لپ تاپ رو هم به بیرون میبرید تا باتری رو روش تست کنید که ایا بهش میخوره و شارژ میشه یا نه؟ حالا شما فرض کنید که باتری z500 خراب بشه که اون موقع تنها کار اضافی اینه که شما لپ تاپ رو به جای اینکه خودتون باتری رو روش بندازین میدین به یه فروشنده یا گارانتی اگه داشت که میدین گارانتی یا تعمیرکار که براتون بندازه وتست کنه که خیلی هم زود اینکار تموم میشه فقط کافیه که پیچ های پشتش رو باز کنه و باتری رو تعویض کنه و همچنین اینو بدونید که باتری که به این راحتیا و به این زودیا خراب نمیشه پس دیدید که فرقی به ان صورت نمیکنه و در اخر اینو بگم که من خودم به شخصه هم تو این کار بودم و هم اینکه انواع و اقسام لپ تاپ داشتم و تا حالا باتری برای من مشکل ساز نبوده و همچنین اینکه چون با لپ تاپ درست رفتار میکنم پس دچار خرابی نمیشه و در اخر اینو بگم که خیالتون راحت شه لپ تاپ های اپل هم باتری هاشون داخلی هستند اما شاید بعضی ها و از جمله شما فکر کنین که حالا که نمیشه باتری رو جدا کرد پس وقتی باتری تو برق هست پس چیکار کنیم که باتری همش تو شارژه؟ اما اینو بدونید که برای این هم نرم افزار وجود دارد مثلا برای Z500 نرم افزار ENERGY MANAGMENT وجود دارد که شما میتونید تنظیم کنید که باتری وقتی با برق شارژ میشه تا چه حد باتری رو شارژ کنه و از اون درصد به بعد دیگه کلا از برق شهری استفاده کنه و باتری رو شارژ نکنه